رفتن به مطلب

مخفی کردن سکشن در ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

سلام 
میخواستم یه سکشن خاص رو توی صفحه محصول ووکامرس مخفی کنم و وقتی که کاربر اون محصول رو خرید , اون سکشن نمایش داده بشه . 
با المنتور صفحه محصول تکی ساختم ولی نتونستم اون سکشن رو مخفی کنم . افزونه ای که استفاده کردم dynamic visibility ی افزونه jet engine بود . 
اگه افزونه ای سراغ دارید که باهاش بشه یک بخش رو مخفی کرد ممنون میشم معرفی کنید . 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

این ویژگی نیاز به استفاده از یک کد PHP و دستور شرطی داره که بررسی کنه آیا محصولی که درحال بازدید هستیم رو خریداری کردیم یا نه. این کد می تونه اطلاعات کاربر فعلی رو دریافت و بررسی کنه که آیا این کاربر قبلا محصول رو خریده یا نه. بعد کدهایی که براش تعریف شده رو به کاربر نمایش بده.

برای محتویات مخصوص مشتریان هم بهتره از زمینه دلخواه یا همون افزونه ACF استفاده کنید. (نسخه رایگان و موجود داخل مخزن وردپرس هم برای این نیازتون کفایت می کنه).

پس اول این افزونه رو نصب کنید، بعد تاپیک آموزشی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. رو مطالعه کنید. کدهایی رو قرار دادم که می تونید این قابلیت رو پیاده کنید روی قالب. بطور خلاصه برای داشتن این قابلیت نیاز به دستور شرطی زیر دارید:

<?php global $product; if ( ! is_user_logged_in() ) return; {?>
<?php $current_user = wp_get_current_user(); if ( wc_customer_bought_product( $current_user->user_email, $current_user->ID, $product->get_id() ) ) {?>

//کدهایی که باید در صورت خریده بودن محصول، به کاربر نمایش داده شود
<?php the_sub_field('linkdownload'); ?>

<?php }?>
<?php }?>

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...