رفتن به مطلب

مشکل افزودن ماژول درگاه آیدی پی به اسکریپت ها

امید سالاری

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر

چطوری میشه درکاه پرداخت های ایرانی مثل زرین پال، آیدی پی و ..و به اسکریپت ها متصل کرد؟

نصف اسکریپت هایی که داخل سایت هستند دارای درگاه پی پال هستند راهی هست که درگاه پی پال رو با ایرانی جایگذاری کرد که بتوانیم از اسکریپت ها استفاده کنیم ؟

اگر یک نمونه بفرستید خیلی عالی میشه از روی اون کم کم یاد بگیریم 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

تبدیل پی پال به زرین پال اکثرا کار راحتی نیست. چون باید کلیه کدهای مربوط به پی پال رو بررسی کنید و توابع مربوط به پرداخت و برگشت پرداخت رو با کدهای زرین پال جایگزین کنید. توی هر اسکریپتی هم تفاوت داره و بستگی داره چطور توسط طراح اسکریپت کدنویسی شده باشه. خود زرین پال یه سری کدهای اماده برای انواع فریمورک ها و زبان ها داره که می تونید ازش استفاده کنید و احتمالا بتونید کدهاش رو جایگزین کنید. دانش کدنویسی بالایی میخواد تا بدون باگ بتونید کار رو تکمیل کنید:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
لینک به دیدگاه

خیلی ممنونم متوجه شدم!

فقط یه سوال شرمنده میدونم این سوال ربطی به این موضوع نداره ولی من تازه شروع کردم و نمیخوام زیاد از این سورس و اسکریپت های اماده استفاده کنم میخوام خودم 0 تا 100 یه سایت رو به خوبی بسازم و ...

برای به فول استک دولوپر وب سایت چه چیزهایی باید ادم یاد بگیره، علاقه ی زیادی هم به لاراول دارم میخوام بک اند از اون استفاده کنم میتونید به ترتیب یک نقشه ی راه در اختیارم بگذارید چون خیلی گشتم داخل سایتای دیگه ولی کلا گیج کننده بود هر کدوم تبلیغ پکیج خودش رو میکرد

لینک به دیدگاه

لاراول هم یکی از فریمورک های PHP هست که معروف شده و می تونه هم سبک کاربرپسنده به سایتتون بده و هم امکانات خوب رو براتون داشته باشه.

ولی چیزی که هست اینه که لاراول رو من ندیدم توی سایتی بطور کامل و دقیق و درست آموزش داده باشند. هر سایتی یه قسمتش رو توضیح داده و براش پکیج آموزشی درست کرده. خود لاراول هم بخش بندی زیادی داره که می تونید توی این لینک ببینید:

دسته بندی هایی که میشه روش کار کرد توی لینک بالا هست. رابط کاربری، پنل مدیریت و ... که هر کدوم از اینها خودش یه داستانی داره! ولی برای فهمیدن ترتیب یادگیری می تونید از این لینک استفاده کنید:

لینک به دیدگاه

درود،

در صورتی که تمایل دارید سایت خود را به ایدی پی متصل کنید،باید API از پنل کاربری خود از قسمت "وب سرویس های من" بگیرید.

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، mahdiar گفته است :

درود،

در صورتی که تمایل دارید سایت خود را به ایدی پی متصل کنید،باید API از پنل کاربری خود از قسمت "وب سرویس های من" بگیرید.

درود من api درگاه رو برای وب سرویس دامنه گرفتم ولی امکان وصل شدنش به این اسکریپت های خارجی نیس متاسفانه دانش کافی برای متصل کردنش ندارم فکر کنم باید در دیتابیس و ... تغییرات ایجاد شود

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۴/۲۰ در 19:33، امید سالاری گفته است :

درود من api درگاه رو برای وب سرویس دامنه گرفتم ولی امکان وصل شدنش به این اسکریپت های خارجی نیس متاسفانه دانش کافی برای متصل کردنش ندارم فکر کنم باید در دیتابیس و ... تغییرات ایجاد شود

درود،

این امکان فقط برای اسکریپت هایی است که خود ایدی پی،افزونه مربوط به اون اسکریپت را درست کرده است.

مثل وردپرس.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، mahdiar گفته است :

درود،

این امکان فقط برای اسکریپت هایی است که خود ایدی پی،افزونه مربوط به اون اسکریپت را درست کرده است.

مثل وردپرس.

اشتباه چرا می کنید دوست عزیز ، درگاه آی دی پی و درگاه زرین پال رو میشه روی تمامی اسکریپت ها ست کرد

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، mahdiar گفته است :

مثل وردپرس.

درود؛

هر سایت درگاه پرداختی که API و کدهای توابع پرداخت و برگشت پرداخت رو در اختیار کاربران قرار داده باشه، میشه با اون کدها برای هر اسکریپتی درگاه پرداخت ساخت یا درگاه پی پال رو به اون درگاه تغییر داد که البته کار زیاد میبره.

خود سایت درگاه پرداخت برای جذب بیشتر مخاطب و مشترکین خودشون، میان برای اسکریپت های محبوب تر، درگاه پرداخت آماده می کنند و داخل سایتشون قرار میدن. با این کار مصرف کنندگان اسکریپت های مختلف ترغیب میشن به استفاده از اون سایت درگاه پرداخت. یه روش برای بازاریابی و افزایش مشتریان خودشون هست. اما مثلا اگر زرین پال برای اسکریپت BeDrive افزونه پرداخت قرار نداده باشه، معنیش این نیست که نمیشه برای اسکریپت BeDrive درگاه پرداخت زرین پال نوشت! اسکریپت های اختصاصی و خاص تر و اونایی که مصرف کننده های کمتری دارند، تهیه و نوشتن ماژول پرداخت بر عهده مصرف کننده هست و اون سایت درگاه پرداخت برای نوشتن ماژول وقت و هزینه صرف نمی کنه.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۴/۲۴ در 09:51، محمد رخشانی گفته است :

اشتباه چرا می کنید دوست عزیز ، درگاه آی دی پی و درگاه زرین پال رو میشه روی تمامی اسکریپت ها ست کرد

بله می شود، به شرطی که افزونه مخصوص آن اسکریپت وجود داشته باشد.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mahdiar گفته است :

بله می شود، به شرطی که افزونه مخصوص آن اسکریپت وجود داشته باشد.

اگه یک اسکریپت بطور پیش فرض قابلیت درگاه پرداخت نداشته باشه، با صرف زمانی حدودا یک تا دو هفته میشه یک درگاه کامل براش نوشت. در این صورت باید بخخش هایی به اسکریپت اضافه کرد که نیازمند درگاه پرداخت باشند. مثلا یک بخش اشتراک عضویت مدنویسی بشه و درگاه پرداخت به اون متصل بشه. اگه بطور پیش فرض قابلیت پرداخت ندشاته باشه هزینه ساخت درگاه برای اون اسکریپپت چند برابر میشه اما درکل شدنی هست

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...