رفتن به مطلب

مشکل چگونه میتوان تگ محصولات اینستاگرام را در ایران فعال کرد؟

sepehr007979

پست های پیشنهاد شده

کسی میدونه چجور میشه فروشگاه اینستاگرام رو که در ایران تحریمه رو فعال کرد و از تگ محصولات بهره برد؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود،

امتحان نکردم ولی احتمالا اگه کش اپ اینستا رو پاک کنید و با ابزار گذر از تحریم تست کنید بتونید دسترسی داشته باشید.

شما برای اینکار هم یه فروشگاه نیاز دارید و هم یه فروشگاه فیس بوک!

بخونید: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص فروشگاه فیس بوک اینو مطالعه کنید: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

این روند رو تکمیل کنید و اکانت اینستا رو تجاری کرده باشید، درخواست دریافت این تگ صادر میشه که باید منتظر تاییدش بمونید

در کل از اول تا اخر رو می تونید برای ووکامرس مشاهده کنید: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

این کارا رو کردم انجام نمیشه .حتی از شبیه ساز اندرویدم رفتم و تموم لوکیشنایی که اینستا ذخیره کرده رو پاک کردم و فقط با یه آی پی خارجی رفتم توش ولی نمیشه.

لینک به دیدگاه

ببینید اگر یک اکانت فیس بوک داشته باشید و تمامی اقدامات لازم که لینکشو دادم رو داخلش انجام داده باشید، و به درستی به اکانت اینستا اضافه کنید اون اکانت رو، و آی پی خارج از ایران هم داشته باشید مشکلی نداره. 

در واقع شما نیاز دارید یک فروشگاه اینترنتی ترجیحا با ووکامرس داشته باشید، بعد اکانت فیس بوک رو محصولات رو داخلش اضافه کرده باشید (به صورت اصولی) و اون اکانت رو توی اینستاتون اضافه کنید یا به نوعی لینک کنید. بعد با آی پی خارجی اکانت اینستا رو از حالت عادی به حالت بیزنس و بخش محصولات تغییر بدید. در بعد اون قابلیت هم براتون اضافه میشه.

توی یوتیوب آموزش های زیادی براش هست، یه سرچ کنید کافیه!

لینک به دیدگاه

قبلا چند نفر از دوستان انجمن به خوبی این قسمت رو درست کرده بودند با ابزار گذر از تحریم. حالا شاید سیستم رو آپدیت کرده باشند و آی پی های قبلی اون اکانت رو هم لحاظ می کنند اما خیلیا قبلا تونستند اینکارو انجام بدن.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته پیش...

تا جایی که من میدونم کار سختی هست و همیشه باید حواستون باشه اینستاگرام رو با ای پی ایران باز نکنید و از فیلترشکن ثابت استفاده کنید. تا جایی که میدونم باشد اول پیج رو بیزنس کنید، به فیس بوک متصل کنید، فروشگاه در فیس بوک راه اندازی کنید، بعد محصولات رو اونجا بزارید، صبر کنید این دوتا بهم متصل بشن تا تگ shop تو اینستاگرام برای شما نمایش داده بشه.

همه اینها نیاز هست مشخص نباشه از ایران هستید و اگر از قبل به فیس بوک وصل هستش، یه اکانت جدید براش ایجاد کنید.. خلاصه من تا حدودی رفتم جلو از خیرش گذشتم و جاش رفتم لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  گرفتم که حداقل اینطوری دیگه شماره کارت ندم و آنلاین مشتری پرداختش رو انجام بده.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...