رفتن به مطلب

با چه ابزاری می تونم این طرح رو پیاده کنم

پست های پیشنهاد شده

با سلام،

برای یک شرکت که شرکت پایه و مبنا محسوب میشه قصد دارم یه طرح اجرا کنم به این شکل که سایر شرکتها به منظور مشارکت در طرحی یه مبلغ جزئی پرداخت میکنن و لوگوی شرکت و یا عکسی که مدنظر دارن در صفحه مورد نظر نمایش داده میشه، بخش مربوط به سایتش اینه که یه صفحه ی جدول مانند میخوام فرضا با تعداد 10 ستون و تعداد نامحدود سطر، یعنی سطرها هرچقدر که متقاضی بیشتر بشه بیشتر ایجاد میشن، فرضا 10 نفر باشه یک ردیف و 30 نفر باشه سه ردیف یا همون سطر، در واقع شما یه صفحه تماما پر از خانه های جدول رو تجسم کنید میخوام کاربرا با پرداخت پول جزئی (که اونم بنا به دلیلی گرفته میشه) یکی از این خانه های جدول به اونا اختصاص داده بشه و بتونن لوگوی شرکتشون رو آپلود کنن و در نهایت در یکی از این خانه های جدول نمایش داده بشه، در واقع شمای کلی اون صفحه نمایی از لوگوهای کوچیک به همراه یه توضیح کوتاه از اسم شرکت در زیر لوگو هست و تمام صفحه پر از این لوگوها خواهد بود.

تا جایی که گشتم همچین تمی رو پیدا نکردم میخواستم ببینم آیا از اساتید کسی میدونه با چه تم و یا ابزاری می تونم این طرح رو اجرا کنم؟

با تشکر

ویرایش شده توسط MindMaster
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

چیزی که من دریافتم اینه شما یک فرم دارید که شرکتی یا شخصی اون رو تکمیل میکنه ( فیلد ها میتونه نام متقاضی یا لوگو یا هر چیزی باشه ) و بعد از تکمیل می بایست مبلغی رو پرداخت کنه و بعد از پرداخت توی صفحه ای که میخواین کسایی که این فرم رو تکمیل و پرداخت انجام دادن اونجا لیست بشن و اطلاعات که شامل لوگو و نام و... میشه نمایش داده بشه . 

اگر این چیزی که من متوجه شدم باشه شما میتونید با استفاده از افزونه گراویتی فرم، فرم اول رو ایجاد کنیدو امکان پرداخت رو بهش اضافه کنید و برای نمایش هم از افزودنی گراویتی فرم به اسم گراویتی ویوو ( gravity view )  میتونید جدول مد نظر رو نمایش بدید به طوری که هر کسی این فرم رو تکمیل کرد که پرداخت به منزله تکمیل فرم و ارسال تلقی میشه توی اون جدول نمایش داده بشه .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...