رفتن به مطلب

مشکل رنگ متن ناخوانا در انجمن ساز Asgaros Forum

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید. من یک مشکل دارم در افزونه Asgaros Forum.  

یک قسمت هایی هستن که من هرکار میکنم رنگشون درست نمیشه. رنگ متن سفیده و خونده نمیشه. چیکار کنم مشکل حل شه تو عکس هر دو قسمت رو مشخص کردماز افزونه رنگ متن ها رو مشکی و آبی هست چرا اینا سفیدن؟
چطور حل کنم؟

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

مشکل از استایل هست. از inspector مرورگر استفاده کنید تا کلس اون قسمت رو پیدا کنید و بعد توی فایل css افزونه اون قسمت رو تغییر بدید.

اطلاعات بیشتری درباره قابلیت Inspect element مرورگر خواستید توی این لینک  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  یک مقاله کامل براش نوشتم می تونید استفاده کنید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

ببخشید من خیلی تلاش کردم که بلد بشم اما از کدنویسی هیچی نمیدونم میشه فقط یک رنگ عوض کردنش رو برام کد بنویسید ؟ البته من نمیدونم چقد سخته اگ سخته عب نداره انجام ندید ولی فقط گفتم بله اگ راحت بود کدش رو بدید من بزارم تو سایت  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  این آدرس هست اگه سخت نیست انجام بدید خیلی مممنون میشم واقعا این همه ساعت ک دیر کردم تتو جواب دادن تلاش میکردم نتونستم هیچی از کد نمیدونم ☹️

لینک به دیدگاه

درود.

این مراحل رو طی کنید:

1 - فایل منیجر هاستتون رو باز کنید. و این مسیر رو به ترتیب از چپ به راست برید:

wp-content/plugins/asgaros-forum/skin/

فایلی به نام style.css وجود داره داخلش. همین فایل رو باز کنید. در خط اول و قبل از همه ی کدها، این دو کد رو قرار بدید و ذخیره کنید.

#af-wrapper .checkbox-label span, #af-wrapper .checkbox-label input {
	color: #607d8b !important;
    padding-right: 10px !important;
    font-size: 16px !important;
}
.mce-rtl .mce-label {color: #607d8b !important;}

بعد از ذخیره، یکبار کش و کوکی مرورگر رو به طور کامل پاکسازی کنید و سایتتون رو با Ctrl + F5 رفرش کنید تا تغییرات رو ببینید.

موفق باشید

• Like 1
لینک به دیدگاه

آقا واقعا آقاییی!!!💗💗💗💗💗💗💗 دمت گرممم واقعا دمت گرم خییییلی مممنونم واقعا خدا ازت راضی باشه خدا هرچی میخوای بهت بده 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...