رفتن به مطلب

Xampp و ایمپورت سایت آماده در آن

rasssa

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید. من سایتی رو بازطراحی میکنم. چون حین بازطراحی باید ظاهر قبلی حفظ بشه (یسری مشکلات بد داره) من میخوام سایت فعلی رو قبل انجام کاری تو لوکال هاست نصب کنم تا بتونم حین بازطراحی نگاه کنم 

من قبلا رو زمپ وردپرس نصب کردم و آشنایی دارم میخواستم بدونم برای ایمپورت کردن دیتابیس و وردپرس چه مراحلی رو طی کنم که مشکلی بوجود نیاد .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود،

1. کلیه فایل ها (وردپرس + افزونه ها + قالب) رو داخل فایل منیجر هاستتون آپلود کنید
  2. از دیتابیس لوکال هاست، Export بگیرید و در دیتابیس (phpmyadmin) هاستتون ایمپورت کنید
  3. در دیتابیس، جدول wp_options رو باز کنید و هر دو ردیف مربوط به آدرس سایت رو به آدرس سایت جدید تغییر بدید
  4. با اطلاعات کاربری لوکال هاست وارد سایت آنلاینتون بشید و یکبار تمامی تنظیمات رو بدون تغییرات ذخیره کنید.

در صورتی که بخواهید فقط تنظیمات قالب یا ابزارک ها رو جابجا کنید، اگر خودشون بخشی برای ایمپورت داشته باشند که می تونید از لوکال هاست > پیشخوان > پنل تنظیمات اون افزونه یک فایل Export تهیه کنید. یا از افزونه Wordpress Import استفاده کنید و ابزارک ها یا تنظیمات رو جداگانه منتقل کنید

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود،

1. کلیه فایل ها (وردپرس + افزونه ها + قالب) رو داخل فایل منیجر هاستتون آپلود کنید
  2. از دیتابیس لوکال هاست، Export بگیرید و در دیتابیس (phpmyadmin) هاستتون ایمپورت کنید
  3. در دیتابیس، جدول wp_options رو باز کنید و هر دو ردیف مربوط به آدرس سایت رو به آدرس سایت جدید تغییر بدید
  4. با اطلاعات کاربری لوکال هاست وارد سایت آنلاینتون بشید و یکبار تمامی تنظیمات رو بدون تغییرات ذخیره کنید.

در صورتی که بخواهید فقط تنظیمات قالب یا ابزارک ها رو جابجا کنید، اگر خودشون بخشی برای ایمپورت داشته باشند که می تونید از لوکال هاست > پیشخوان > پنل تنظیمات اون افزونه یک فایل Export تهیه کنید. یا از افزونه Wordpress Import استفاده کنید و ابزارک ها یا تنظیمات رو جداگانه منتقل کنید

ببخشید ولی من برعکس این رو خواستم. من سایت آماده رو میخوام ببرم رو لوکال هاست ینی انتقال از لوکال به هاست انلاین نیست از هاست آنلاین به لوکال هست.

لینک به دیدگاه

درود مجدد؛

هیچ فرقی ندارند!

کل پوشه public_html که حاوی وردپرس هست به همراه پوشه های دیگه (wp-admin و wp-content و ...) رو فشرده کنید و دانلود کنید و در مسیر Htdocs در پوشه دلخواهتون Extract کنید

دیتابیس وردپرس رو از phpmyadmin هاستتون اکسپورت و در phpmyadmin لوکال هاست ایمپورت کنید.

در جدول wp_options هر دو آدرس سایت رو به آدرس لوکال هاست تغییر بدید که دقیقا مشابه باشند و البته قبلش آدرس سایت وردپرسی رو داخل مرورگر وارد کنید و مطمئن بشید که باز میشه سایت.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود مجدد؛

هیچ فرقی ندارند!

کل پوشه public_html که حاوی وردپرس هست به همراه پوشه های دیگه (wp-admin و wp-content و ...) رو فشرده کنید و دانلود کنید و در مسیر Htdocs در پوشه دلخواهتون Extract کنید

دیتابیس وردپرس رو از phpmyadmin هاستتون اکسپورت و در phpmyadmin لوکال هاست ایمپورت کنید.

در جدول wp_options هر دو آدرس سایت رو به آدرس لوکال هاست تغییر بدید که دقیقا مشابه باشند و البته قبلش آدرس سایت وردپرسی رو داخل مرورگر وارد کنید و مطمئن بشید که باز میشه سایت.

من همه کار ها کردم این ارور رو میده 

Error establishing a database connection

لینک به دیدگاه

خب طبیعیه! چون باید اطلاعات دیتابیس رو داخل فایل wp-config.php هم تغییر بدید.

وارد این فایل بشید و اطلاعات دقیق دیتابیس رو وارد کنید. در لوکال هاست، سرور رو localhost و نام دیتابیس رو همون دیتابیسی که ساختید، و یوزر دیتابیس رو root و پسورد رو خالی بگذارید

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Masih گفته است :

وارد این فایل بشید و اطلاعات دقیق دیتابیس رو وارد کنید. در لوکال هاست، سرور رو localhost و نام دیتابیس رو همون دیتابیسی که ساختید، و یوزر دیتابیس رو root و پسورد رو خالی بگذارید

من دیتابیس اکسپورت شده از هاست اصلی رو تو لوکال ایمپورت کردم. رمز ایناش تنظیمه که . 

لینک به دیدگاه

ببینید توی هاست آنلاین و لوکال هاست، اطلاعات اتصال به دیتابیس متفاوت هست. نام و یوزر و پسورد دیتابیس در لوکال هاست و هاست آنلاین فرق می کنه. محتوای دیتابیس رو نمی گم، مشخصات دیتابیس. نام، یوزر، رمزعبور.

این سه تا باید توی فایل wp-config.php هم تغییر کنه

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Masih گفته است :

ببینید توی هاست آنلاین و لوکال هاست، اطلاعات اتصال به دیتابیس متفاوت هست. نام و یوزر و پسورد دیتابیس در لوکال هاست و هاست آنلاین فرق می کنه. محتوای دیتابیس رو نمی گم، مشخصات دیتابیس. نام، یوزر، رمزعبور.

ببینید من این کارا کردم 

// ** MySQL settings - You can get this info from your web host ** //
/** The name of the database for WordPress */
define( 'DB_NAME', 'نام دیتایس ساخته شده' );

/** MySQL database username */
define( 'DB_USER', 'نام دیتابیس ساخته شده' );

/** MySQL database password */
define( 'DB_PASSWORD', '' );

/** MySQL hostname */
define( 'DB_HOST', 'localhost' );

/** Database Charset to use in creating database tables. */
define( 'DB_CHARSET', 'هرچی خودش بود' );

/** The Database Collate type. Don't change this if in doubt. */
define( 'DB_COLLATE', '' );

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، Masih گفته است :

این ها حل کردم یک عکس بود به دلیل امینتی تو خصوصی فرستادم اگه میشه چک کنید.

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، rasssa گفته است :

این ها حل کردم یک عکس بود به دلیل امینتی تو خصوصی فرستادم اگه میشه چک کنید.

نسخه PHP برنامه XAMPP چنده؟ احتمالا نسخه PHP 8 رو نصب کردید! چون توابعی که خطا داده توی نسخه PHP 8 منقضی شدن.

برنامه XAMPP رو کاملا حذف کنید (Uninstall) و نسخه PHP 7 رو نصب کنید:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

این نسخه رو باید استفاده کنید شما

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...