رفتن به مطلب

مشکل ابعاد تصویر در هنگام آپلود

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید. ببخشید من یک مشکل عجیب برخورد کردم. من عکس هارو ک آپلود میکنم برش داده میشن انگار و وسطشون فقط میافته. ببینید قبل این مشکلم فیکس میشد عکس ولی الان وسطش میافته اینطوری>

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

چیکار کنم این مشکل حل شه هرچی آپلود میکنم اینطوی میشه

ویرایش شده توسط rasssa
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود،

یا از توابع Crop توی بخش جزئیات پیوست استفاده شده، یا با دستورات استایل.

لینک آنلاین بدید چک کنیم اگه مشکل از استایل نبود باید توابع PHP رو دستکاری کنید. یا اگه این قسمت با افزونه یا ابزارک یا المنتور ساخته شده می تونید داخل همون اندازه رو تنظیم کنید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

من هیچ کاری انجام ندادم آخه چرا خود ب خود اینطور شده :  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ویرایش شده توسط rasssa
لینک به دیدگاه

تصویری که گفتید رو توی لینک بالا پیدا نکردم که بررسی کنم متاسفانه.

ببینید اخیرا چه افزونه ای یا گزینه ای رو فعال یا غیرفعال کردید. احتمالا مشکل از همونجاست

لینک به دیدگاه

آهان شرمنده فک کردم میگید ی لینک از سایت بدم ببخشید 😑

تو ا لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. آخرش برید آخرین جلسه هست 

والا افزونه خاصی نزدم که به این ربط داشته باشه! ینی الان راهی نیست ؟ 😦

لینک به دیدگاه

این ویژگی Crop قالبتون هست. بقیه تصاویر اون انتهای لینکی که دادید با فرمت webp هستند که تابع crop یا برش دادن خودکار تصاویر در اندازه های مختلف روی این فرمت کار نمی کنه و طبیعتا با همون اندازه اصلی نمایش داده میشه.

شما می تونید اون تصویری که برش خورده رو هم با فرمت webp معرفی کنید. چون حذف اندازه تصویر شاخص توی قالب یکم زمان بر هست.

لینک به دیدگاه

ببخشید با webp هم همونکار رو میکنه! قالبم عوض کردم باز همونه! همه افزونه هارو غیر فعال کردم باز همون!

تنها چیزی که من اضافه کردم میتونم بگم ی نفر این کد بهم داد برا ریسپانسیو کردن پلیر صوت ک تو گوشی میزد بیرون

.post iframe ,.wp-video,
.mejs-container, .mejs-embed, .mejs-embed body, .mejs-container .mejs-controls {
    max-width: 100% !important;
}

آخه اینم اگه از این بود من قالب کلا عوض کردم باز مشکلم حل نشد که نشد!

از چی میتونه باشه ؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این ویدیو رو ببینید هر کار کردم نشد. 

لینک به دیدگاه

آخه نکته جالب اینه که من این مشکل تو هر سه سایتم یک تو یک هاست بوده رخ داده. ی سایتی دارم ک کلا برا تست و اینجور چیزا استفاده میکنم و نو ایندکس هست تو اونم عکس اپلود میکنم اینطور میشه

به ویندوزم و اینا ک فک نمیکنم ربط داشته باشه از کدمخرب اینا ینی اومده ؟

ویرایش شده توسط rasssa
لینک به دیدگاه

آقا حل کردم یجوری. نمیدونم تو آپدیت خودکار وردپرس شاید اینطور شده بود که تو هر سه تا مشکل بوجود اومده. رفتم داخل تنظیمات رسانه وردپرس و نسبت رزولیشن تصویر رو که خودش داده بود رو همش رو 0 کردم و الان اونطور نمیشه.

با اینکار مشکلی بوجود نیاد ؟

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...