رفتن به مطلب

جلوگیری از باز شدن پنجره‌های تبلیغاتی پاپ‌آپ در کروم و فایرفاکس


پست های پیشنهاد شده

  • مدیریت کل سایت

تبلیغات آزاردهنده‌‌ی پاپ‌آپ روز به روز بیشتر می‌شوند. روش‌های بسیاری برای جلوگیری از باز شدن صفحات تبلیغاتی ارائه ‌شده ‌است که اغلب چندان مفید نیستند. امروز در زومیت به ‌شما افزونه‌هایی معرفی خواهیم کرد که ‌با استفاده‌ از آن‌ها شاهد باز شدن حتی یک پاپ‌آپ هم نخواهید بود. با زومیت همراه ‌باشید.

 

 

 

e651e9c9a854d5a9af9d5d937d85d2df-M.jpg

 

 

 

 

ایتن زاکرمن که ‌کد اصلی تبلیغات پاپ آپ را نوشته ‌و به ‌نوعی مخترع این سبک تبلیغات بوده ‌است چندی پیش از تمامی‌کاربران دنیای مجازی بابت این محصولش‌ عذرخواهی کرد و گفت اگر می‌دانست که ‌استفاده‌ از پاپ‌آپ‌ها تا این اندازه‌ می‌تواند مزاحمت ایجاد کند شاید هرگز دست به‌این کار نمی‌زد. اما امروز در زومیت به شما افزونه‌هایی معرفی خواهیم کرد که می‌توانید این مشکل را حل کنید.

 

 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. نام افزونه‌ای برای فایرفاکس است که ‌با استفاده ‌از آن دیگر شاهد باز شدن حتی یک پاپ‌آپ هم نخواهید بود و به‌ سادگی هر چه ‌تمام‌تر تنها با یک کلیک تمامی‌ تبلیغات پاپ‌آپ را بلاک خواهد کرد. البته ‌نکته‌ی حائز اهمیتی که ‌در هنگام استفاده ‌از این افزونه ‌باید در نظر بگیرید این است که‌ این افزونه ‌نه‌‌تنها تبلیغات پاپ‌آپ، بلکه‌ هر پنجره‌ای که ‌بخواهد به‌ طور جداگانه ‌باز شود را هم مسدود می‌کند. برای مثال شما به‌ یک سایت آپلود مراجعه‌ می‌کنید و با کلیک روی دکمه‌ی BROWSE می‌خواهید تا فایل خود را از داخل کامپیوتر انتخاب کنید. اگر افزونه‌ ‌فعال باشد هیچ پنجره‌ای برای شما باز نخواهد شد. پس برای استفاده ‌از این افزونه ‌نیاز است تا به ‌این موضوع آگاه‌ باشید و در وب سایت‌های این چنینی، با کلیک دوباره‌ روی میانبر افزونه،‌ آن را غیر‌فعال و بعد از انجام شدن کارتان، آن را فعال کنید. برای دانلود و نصب این افزونه‌ کافی است تا به ‌صفحه ‌مخصوص آن در سایت موزیلا مراجعه ‌کنید و به ‌رایگان آن را دریافت کنید.

 

 

 

 

اما برای استفاده‌‌ کنندگان از مرورگر کروم هم افزونه‌ای در نظر گرفته‌ شده ‌که ‌نسبت به‌افزونه‌های دیگر از کاربرد بیشتری برخور‌دار است. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. نام افزونه‌ی مخصوص مرورگر کروم است که ‌دارای ویژگی‌های جالبی است. یکی از این ویژگی‌ها امکان ساخت لیست سفید و سیاه‌ از وب‌سایت‌ها است. به‌این معنا که‌ شما می‌توانید برای این افزونه‌ مشخص کنید که‌ پاپ‌آپ‌های باز شده ‌از کدام سایت را مسدود کند و در کدام سایت‌ها دخالتی نکند. مهمترین مزیت این موضوع در این است که‌ برخی اوقات پاپ‌آپ‌ها، تبلیغاتی و غیر‌ضروری نیستند و برای ادامه‌ی کار مجبور به ‌استفاده‌ از آن‌ها هستیم. برای مثال سایت‌هایی که ‌در کنار ثبت‌نام می‌توانید با اکانت‌های شبکه‌های اجتماعی هم در آن‌ها لاگین کنید، برای کسب اجازه ‌از اکانت شما به‌ صورت یک پنجره‌ی پاپ‌آپ باز می‌شوند. که ‌در این مواقع باز نشدن آن‌ها می‌تواند موجب سردرگمی و مشکلاتی از این قبیل شود. برای دانلود این افزونه‌ی مرورگر کروم، به ‌صفحه‌ی مخصوص آن رفته ‌و به‌ رایگان اقدام به ‌دانلود و نصب آن کنید‌.

  • Like 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

  • 1 year پیش...

من موندم شما توی همه تاپیک ها پست تشکر گذاشتید ولی روی دکمه تشکر کلیک نکردید :|

 

برای تشکر نیاز نیست حتما پست تشکر گذاشت کافیت بر همان دکمه تشکر کلیک کرد برادر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این افزونه ای که برای فایرفاکس معرفی کردید همه چیزو بلوک می کنه

از جمله رسانه های وردپرس رو

میخوای تصویر یا یه چیزی اپ کنی اون باکس باز نمیشه و باید افزونرو غیر فعال کرد

فایده نداره این طوری

ولی ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ودرود

صفحات تبلیغاتی واقعا خیلی ازاد دهندس بعضی موقع- مخصوصا که زنجیره ای میزنن

کلا حجم نت رو هم میخوره

در کنار این افزونه یه افزونه ای هست به وسیله اون میتونید بنر های تبلیغاتی رو هم بلاک کنید بایه کلیک

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این افزونه ای که برای فایرفاکس معرفی کردید همه چیزو بلوک می کنه

از جمله رسانه های وردپرس رو

میخوای تصویر یا یه چیزی اپ کنی اون باکس باز نمیشه و باید افزونرو غیر فعال کرد

فایده نداره این طوری

ولی ممنون

 

 

  • سلام

  • تمامیه افزونه ها و روش های صحیح از خلاصی این مشکل / 13 مورد

  • لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...