رفتن به مطلب

درخواست قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید. 

ببخشید من یک درخواستی داشتم که چون خیلی زیاد مهمه خواهش میکنم یکم حوصله کنیداگه طولانی شد.

بینید من دنبال یک قالبی بودم مشابه سایت های فریلنسری که به صورتی کار میکنن که مثلا کارفرما درخواستش رو با مبلغش مینویسه و فریلنسر ها درخواست میدن و کارفرما برای قبول کردن پیشنهاد پولو میریزه به سایت و بعد انجام قفل پول باز میشه و فریلنسر میتونه پول رو برداشت کنه.

خوب تا اینجا مشکلی نداریم و من قالب هایی رو پیدا کردم مانند Workreap. اما مشکل من از جایی شروع میشه که من یک جاییش رو میخوام برعکس کنم. 

تو سایت های فریلنسری تنها کارفرما میتونه پروژه ارسال کنه به فریلنسر ها. اما من میخوام دو طرفه باشه. ینی هم کارفرما بتونه پروژه ارسال کنه هم فریلنسر ها بتونن پروژه ارسال کنن ( به این صورت که مثلا بنویسه طراحی سایت قیمت 2 میلیون مثلا بعد تو لیست وقتی کاربران جستجو میکنن پیشنهاد بفرستن و اینبار فریلنسر دقیقا عین شرایط کارفرما بتونه از بین مشتریان یکی رو قبول کنه ) 

برای این کار جستجو زیادی کردم ولی جستجو کردنش یکم سخت بود چون کلمه مورد نظرم رو پیدا نمیکردم با جستجو پیشرفته یک قالب به اسم Project Bidding دیدم که تو سایت هم امکان لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. اتفاقا بود.

توی توضیحات ی قسمتی بود نوشته بود امکان ارسال پروژه توسط کارفرما و کاربران. میخواستم بدونم این دقیقا اون چیزی بود که گفتم ؟ 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

بله قالبی که گفتید چیزیه که می خواهید. ماهیت اسکریپت و قالب های فریلنسری یک قابلیت یک طرفه هست که کافرما پروژه رو میسازه و فریلنسرها برای اون پروژه توی یه مزایده شرکت می کنند.

ولی قالب های مدیریت پروژه مثل همین که لینک دادید همه به نوعی می تونند پروژه بسازند. چه کارفرما که یک پروژه میسازه و بقیه برای گرفتنش توی مزایده شرکت می کنند، و چه فریلنسرها که تخصص هاشون رو در قالب یک پروژه ایجاد می کنند و کسی اگر نیاز داشته باشه به اون تخصص می تونه بهش درخواست بده.

لینکی هم که دادید نسخه 1.4 هست که قدیمی شده و توی نسخه جدید وردپرس کار نمیکنه.

نسخه 4.2.0 رو آپلود کردم براتون ( @Saberian ) که می تونید بعد از اینکه تست و اسکن کردید از نظر امنیت و باگ، ازش استفاده کنید. (آپلودسنتر بیست اسکریپت موقتا در دسترس نبود و توی یه سرور دیگه آپلود کردم براتون)

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • Like 2
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Masih گفته است :

در قالب یک پروژه ایجاد می کنند و کسی اگر نیاز داشته باشه به اون تخصص می تونه بهش درخواست بده.

خیلی هم عالی! قالب مشابه ای میشناسید که از این بهتر باشه ؟ و سوال بعدی این که به این سبک قالب ها چی میگن ؟ ( مثلا میگنا قالب فروشگاهی، چند منظوره و... )

در 12 ساعت قبل، Masih گفته است :

نسخه 4.2.0 رو آپلود کردم براتون ( @Saberian ) که می تونید بعد از اینکه تست و اسکن کردید از نظر امنیت و باگ، ازش استفاده کنید. (آپلودسنتر بیست اسکریپت موقتا در دسترس نبود و توی یه سرور دیگه آپلود کردم براتون)

خیلی خیلیی مموننممم از شما !! 🤩

ویرایش شده توسط rasssa
لینک به دیدگاه

من درباره شرایطی که گفتم یکم سرچ کردم. دو قالب تو تم فارست دیدم و دقیقا نمیدونم اون کاری که گفتم (ارسال پیشنهاد دو طرفه از طریق فریلنسر و هم از طریق کارفرما) توش هست یا نه. (زبانم زیاد خوب نیس) 

میشه این دو قالب رو ببینید اون قابلیتی که میخوام رو داره یا نه ؟ 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

این ها بهترن یا اون قالبی که شما فرستادید ؟ 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، rasssa گفته است :

و سوال بعدی این که به این سبک قالب ها چی میگن ؟

اصولا بهشون میگن "مناقصه پروژه" ولی خب چون تعداد محصولاتی که در این سبک و امکانات باشه خیلی کم هستند، شاید با این کلمه زیاد چیزی پیدا نکنید. بعضی هاشون تحت نام "مدیریت پروژه" و بعضیا هم تحت همون عنوان "فریلسنر" منتشر میشن. حالا هم اسکریپتش هست هم قالب وردپرس.

در 4 ساعت قبل، rasssa گفته است :

میشه این دو قالب رو ببینید اون قابلیتی که میخوام رو داره یا نه ؟ 

این دو تا لینک هم که دادید، یکیش طرح لایه باز PSD هست و یکیش هم فقط قالب HTML هست. هیچ کدومشون به کار شما نمیان چون کارایی ندارند و به صورت یک الگو هستند. یکیش که باید از PSD به HTML تبدیل بشه بعد به قالب وردپرس تبدیلش کنید. که خودش اصلا یه پروسه طولانی هست.

یکیش هم HTML هست و باید به وردپرس تبدیل بشه

• Like 2
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...