رفتن به مطلب

نحوه ویرایش یک فیلد در افزونه افیلیت وی پی

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید. ببخشید من میخوام اون فیلد رو ک نوشته ایمیل پرداخت رو بکنم شماره کارت. اما کدنویسی بلد نیستم. اگه راهنمایی کنید از کجا میتونم فایل ویرایش اینو پیدا کنم میتونم برم از داخل کد ها متن رو پیدا کنم. فقط میتونید بگید فایل ویرایش متن های این افزونه کجاس ک من برم اونو درست کنم ؟ 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

این قسمت رو می تونید از تغییر ویرایش فایل ترجمه تغییر بدید. در پوشه افزونه، پوشه ای به نام lang یا language باید باشه. داخل اون یک یا چند فایل با فرمت .po و .mo هست. فایل fa_ir.po رو پیدا کنید.

نرم افزار poEdit رو از اینترنت دانلود و روی ویندوز نصب کنید و این فایل رو با نرم افزاری که گفتم باز کنید. داخل این فایل ترجمه ها از جمله همین متن "ایمیل پرداخت" وجود داره که می تونید تغییر بدید. فایل رو بعد از تغییر ذخیره کنید و هردو فرمت po و mo رو داخل فایل منیجر هاستتون جایگزین فایل های قبلی کنید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

حَلال اوسسون ! حلال اوسسون حاجی!

دمت گرممم واقعا دمت گرم واقعا واقعا مرسی...😍😍😍😍😍 نمیدونم چطور تشکر کنم

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، rasssa گفته است :

حَلال اوسسون ! حلال اوسسون حاجی!

دمت گرممم واقعا دمت گرم واقعا واقعا مرسی...😍😍😍😍😍 نمیدونم چطور تشکر کنم

خواهش میکنم

موفق باشید 🤗

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

داداش من ترجمه هارو کردم ولی فایل mo ها باز نمیشن. اروری میده .

داخل فایل مو هم متون هست ؟ 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

درود مجدد

خیر فقط همون فایل po رو باید باز کنید و تغییرات رو داخلشون بدید. وقتی فایل po رو ذخیره کنید فایل mo هم بطور خودکار اپدیت میشن. 

در اصل همون فایل mo هست که سایت شما ترجمه هارو ازش میخونه. فایل po رو در اختیارتون میگذارن تا بتونید ترجمه ها رو اصلاح کنید 

فایل های mo نسخه کامپایل شده و غیرقابل ویرایش مستقیم هستن اما افزونه و اسکریپت برای نمایش و دریافت ترجمه ها از همین فایل mo استفاده میکنند

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...