رفتن به مطلب

محدودیت دسترسی آی پی کاربر به فایل در هاست دانلود

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخواستم روی هاست دانلودم دسترسی دانلود به ای پی غیر ایرانی رو ببندم و کسی نتونه حتی فایل رو ببینه

از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. هم استفاده میکنم

میشه روی همین تست کرد ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

اگه به طور اصولی بخواهید اینکارو انجام بدید، باید دسترسی به پپنل WHM داشته باشید. برای اینکار باید وارد ابزار cPHulk Brute Force Protection بشید و در تب کشورها، فقط کشور ایران رو انتخاب کنید. اگر دسترسی ندارید می تونید از هاستینگ بخواهید اینکارو براتون انجام بده. در واقع یا با این ابزار باید انجام بشه یا با فایروال سرور که هر دوی اینها نیاز به دسترسی به سرور داره.

یه راه دیگه که دست و پا شکسته می تونه این قابلیت رو بهتون بده و روی هاست اشتراکی هم قابل استفاده هست، استفاده از htaccess هستش و دستورات Allow یا Deny. این ابزار می تونه مفید باشه براتون:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

داخل آدرس بالا، گزینه Allow رو انتخاب کنید و از سمت کشورها، کشور ایران رو انتخاب کنید. روی کلید Create کلیک کنید و کدی که بهتون میده رو انتهای فایل htaccess قرار بدید. امکانش هست جواب نده. باید تست کنید

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Masih گفته است :

درود؛

اگه به طور اصولی بخواهید اینکارو انجام بدید، باید دسترسی به پپنل WHM داشته باشید. برای اینکار باید وارد ابزار cPHulk Brute Force Protection بشید و در تب کشورها، فقط کشور ایران رو انتخاب کنید. اگر دسترسی ندارید می تونید از هاستینگ بخواهید اینکارو براتون انجام بده. در واقع یا با این ابزار باید انجام بشه یا با فایروال سرور که هر دوی اینها نیاز به دسترسی به سرور داره.

یه راه دیگه که دست و پا شکسته می تونه این قابلیت رو بهتون بده و روی هاست اشتراکی هم قابل استفاده هست، استفاده از htaccess هستش و دستورات Allow یا Deny. این ابزار می تونه مفید باشه براتون:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

داخل آدرس بالا، گزینه Allow رو انتخاب کنید و از سمت کشورها، کشور ایران رو انتخاب کنید. روی کلید Create کلیک کنید و کدی که بهتون میده رو انتهای فایل htaccess قرار بدید. امکانش هست جواب نده. باید تست کنید

مسیح عزیز ممنونم ازت که پاسخم رو دادی

ولی من نمیخوام با وردپرس اینکارو کنم

یه سرور اختصاصی داریم که به عنوان فایل هاست ازش استفاده میکنیم ، دامنه ی متفاوت از سایت اصلی

برای اون اخطار dmca میاد

میخوام دسترسی به اون دامنه که هیچ Cms ای روش نیست رو بر اساس ای پی محدود کنم

لینک به دیدگاه

مواردی که گفتم مربوط به وردپرس نیست، بلکه روی هر سروری قابل اجراست.

اگه خودتون به سرور دسترسی دارید از طریق فایروال به راحتی می تونید انجامش بدید داخل همون گزینه ای که اسم بردم. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. رو هم در صورتی که از طریق htaccess می خواهید انجام بدید مطالعه کنید در صورت تمایل.

اگه هاست دانلودتون سی پنل هست که با همون لینک و روشی که گفتم از طریق cPHulk Brute Force Protection می تونید کنترل کنید کشورها رو.

اگه سرور مجازی ویندوز دارید، در بخش ابزارهای سرور، از طریق فایروال می تونید کشورها رو مدیریت کنید.

اگه لینوکس هست، توی لینکی که برای ساخت رنج آی پی توی پاسخ اول دادم رو استفاده کنید داخلش گزینه Linux iptable هست که می تونه محدوده آی پی رو بده و توی فایروال ست کنید.

اگه سرورتون غیر از این دو هست اسمشو بگید تا دقیق تر راهنمایی کنم

• Like 1
لینک به دیدگاه

از طریق htaccess همه رنج ای پی ها رو به غیر از ایران وارد کردم

فایل حدود 25 مگ شد

بازم هم عمل نکرد

لینک به دیدگاه

فایل csf.conf رو در مسیر etc/csf/csf.conf باز کنید و خط CC_DENY رو پیدا کنید و داخلش کد مربوط به کشورها رو وارد کنید.

برای مثال کشور چین و آمریکا رو بخوایم بلاک کنیم باید به این صورت وارد کنیم:

CC_DENY="CN,US"

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...