رفتن به مطلب

Rocket delay javascript execution و مشکل بارگذاری نشدن

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید. من افزونه راکت استفاده میکنم. تو این افزونه گزینه "delay javascript execution" v, رو که فعال میکنم گاها وقتی تو حالت ناشناس مرورگر جستجو میکنم قسمت هایی که توش جاوا اسکریبت بکار رفتن لودینگ میمونن و با رفرش کردن صفحه کامل لود میشن

این مشکل رو چطور میتونم حل کنم بدون غیر فعال کردن این قابلیت؟ 

یا مثلا اون قسمت خیلی مهم رو استثنا کنم ( فهرست داخلی صفحه دچار مشکل میشه)

ویرایش شده توسط rasssa
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

حالت Incognito مرورگر نسبت به جاوا اسکریپت حساسیت بیشتری نشون میده. چون جاوا اسکریپت و جی کوئری مربوط به برنامه نویسی سایت ها هست و امکان ذخیره اطلاعات حساس کاربر رو دارند و اصل فلسفه این حالت مرورگر هم به خاطر کنترل همین اطلاعات کاربر هست. و زمانی که دستور Delay یعنی تأخیر در بارگیری جاوا اسکریپت مطرح باشه، یه مقدار باگ میفته توی سایت یا زمانی که این دستور رو ببینه، اول سعی می کنه دستورات و کدهای بعد از این دستور رو چک کنه بعد کدهای جاوا اسکریپت رو برای کاربر اجرا کنه. دلیل فریز شدن سایت هم به همین خاطر هست.

این قابلیت توی حالت نرمال مرورگرها مشکلی نداره اما این باگ فعلا توی بعضی از حالت های ناشناس مرورگر اتفاق میفته.

در ضمن لزومی به استفاده از این قابلیت نیست، همه مرورگرها با این قابلیت سازگاری کامل ندارند. مثلا نسخه های موبایل. استفاده از این قابلیت ممکنه باعث اختلال توی عملکرد نسخه های موبایل سایتتون بشه.

• Like 1
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...