رفتن به مطلب

کد ایجاد پلیرhtml در وردپرس با استایل دلخواه

seokarimian

پست های پیشنهاد شده

با سلام. من یک سایت وردپرسی دارم که قبلا براش یک پلیر اختصاصی نوشته بود یک شخصی. الان بعد از چندوقت، دیگه پلیر اختصاصی کار نمیکرد و من هم پاکش کردم. الان نیاز دارم که یک پلیر html با قابلیت تغییر استایل، فایل های موزیک سایت که به صورت تک آهنگ و آلبوم هست و فایل های ویدیویی رو پخش کنه. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید عزیزان. سپاس بی کران

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون از پاسخگوییتون. اما من نمیخوام از افزونه های وردپرس استفاده کنم. چون حدود 2000 مطلب از نوع موزیک و ویدیو در سایتم هست و اگر از افزونه استفاده کنم، باید دستی همه ی 2000 مطلب رو براش پلیر لینک بدم. میخوام پلیر جدید با html باشه که کدش رو داخل بخش single.php قرار بدم و به صورت اتومات ، پلیر همه مطالب سایتم درست بشه. به عبارت ساده تر، نمیخوام از شورت کد استفاده کنم

لینک به دیدگاه

نه اصلن موضوع چیز دیگه ای هست من بد رسوندم فکر کنم. پلیر که قبلا در سایت من بود، اختصاصی نوشته شده بود و اصن ربطی به پلیر وردپرس نداشت. الان پلیر وردپرس توی سایت من باز میشه اما من نمیخوام با اون کار کنم. میخوام یک پلیر دیگری باشه که هم آلبوم رو ساپورت کنه و هم بشه استایلش رو عوض کرد. نیاز به یک پلیر html دارم

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...