رفتن به مطلب

ساخت یک محصول سفارشی برای یک بازاریاب

rasssa

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید. من از افزونه بازاریابی ultimate affiliate pro استفاده میکنم. شیوه کارش خوب طوری هست که لینکی به بازاریاب میده ک هرکس با اون لینک وارد بشه و چیزی بخره؛ پورسانت بهش بره.

الان من میخواستم ی قسمتش رو حذف کنم. یعنی یک سری محصولات بزارم که اگه به فروش بره؛ مستقیم پورسانتش به یک بازاریابی که من تنظیم کردم بره. ینی طوری نباشه که حتما از لینک بازاریاب بیاد.

حتی اگه از گوگل اگه وارد فروشگاه شد و یک محصول سفارشی رو که برای یک بازاریاب تنظیم شده رو خرید؛ پورسانت به اون بازاریاب بره.

اینطوری مثلا محصولاتی رو ایجاد کنم که مثلا :

محصول X پورسانتش به آقای Y 
محصول  C پورسانتش درصورت فروش برای آقای Z 
و...

برای همچین کاری چه چیزی پیشنهاد میکنید؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

چنین چیزی از نظر تئوری ساده هست. اگه توی افزونه و پنل تنظیماتش نباشه اونموقع باید کدنویسی کرد که البته طبیعتا رایگان نیست.

اجازه بدید ببینیم باقی دوستان چه نظری دارند اول

• Like 2
لینک به دیدگاه

واقعیت وضع مالی ام حدود 1 میلیون تو ماه درآمد کل خونه هست. .ولی اشکالی نداره هزینه اگه داشته باشه چون مجبور هستم مشکلی نداره اما یکم در نظر بگیرید خیلی ممنون میشم..

حدودی چقد میشه یوقت از درامد کل ماه ما بالاتر اینا ک نیس ؟ 

لینک به دیدگاه

خودم که وقتشو ندارم متاسفانه براتون انجام بدم. به طور کلی گفتم چون کدنویسی اکثرا غیررایگان هست مگر اینکه یه چیزی باشه که قبلا چندین مورد ازش منتشر شده باشه که در اونصورت ممکنه افرادی پیدا بشن که به طور رایگان براتون انجامش بدن.

اما این مورد چون قبلا انجام ندادن و توی اینترنت هم چیزی نیست که همچین قابلیتی داشته باشه، باید به اختصاصی براتون کدنویسی کنند. توی سایت های فریلسنر می تونید درخواستتون رو بدید.

• Like 2
لینک به دیدگاه

پونیشا رو می تونید انتخاب کنید.

بودجه خودتون رو تعیین کنید افراد و کدنویس ها برای گرفتن پروژه مبالغ کمتری هم بهتون پیشنهاد میدن.

• Like 2
لینک به دیدگاه

خیلیی ممنونم از شما آقای مسیح 

من رفتم اونجا و قیمت بمن گذاشته بابت سفارشم بدم. من نمیدونم اصلا این چیزا چقد پول میگیرن میترسم یا خیلی ارزون بگم بخندن یا خیلی گرون بگم باج بگیرن

واسه اون کار ی رنج قیمت معقول چی میتونه باشه ؟ 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، rasssa گفته است :

واسه اون کار ی رنج قیمت معقول چی میتونه باشه ؟ 

هر کدنویسی تفاوت داره قیمت هاش. مثلا من شاید خودم اگه میخواستم اینو انجام بدم حدود 60 تا 80 تومن نهایتا قیمت بهتون میدادم. ولی ممکنه یک کدنویس دیگه بهتون قیمت 150 تومن هم پیشنهاد بده یا حتی بالاتر.

شما پایه قیمت رو 100 تومن قرار بدید. زیاد کار سختی نیست این امکانی که میخواهید. با همون مبلغ و حتی کمتر هم براتون انجامش میدن.

لینک به دیدگاه

آهان! باو من برا اینکه فک میکردم زشت میشه زده بودم 500 هزار تومن 🥴 

ولی ثبت نکرده بودم تا شمما جواب بدید🤠

خییییییییییییییییلی ممنونم از راهنمایی شما 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، rasssa گفته است :

آهان! باو من برا اینکه فک میکردم زشت میشه زده بودم 500 هزار تومن 🥴 

چقدر سر و دست شکسته میشد بابتش 😂

در 2 دقیقه قبل، rasssa گفته است :

خییییییییییییییییلی ممنونم از راهنمایی شما 

قربان شما موفق باشید

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...