رفتن به مطلب

تغیر رزولیشن عکس های کتابخانه (بدون برش)

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان جناب یک مشکلی دارم . چطور میتونم بدون اینکه تصاویر قبلی ام برش بدم رزولیشنشون داخل وردپرس عوض کنم (عکس فشرده تر میشه یا باز تر میشه رزولییشن عوض میشه نمیخوام مثلا اگه 1920 در 1080 هست کات کنم بشه 800 در 600) ؟ چون عکس ها رو اگه دانلود کنم آپلود کنم کلی زمان میبره. راهی هست ؟ 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

از آموزش موجود در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. استفاده کنید.

اگه می خواهید حجم صفحاتتون رو بهینه کنید، باید از تصاویر شاخص استفاده کنید و برای هر بخش از سایتتون یک تصویر با اندازه مشخص نمایش بدید. برای مثال برای بخش سایدبار، شاید یک تصویر در اندازه 120×120 کفایت بکنه و نیازی نیست تصویر با اندازه اصلی که شاید 1920×1080 هست رو استفاده کنید!

اگه قصد ندارید برش بدید، باید کدهای تصویر شاخص استفاده شده در قالبتون رو تغییر بدید تا مثلا در بخش سایدبار، تصویر شاخص سایز اصلی رو استفاده کنه. یا اگه به صورت المنتور طراحی می کنید، لینک مستقیم تصاویر رو بعنوان دستور استایل background-image استفاده کنید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

نه اصلا متوجه منظور نشدید.

من میخوام عکس هایی که الان تو رسانه آپلود شدن رو داخل وردپرس، سایزشون کوچیک کنم مثلا یک عکسی که الان 1920*1080 هست رو کوچیک کنم بشه 1080*1080 بدون برش

لینک به دیدگاه

اگه عکس هایی که الان دارید رو می خواهید تغییر سایز بدید، از افزونه  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  استفاده کنید. اندازه های مورد نظر رو تعیین کنید و اجازه بدید عملیات تغییر اندازه رو انجام بده. کیفیت تصاویر رو هم می تونید با این افزونه کاهش بدید که فضای هاستتون هم کمتر گرفته بشه

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...