رفتن به مطلب

اسکریپت بازدید ساز v2.5

پست های پیشنهاد شده

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

امکانات بخش کاربران

• عضویت آسان
  • کسب امتیاز فقط با یک کلیک و امکان ارتقاء سطح کاربری از برنزی به نقره ای و طلایی بعد از پرداخت هزینه ماهیانه آن برای افزایش میزان پورسانت هر بازدید از سایت
  • امکان زیر مجموعه گیری بعد از فعال سازی این قابلیت توسط کاربر با پرداخت هزینه آن و کسب امتیاز از فعالیت زیر مجموعه ها
  • ارسال تیکت پشتیبانی به مدیریت و دریافت پاسخ آن
  • لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. امکان شارژ حساب به صورت آنلاین و متصل به درگاه سیستم
  • افزودن و مدیریت سایت ها جهت دریافت بازدید و بهبود رتبه الکسا و مشاهده جزئیات بازدیدهای دریافتی و رتبه الکسای سایتتان
  • امکان مشاهده تمامی فیش های پرداختی آنلاین همراه با جزئیات کامل
  • امکان تغییر کلمه عبور و یا بازیابی آن در صورت فراموشی که یک رمز جدید تولید شده و به ایمیل کاربر ارسال می گردد.
  • بخش سوالات متداول برای آشنایی با فعالیت های سیستم و آموزش های مربوطه
  • امکان مشاهده لیست کاربرانی که از طریق لینک شما عضو شده اند و همچنین مشاهده امتیاز حاصله آنها

… و امکاناتی دیگر

: امکانات بخش مدیریت سایت

تنظیمات کامل سایت

• (مدیریت کامل کاربران (حذف – ویرایش – افزودن اعتبار بازدید – مشاهده کامل مشخصات – تغییر وضعیت کاربر و سطح کاربری
  • (مدیریت کامل سایت های افزوده شده جهت دریافت بازدید (سایت های فعال – منتظر تایید – متوقف شده
  • (ارسال و دریافت تیکت پشتیبانی ( تکی و دسته جمعی
  • افزودن و مدیریت اخبار و سوالات متداول
  • مدیریت صفحات قوانین و تماس با ما
  • لیست پرداخت های آنلاین کاربران با جزئیات کامل
  • افزودن و مدیریت تعرفه های پرداخت آنلاین
  • بخش سوالات متداول برای آشنایی با فعالیت های سیستم و آموزش های مربوطه
  • امکان تعریف تعرفه هر بازدید – هزینه فعال سازی سطح کاربری نقره ای و طلایی
  • امکان شارژ اعتبار بازدید مشتریان دریافت بازدید به صورت دستی
  • دارای امنیت بالا برای جلوگیری از سوء استفاده و تقلب کاربران و تشخیص از روش های مختلف

… و امکانات دیگر

تفاوت های اصلی این نسخه از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. با نسخه قبلی

این نسخه به جای کسب درآمد, کسب امتیاز کسب هست و دیگه نیازی نیست به کاربران هزینه ای پرداخت کنید

پنل مدیریت سایت پیشرفته تر شده و همچنین ارتقای عضویت کاربران و فعالسازی زیرمجموعه گیری برخلاف نسخه قبل از پنل مدیریت امکان پذیر شده

بازدید چند پنجره ای برای عضویت های مختلف برخلاف نسخه قبل که تک پنجره ای هست اضافه شده

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته پیش...

سلام ببخشید من این اسکریپت رو نصب کردم فقط هنگام وردو به مدیریت این پیامو میده Access denied for user 'site'@'localhost' (using password: NO اگه میشه کمکم کنید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

خطر هک شدن داره

مثه ماست ....

اینم اطلاعیه برنامه نویس سیستم که به تازگی منتشر شده

سلام خدمت کاربران و مشتریان عزیز

اخیرا متوجه هک شدن سایت های بازدید سازی که با نسخه 2 رایگان و تقلبی راه اندازی شده بودند شدیم که لازم دونستم مواردی رو خدمت شما دوستان عزیز اعلام بکنم

1- نسخه های رایگان بازدیدساز که نسخه های 1 و 2 هست و در اینترنت به صورت رایگان و یا با مبالغ کم به فروش میرسد کاملا متفاوت تر از نسخه 3 فعلی از بابت امنیت و امکانات است که در حال فروش اون هستیم

2- هر سیستمی که از جایی غیر از پویا وب ایران خریداری یا دانلود و نصب بشه مطمئنا دارای باگ هست و ما هیچگونه تعهدی در این مورد نخواهیم داشت

3- ارائه خدمات پشتیبانی ولو با هزینه به سایت هایی که از طریق ما راه اندازی نشده باشند مقدور نخواهد بود

4- همچنان سایت هایی که با نسخه رایگان راه اندازی بشوند از خطر حملات هکر ها و حذف یا به انتشار درآمدن اطلاعات سیستم مصون نخواهند بود

5- اشخاصی که از این سیستم سوء استفاده میکنند، از لحاظ شرعی و قانونی، حرام و خلاف بوده و به هیچ وجه بنده از این کار راضی نخواهم بود

گروهی که اقدام به هک سایت های رایگان کرده بود گروه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. هست که جا داره از همین جا از این گروه تشکر بکنم

موفق و مؤید باشید

اما من کجای پیازم ؟ سر پیاز یا ته پیاز ؟

نه خیر مدیر سایت بازدیدگرم که همین بازدیدساز اورجینال رو بعد از نصب نسخه غیر اورجینال و نایل شده تمام و کمال پول دادم خریدم !!!

