رفتن به مطلب

نظرسنجی درباره قالب phlox (لطفا شرکت کنید)

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه عزیزان. من با یک قالب رایگان و پر امکانات حتی تو نسخه رایگان آشنا شدم به اسم فلوکس. به دلیل سازگاری با المنتور هم بسیار برای من کاربردی بود.

از نظر امکانات دربین قالب های رایگان واقعا امکانات بالا و کاملی داره. 

نظر شما درباره قالب فلوکس چیست ؟؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود،

تمامی قالب ها خوبن، این قالبی هم که گفتید مناسب هست ولی باید ببینید آیا قالب های مشابه سبک تری هم پیدا میشه براتون یا خیر.

چون قالبی که میگید تقریبا سنگینه و نیازی به این همه توابع ندارید. اگر قالب مشابه با طراحی مشابه پیدا نکردید، می تونید از همین استفاده کنید فقط مراقب مصرف منابع سرورتون باشید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

همممم. این قالب رو جایگزین وودمارت کردم. صفحه ای که با وددمارت تو جت متريک C بود با این به  A و LCP 700 گرفتم. 
ینی شما میگید هرچقد قالب از نظر امکانات پایین تر باشه بهتر هست ؟ 

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، rasssa گفته است :

ینی شما میگید هرچقد قالب از نظر امکانات پایین تر باشه بهتر هست ؟ 

خیر، لزوما هر قالبی که امکانات پایین تر داشته باشه بهتر نیست! مهم اون حجم مصرف منابع سرور و حجم خروجی صفحات هست.

قالبی داریم که با حجم 150 مگابایتی خودش میزان مصرف منابعش با قالب های سبک پیش فرض وردپرس برابر هست و منابع سرور رو هم خیلی کم مصرف می کنند. مهم بهینه بودن کدنویسی قالب هست. بعضی از قالب های سنگین، هر زمان که سایت لود بشه، توابع بسیار زیادی رو اجرا می کنن که شاید به 90 درصد اونها اصلا نیازی هم نباشه و باعث افزایش مصرف منابع سرور میشن. و قالب هایی هم هستن که به بهترین نحو ممکن کدنویسی شدن و هر تابع تنها زمانی که بهش نیاز باشه اجرا میشه که نقش مهمی توی سرعت سایت و پیشخوان داره.

و قالب های سنگینی که خودشون چند صد مگابایت حجم دارن و بیشتر از 2000 تابع ممکنه داشته باشن اما خروجی صفحاتشون برای کاربر کمتر از 1 مگابایت هست که فقط استایل ها و جاوا اسکریپت های مورد نیاز رو لود می کنند.

کلا بستگی به قالبش داره. قالب های با امکانات کم هم بعضی اوقات توابع سنگین و پیچیده ای استفاده می کنن که سرور برای اجراش ممکنه منابع بیشتری نسبت به قالب های حرفه ای مصرف کنه!

لینک به دیدگاه

ببخشید تو سایت های خارجی خیلی از  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  تعریف میشه. نسبت به فلوکس پیشنهاد میکنید ؟ سازگاری با المنتور هم برام مهمه.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...