رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی و طرح پروژه (فوری)

mobi3nter

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

اول تشکر میکنم از مدیران این سایت به خاطر ایجاد همچین پایگاهی

دوستان نیاز به راهنمایی دارم

اول نیازم رو به صورت کامل خدمتتون عرض میکنم

می خوام سایتی رو راه اندازی کنم که در اون امتیاز یا پوینت جا به جا میشه

این سایت لوکال هست .

میخوام تحت php سایتی درست کنم بتونم داخلش کاربران رو تعریف / ویرایش / و حذف کنم .

اینجا چیزی که خیلی مهم هستش اینه که هر کاربر بعد از تعریف شدن یک فیلد براش ایجاد بشه که داخل اون امتیاز 0 باشه .

بعد یک اکانت مادر درست کنم داخلش یک میلیارد امتیازه و بتونم بین بقیه کاربران پخش کنم و از این کاربر مادر کم بشه امتیاز و به کاربر جدید انتقال پیدا کنه . تمام این نقل و انتقال ها ثب بشه ، ویرایش حذف همه ثبت بشه .

سطح دسترسی هم برام مهمه و کاربری داشته که فقط بتونه ثبت کنه ، یا همه دسترسی ها رو داشته باشه .

یک نکته دیگه هم هست که باید بتونم رو گزارش گیری قوی داشته باشم .

من به php , html , css تا حدی مسلطم و میتونم این کار رو انجام بدم ولی زمان ندارم ...

چند روز سرچ کردم و به پلاگین یا همچین چیزی نرسیدم

میواستم از شما عزیزان کمک بگیرم اگر cms , plugin , script میشناسن اینجا معرفی کنن

اگر شباهتی هم داره و با یک سری تغییرات اون چیزی که میخوام هم بشه معرفی کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز و بزرگوار من شما یا دوست دیگری همان زمانی که میخایی بزاری واسه ادیت کردن کمتر از اون زمان میشه همون چیزی که بخایی درست کرد

در ضمن همچین چیزی به صورت رایگان نیست چون اختصاصی هست و باید بدید کسی واستون انجام بده چون هم زمان بره هم زحمت

آخه دو سه خط کد نیست باید کلی تعریف ها و کلاس ها انجام بشه

لینک به دیدگاه

در صورتی که مایل بااشید واستون انجام میدیم البته نه به صورت رایگان. در صورت تمایل پیام خصوصی بزارید. با تشکر

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...