حالا که چی بشه ؟

از اونجایی که خودم برنامه نویسم ولی نه وب سایت و پی اچ پی و اچ تی ام که زمینه کاری متفاوتی دارم ولی تقریبا خوب میدونم که هر سورس نویسی که میشه مادر و خالق اون برنامه خودش خوب می دونه چی نوشته و از کجا و بدون هیچ سروصدایی که کسی بفهمه بره تو وجود اثری که براش زحمت کشیده ....

پس مطئنن همین الان نه تنها نسخه مثلا اورجینالش که اگه بخواد خیلی راحت میتونه نسخه خودشو بریزه بهم یا هرکاردیگه که دلش می خواد ... که البته منم سرمو میدم اگه برنامه نویس بازدیدساز حداقل برا این مورد نتونه نسخه خودشو هک کنه ...!

اما فرقی که نسخه اورجینالش با غیر اورجینال داره اینه که خوب چون اون مشتری که برا زحمتی که کشیده ارزش گذاشته و اومده حق کپی رایتشو داده مسلما هرکس باشه در مورد این مشتری جور دیگه رفتار میکنه تا اونی که انگار نه انگار نویسنده آدمه یا براش زحمت کشیده ....

حتی بازم مسلما اگه اتفاقی برا نسخه کپی رایتش بیفته ( که خودش نمیذاره بیفته ) مسلما که حمایت و پشتیبانی از چیزی که خلق کرده داره و پیگیر میشه ....

منم نمیخوام برا کسی جانماز آّب بکشم ولی چه خوبه حداقل باوجود عدم قانون کپی رایت تو این مملکت خودمون برای هم وطنای خودمون و برنامه نویسای ایرانیمون ذره ای از این بابت احترام قائل بشیم و اگه بحث پیچوندن و دور زدن هم هست اینکارو نه برا یه ایرانی که حداقل برا یه اجنبی که قانون کپی رایت هم داره و به جاش برسه به ما ایرانیا خیلی بیشتر از این حرفا بدهکاره انجام بدیم !

من شخصا نه این اسکریپت که هر اسکریپت دیگه که ایرانی باشه یا میرم پولشو میدم میخرم یا اگه نداشته باشم مثه مرد میگم پول ندارم بهم مجانی بده و به هر زوری هست راضیش میکنم

البته بازم از دوستان که نیت خیر داشتن عذر میخوام منظور شخص خاصی نبود و کلی بود

لینک به دیدگاه

تفاوت های اصلی این نسخه از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. با نسخه قبلی

این نسخه به جای کسب درآمد, کسب امتیاز کسب هست و دیگه نیازی نیست به کاربران هزینه ای پرداخت کنید

فقط ببخشید یه سوال برام پیش اومده

اینکه الان پس بنده که

پرداختی ها:

600410 ریال

پول یه کاربرای سایتم دادم فقط دو حالت داره ...

یا الان یا من نمیفهمم چرا بهشون پول دادم

یا بازم خوب من نمیفهمم چرا بهشون پولای بی زبونو دادم ... :yeah:

عمرا حالت سومی وجود نداره :92::81:

لینک به دیدگاه

مثه ماست ....

اینم اطلاعیه برنامه نویس سیستم که به تازگی منتشر شده

سلام خدمت کاربران و مشتریان عزیز

اخیرا متوجه هک شدن سایت های بازدید سازی که با نسخه 2 رایگان و تقلبی راه اندازی شده بودند شدیم که لازم دونستم مواردی رو خدمت شما دوستان عزیز اعلام بکنم

1- نسخه های رایگان بازدیدساز که نسخه های 1 و 2 هست و در اینترنت به صورت رایگان و یا با مبالغ کم به فروش میرسد کاملا متفاوت تر از نسخه 3 فعلی از بابت امنیت و امکانات است که در حال فروش اون هستیم

2- هر سیستمی که از جایی غیر از پویا وب ایران خریداری یا دانلود و نصب بشه مطمئنا دارای باگ هست و ما هیچگونه تعهدی در این مورد نخواهیم داشت

3- ارائه خدمات پشتیبانی ولو با هزینه به سایت هایی که از طریق ما راه اندازی نشده باشند مقدور نخواهد بود

