رفتن به مطلب

غیر فعال کردن ورود و ثبت نام ووکامرس و EDD

rasssa

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید. ببخشید من راهی رو میخوام که هر چیزی که درباره ثبت نام، بازیابی رمز عبور، ورود کاربران و امکانات مشابه که این دو افزونه دارن رو کلا حذف کنم. 

چه راهی پیشنهاد میکنید ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

در بخش پیشخوان > تنظیمات > عمومی ، گزینه عضویت رو غیرفعال کنید و برگه های مربوط به عضویت و ورود رو هم حذف کنید. این دو افزونه سیستم عضویت جداگانه ای ندارند، و از همون عضویت داخلی وردپرس استفاده می کنند که با غیرفعال کردنش از مسیری که گفتم، عضویت این دو افزونه هم غیرفعال میشه.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Masih گفته است :

ستفاده می کنند که با غیرفعال کردنش از مسیری که گفتم، عضویت این دو افزونه هم غیرفعال میشه.

نمیخوام که کلا عضویت غیر فعال شه. میخوام توسط اونا غیر فعال شه نه کلا!

لینک به دیدگاه

پس با این حساب، قسمت تنظیمات عمومی، قابلیت عضویت جدید رو روی کاربر عادی قرار بدید.

بعد در تنظیمات ووکامرس، تب "حساب کاربری و حریم خصوصی" بشید و تیک قابلیت عضویت و ورود به حساب کاربری رو بردارید و فقط تیک گزینه خرید بدون نیاز به ساختن حساب کاربری رو فعال بذارید تا کاربران امکان خرید داشته باشند.

برگه عضویت و حساب کاربری مربوط به ووکامرس و EDD رو هم حذف کنید.

برای EDD چنین گزینه ای در دسترس نیست متاسفانه. نهایت کاری که بتونید بکنید اینه که برگه عضویت این افزونه رو حذف کنید (در صورت وجود) و از بخش تنظیماتش صفحه ورود و عضویت رو خنثی کنید (گزینه انتخابی رو خالی بگذارید و برگه ای انتخاب نشده باشه)

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...