رفتن به مطلب

تنظیمات ملی پیامک برروی اسکریپت مدیریت پروژه رایز-rise

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخواستم از دوستان راهنمایی بگیریم بابت تنظیمات ملی پیامک برروی اسکریپ رایز

هر مشتری که تیک یا تسک ایجاد میکنه اس ام اس برای مدیر سایت بیادش به برعکس با پاسخ به تیک ها برای مشتری اس ام اس بره که پاسخ داده شده به تیکتش

ایم تنظیمات رو چجوری روش پیاده سازی کنم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود،

اگه خودش قابلیت ارسال پیامک رو داره، نیازه تا API و کدهای رفت و برگشت و توابعش رو شخصی سازی کنید که کار زیاد داره. اگر هم نداشته باشه باید کدنویسی بشه.

در هر دو حالت می تونید از کدنویس های سایت پونیشا استفاده کنید

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Masih گفته است :

درود،

اگه خودش قابلیت ارسال پیامک رو داره، نیازه تا API و کدهای رفت و برگشت و توابعش رو شخصی سازی کنید که کار زیاد داره. اگر هم نداشته باشه باید کدنویسی بشه.

در هر دو حالت می تونید از کدنویس های سایت پونیشا استفاده کنید

امکانش هستش که روش پیاده سازی بشه این قابلیت اما به صورت پیشفرض روش وجود نداره.
یکسری کدهایی خود سایت ملی پیامک گذاشته اما واضح توضیح نداده یا شاید هم من متوجه نشدم که باید چیکار کرد.

منظور از تنظیمات باید وارد هر بخشی که میخوام قابلیت امکان ارسال اس ام اس خودکار داشته باشه بشم و از اونجا این کار رو انجام بدم؟

لینک به دیدگاه

کدهایی که قرار دادن براتون برای استفاده در کدنویسی هست. اون کدها توابعی هستند که به سرورهای ملی پیامک اتصال برقرار میکنن و دستورات ارسال پیامک رو اجرا می کنند. شما باید یک افزونه اختصاصی متناسب با اسکریپت خودتون داشته باشید.

افزونه ای که بتونه توابع ارسال تیکت ها رو کنترل کنه و با سرورهای ملی پیامک متصل بشه که بعد از هر بار تیکت، یک پیامک با محتویات تعریف شده ارسال بشه. کدنویسی زیادی میخواد که همونطور که گفتم می تونید از سایت پونیشا استفاده کنید و با تعیین یه مقدار بودجه خاص، کدنویس ها هستند که براتون انجام بدن. 

خودم متاسفانه درگیر پروژه ای هستم که وقت نمی کنم

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...