4- همچنان سایت هایی که با نسخه رایگان راه اندازی بشوند از خطر حملات هکر ها و حذف یا به انتشار درآمدن اطلاعات سیستم مصون نخواهند بود

5- اشخاصی که از این سیستم سوء استفاده میکنند، از لحاظ شرعی و قانونی، حرام و خلاف بوده و به هیچ وجه بنده از این کار راضی نخواهم بود

گروهی که اقدام به هک سایت های رایگان کرده بود گروه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. هست که جا داره از همین جا از این گروه تشکر بکنم

موفق و مؤید باشید

اما من کجای پیازم ؟ سر پیاز یا ته پیاز ؟

نه خیر مدیر سایت بازدیدگرم که همین بازدیدساز اورجینال رو بعد از نصب نسخه غیر اورجینال و نایل شده تمام و کمال پول دادم خریدم !!!

حالا که چی بشه ؟

از اونجایی که خودم برنامه نویسم ولی نه وب سایت و پی اچ پی و اچ تی ام که زمینه کاری متفاوتی دارم ولی تقریبا خوب میدونم که هر سورس نویسی که میشه مادر و خالق اون برنامه خودش خوب می دونه چی نوشته و از کجا و بدون هیچ سروصدایی که کسی بفهمه بره تو وجود اثری که براش زحمت کشیده ....

پس مطئنن همین الان نه تنها نسخه مثلا اورجینالش که اگه بخواد خیلی راحت میتونه نسخه خودشو بریزه بهم یا هرکاردیگه که دلش می خواد ... که البته منم سرمو میدم اگه برنامه نویس بازدیدساز حداقل برا این مورد نتونه نسخه خودشو هک کنه ...!

اما فرقی که نسخه اورجینالش با غیر اورجینال داره اینه که خوب چون اون مشتری که برا زحمتی که کشیده ارزش گذاشته و اومده حق کپی رایتشو داده مسلما هرکس باشه در مورد این مشتری جور دیگه رفتار میکنه تا اونی که انگار نه انگار نویسنده آدمه یا براش زحمت کشیده ....

حتی بازم مسلما اگه اتفاقی برا نسخه کپی رایتش بیفته ( که خودش نمیذاره بیفته ) مسلما که حمایت و پشتیبانی از چیزی که خلق کرده داره و پیگیر میشه ....

منم نمیخوام برا کسی جانماز آّب بکشم ولی چه خوبه حداقل باوجود عدم قانون کپی رایت تو این مملکت خودمون برای هم وطنای خودمون و برنامه نویسای ایرانیمون ذره ای از این بابت احترام قائل بشیم و اگه بحث پیچوندن و دور زدن هم هست اینکارو نه برا یه ایرانی که حداقل برا یه اجنبی که قانون کپی رایت هم داره و به جاش برسه به ما ایرانیا خیلی بیشتر از این حرفا بدهکاره انجام بدیم !

من شخصا نه این اسکریپت که هر اسکریپت دیگه که ایرانی باشه یا میرم پولشو میدم میخرم یا اگه نداشته باشم مثه مرد میگم پول ندارم بهم مجانی بده و به هر زوری هست راضیش میکنم

البته بازم از دوستان که نیت خیر داشتن عذر میخوام منظور شخص خاصی نبود و کلی بود

الان می گی نصب نکنیم ؟

لینک به دیدگاه

در وبسایت hoordad.org نسخه کسب امتیازش رو منتشر کردم و به هیچ عنوان هم هک نمیشه... خودم روی آدرس rank.vespar.ir نصبش کردم...

فروشنده اصلی باید اسکریپت رو کد میکرد و کپی رایت میذاشت اما نذاشت و الان اسکریپت پخش شده...

دیگه نمیتونه با نشر اخبار کاذب جلوی این انتشار رو بگیره

لینک به دیدگاه

در وبسایت hoordad.org نسخه کسب امتیازش رو منتشر کردم و به هیچ عنوان هم هک نمیشه... خودم روی آدرس rank.vespar.ir نصبش کردم...

فروشنده اصلی باید اسکریپت رو کد میکرد و کپی رایت میذاشت اما نذاشت و الان اسکریپت پخش شده...

دیگه نمیتونه با نشر اخبار کاذب جلوی این انتشار رو بگیره

دقیقا موافقم

لینک به دیدگاه

• 11 ماه پیش ...

درود

طریقه نصب در فایل amoozesh.txt موجود هستش.

یک دیتابیس بسازید و فایل database.sql موجود رو در دیتابیس import کنید . سپس نام دیتابیس، نام کاربری و کلمه عبور رو در فایل db.php وارد کنید.

جهت ورود به بخش مدیریت در ادامه آدرس سایتتون admin/ اضافه کنید .

نام کاربری : admin

کلمه عبور : admin123456

موفق باشید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

تشکر از راهنماییتون

یه مشکل دیگه هست اینه که تو ادمین قسمت کابران فعال نمیشه همچکاری کرد نمیشه امتیار جایزه بدم :(

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...