رفتن به مطلب

معرفی افزونه برای مشخص کردن تراکم کلمات کلیدی

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید. من یک افزونه برای مشخص کردن تراکم کلمات کلیدی میخواستم.

مثلا مشخص کنه به ترتیب از زیاد به کم چه کلمات کلیدی بیشترین تکرار رو در یک صفحه از سایت؛ داشتن.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

از قسمت پیشخوان > نمایش > ابزارک ها ، ابزارک پیش فرض خود وردپرس به نام "ابر برچسب" موجود هست می تونید استفاده کنید در سایدبار قالبتون. فقط باید اون گزینه "نمایش تعداد" رو تیک بزنید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

خیلی ممنونم ولی من یجاییش رو انگار خوب نگفتم. من نمیخوام برای کاربران نشون بده. میخوام قبل انتشار یه آنالیزی به کلمات داشته باشم.

لینک به دیدگاه

اگه برای خودتون بخواهید که وقتی برید داخل صفحه برچسب ها اونجا به صورت لیستی میتونید به تعداد دفعات استفاده از برچسب ها دسترسی داشته باشید. می تونید لیست رو صعودی کنید که برچسب ها با تعداد دفعات بیشتر بالاتر نشون داده بشن

• Like 1
لینک به دیدگاه

من اصلا نگرفتم. شایدم شما نگرفتید.

ببینید وقتی ما کلمه کلیدی تو یواست یا افزونه رنک مث وارد میکنیم، پایین تعداد تکرار شدن اون کلمه رو نسبت به متن مینویسه. اینطور میشه کنترل کرد که از تراکم کلمه کلیدی بیش از اندازه خودداری کرد.

من الان میخوام یچی باشه که تو (سایت های انالیز میزارن ها!!) مثلا میگه تو این صفحه به ترتیب مثلا کلمه " لورم ایپسوم " با 40 بار تکرار و کلمه بعدی 20 بار تکرار تو صفحه موجوده

من یک افزونه میخوام ک این کار رو برای برگه ها بکنه برگه ها ک برچسب ندارن

لینک به دیدگاه

آها فکر کنم بالاخره یه چیزایی فهمیدم از سوالتون 😅 شرمندم،

چیزی که میخواین رو افزونه YOAST SEO به صورت یک ابزار داخلی کدنویسی کرده. زمانی که این افزونه رو فعال کنید، موقع نوشتن مطلب و بعد از کامل کردن محتوای اون مطلب، در قسمت ابزارهای سئوی همون صفحه که افزونه Yoast اضافه کرده، یک قسمت داره تحت عنوان Focus Keyword. توی این قسمت یک کلمه کلیدی وارد می کنید که اون کلمه کلیدی رو داخل محتوای نوشته آنالیز میکنه و بهتون میگه اون کلمه کلیدی برای نوشته مناسب هست یا خیر و اینکه دفعات استفاده از اون کلمه در متن رو بهتون میگه.

بهترین افزونه ای که در این خصوص میشد بهتون پیشنهاد داد همین افزونه هست. چیز دیگه ای برای اینکار هنوز نوشته نشده با اینکه از نظر تئوری توی کدنویسی راحت میشه پیاده سازی کرد. ولی چیزی که در دسترس هست همین Yoast seo هست.

• Like 1
لینک به دیدگاه

آهان ! ولی من رنک مث سئو استفاده میکنم از از یواست واقعا سر تره. خیلی ممنونم  کاش میشد اونطور چیزی بلد بودم می ساختم باید یاد بگیرم من این کدنویسی رو 🥴

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...