رفتن به مطلب

سوال درباره ultimate affiliate pro

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید ببخشید من دوتا مشکل داشتم با این افزونه

1- من همزمان از دو افزونه دیجتال دانلود و ووکامرس لازمه استفاده کنم میخواستم ببینم چطور میشه پورسانت هرکدوم رو متفاوت ( مثلا دیجیتال دانلود 4 درصد ووکامرس 5 درصد ) تنظیم کنم 

2- لینک بازاریاب که کلیک میشه مستقیم به صفحه ثبت نام میره چطور عوض اش کنم که ب صفحه اصلی بره

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود، هر پورسانت روی یک سایت جواب میده. برای این چیزی که می خواهید باید دستورات شرطی نوشته بشه که متناسب با اون کل افزونه باید تغییر کنه که کار زیادی می بره.

هر دو افزونه یعنی ووکامرس و EDD کارایی مشابهش دارند اما پیشنهاد می کنم از ووکامرس استفاده کنید فقط! توی ووکامرس امکان فروش محصولات مجازی هم هست و نیازی به دوتا افزونه نیست. ضمن اینکه افزونه های پرداخت مخصوصی که دارند توی بعضی از لینک های بازگشت پرداخت باعث تداخل میشه. یعنی زمانی که کاربر پرداخت رو انجام داد و به سایتتون برگشت، دو افزونه ووکامرس و EDD ممکنه به مشکل بربخورن و پرداخت رو ثبت نکنن و محصول رو هم به مشتری ندن که در این صورت مشتری طبیعتا فکر می کنه سایت شما کلاهبرداری هست!

• Like 1
لینک به دیدگاه

خیلی ممنونم از راهنمایی شما. ولی برای کاری که انجام میدم مجبورم متاسفانه این کار رو بکنم 

لینک به دیدگاه

دستورات شرطی هم کسی نمیمونیسه نه تو پونیشا نه تو هیچ جایی هیچکس انجام نمیده همه دنبال پول بزرگن

لینک به دیدگاه

خب اگه نیازه که هر دوتاشو استفاده کنی، چرا قابلیت "وردپرس شبکه" رو فعال نمی کنی؟ وردپرس شبکه رو فعال کن تا مثل وبلاگ بشه و بتونی هر چند تا که خواستی زیرمجموعه (وبلاگ) با فقط یدونه وردپرس بسازی. روی هرکدوم از زیرمجموعه ها هم می تونی قالب و افزونه های جدا نصب کنی

• Like 1
لینک به دیدگاه

نه اونوقت کاربردی نمیشه. 

این افزونه یک مشکل افتضاح داش نمیدونم چرا حل هر کار کردم نشد مجبور پاک کردم این بازاریابی منو سرویس کرد واقعا. هرکار میکردم بجای اینکه بعد فروش میزان پورسانت رو نشون بده واحد پول ( مثال بجا اینکه بنویسه 10000 ریال تنها مینونشت ریال!) رو نشون میداد. این رو میتونید حل کنید ؟؟

لینک به دیدگاه

والا از این افزونه استفاده نکردم و نمیدونم کاراییش به چه صورت. احتمالا باگی چیزی باشه. نسخه های جدیدترش رو دانلود و نصب کنید شاید مشکلش حل شده باشه.

• Like 1
  • Sad 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...