رفتن به مطلب

پیدا کردن محل استفاده شده عکس پاک شده

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید. ببخشید من یک سایت دوستی رو دارم درست میکنم با ویژوال کامپوزر زیاد کار نکردم. این دوستمون یک عکسی میبینم استفاده کرده که اون عکس رو پاک کرده و 404 میگره عکس. ولی نمیدونم مال کدوم بخش از صفحه هست و چطور پیدا کنم تو ویژوال کامپوزر که کدوم قسمتشه. 

راه حلی هست ؟ 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 1 دقیقه قبل، tag گفته است :

از بن المان ها ادیت کنید.

بلوک تصویر رو حذف و مجددا بذارید.

اگر از گالری پاک نشده باشه در پوشه،uploads وردرس قابل دسترسه.

کلا متوجه نشدید انگار. 

ببینید من میگم مثلا تو یک قسمتی از صفحه اش یک عکسی رو استفاده کرده و بعد اون عکس رو کلا حذف کرده از وردپرس که 404 میگیره. میخوام بدونم اون کدوم قسمت هست

لینک به دیدگاه

درود؛

اگه لینک تصویری که خطای 404 میگیره رو دارید، وارد phpmyadmin بشید، در جدول wp_posts در قسمت جستجوی اون جدول، نام اون تصویر یا نام به همراه فرمت تصویر رو وارد کنید و جستجو کنید. (دقت کنید آدرس کامل رو وارد نکنید چون کدگذاری شده هست و لینک معمولی رو پیدا نمی کنه)

تمامی اطلاعات ویژوال کامپوزر به صورت نیمه کدگذاری شده در ستونی به نام post_content در جدول wp_posts ذخیره میشه که اگه توی این جدول جستجو کنید بلوکی که تصویر داخلش هست رو پیدا می کنه. در اینجا می تونید لینک تصویر رو با لینک جدید جایگزین کنید.

البته اگه کمی بگردید، نام اون بلوکی که این لینک داخلش هست رو هم می تونید پیدا کنید.

یا اگر میدونید اون تصویر در کدوم صفحه استفاده شده، وارد بخش ویرایش اون صفحه بشید و تک تک باید المنت ها رو بررسی کنید. اما راه اول که از طریق دیتابیس هست سریع تره.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Masih گفته است :

در جدول wp_posts

ببخشید از جنس برگه هست بخاطر اسمش میپرسم اگه از جنس برگه باشه هم همونجاست ؟ 

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، rasssa گفته است :

اگه از جنس برگه باشه هم همونجاست ؟ 

بله در همون جدول wp_posts هستند. فقط post_type برگه ها مقدارش page هست. اما موقع جستجو توی جدول wp_posts توی کل زیرمجموعه ها جستجو میکنه

• Like 2
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Masih گفته است :

بله در همون جدول wp_posts هستند. فقط post_type برگه ها مقدارش page هست. اما موقع جستجو توی جدول wp_posts توی کل زیرمجموعه ها جستجو میکنه

جستجو کردم چیزی نیاورد تو نتیجه ببینید 9 ثانیه زمان اشغال میکنه https://gtmetrix.com/reports/arezoobarati.com/q5l2DI8E/ 
راه دیگه ای نیست ؟

لینک به دیدگاه

اینی که شما میگید مربوط به افزونه ویژوال کامپوزر هست. توی یکی از فایل های جاوا اسکریپت مربوط به ویژوال کامپوزر، یک فایل close.png تعریف شده اما توی خود افزونه این فایل حذف شده! ربطی به خود برگه یا محتواش نداره.

شما باید برید داخل فایل منیجر هاستتون، و وارد مسیر زیر بشید:

wp-content/plugins/js_composer/assets/lib/bower/lightbox2/dist/images

فایل پیوست رو دانلود کنید، داخلش یک فایل close.png هست. این فایل رو باید داخل پوشه images که در آدرس بالا رفتید، آپلود کنید:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 2
لینک به دیدگاه

زنده باشید؛

اگر باز هم مشکلاتی براتون پیش اومد، سعی کنید با لینک یا اسکرین شات و ... تاپیک بزنید که همون بار اول بتونیم مشکل اصلی رو تشخیص بدیم. همین لینک رو اگه اول داده بودید توی همون پاسخ اول مشکلتون حل شده بود 😁

موفق باشید

• Like 1
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...