رفتن به مطلب

مشکل در ارسال ایمیل whmcs در smtp

amirbar

پست های پیشنهاد شده

سلام
خسته نباشین
ببخشین من بعد از بروز رسانی whmcs به آخرین نسخه الان وقتی اطلاعات smtp چه گوگل چه یاهو رو وارد میکنم با ارور زیر مواجه میشم و توی نسخه های قبل روی حالت php mail میتونستیم بزاریم و هیچ اروری هم دریافت نمیکردیم ولی الان نمیتونیم روی این گزینه قرار بدیم بعد از آپدیت
تمام اطلاعات هم دست هستش کلی چک کردم و گزینه اجازه به برنامه ها برای ارسال ایمیل رو هم فعال کردم ولی …

خطای اعتبارسنجی: SMTP connect() failed. https://github.com/PHPMailer/PHPMailer/wiki/Troubleshooting

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود،

مگه خود هاستتون SMTP نداره؟

اگه هاستتون ایران باشه موقع اتصال به SMTP گوگل و یاهو خطای 403 دریافت می کنید که طبیعتا کانکت نمیشه.

• Like 1
لینک به دیدگاه

سرویسمون خارجه و روی چندین تا سرور و هاست هم تست گرفتم

و این که هاست حداکثر ساعتی 100 تا میشه ایمیل ارسال کرد و اکثریتشون اسپم میشه ما سرور smtp داریم ولی الان whmcs به هیچ smtp ای متصل نمیشه و این ارور رو میده

لینک به دیدگاه

خود هاستم همین ارورو میده   کلا با اتصال به smtp مشکل داره

خود هاست محدودیت ارسال داریم  تعداد ایمیل های ارسالی ما بالاس از سرور ایمیل استفاده میکنیم

لینک به دیدگاه

همشون تست شده  حتی با آدرس و یوزر ایمیل سرور هم تست کردیم نشد

روی اسکریپت تست smtp هم تست کردیم اوکیه همه چیز 

لینک به دیدگاه

روزانه ما حدودا 3000 تا 4 هزار تا ایمیل ارسال میکنیم  اینو بخوایم تبدیلش کنیم به پیامک کلی هزینه  اضافی میشه

whmcs نسخه های قبلی این مشکلو نداشت الانم اکثر هم کارا برای ایم که یا تعداد ایمیل هاشون بالاس یا ایمیل هاشون اسپم نشه از smtp استفاده میکنن  تو خود انجمن whmcs هم دو روزه پیام دادم هیچ کسی جواب نداده 

لینک به دیدگاه

نسخه اصلیه

میدونم از سمت whmcs هستش  پشتیبانیش که فعلا جوابی ندادن  میخوایم خودمون حلش کنیم  نمیتونیم  تا اونا بخوان جواب بدن کلی زمان میبره

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، tag گفته است :

به نسخه قبلی بک بدید.

دوست عزیز  اولا من اومدم آپدیتش کنم که نسخه بروزی داشته باشیم  نمیخوام دوباره نسخه قبلی رو نصب کنم

دوم وقتی whmcs آپدیت میشه دیتابیسش هم آپدیت و ارتقا داده میشه در نتیجه نمیشه نسخه قبلی رو نصب کنی  بکاپ هم نمیتونی برگردونیم چون روازهنه چند صد تا تراکنش انجام میشه وسرویس فعال میشه و مسدود میشه و حذف میشه و تیکت جواب داده  میشه   پس اصلا نمیشه و عملی نیست

باید مشکل اسکریپتو حلش کنیم نه این که از ریشه بخوایم صورت مسئله رو پاک کنیم

حالا اگه  اطلاعاتی از whmcs و php  و نحوه ارسال smtp اطلاعاتی دارین راهنمایی کنین اگر نه که هیچ

@AynaZ

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...