رفتن به مطلب

مشکل ارسال مطالب خارجی در سایت

errormobilefrp

پست های پیشنهاد شده

سلام اساتید محترم لطفا راهنمایی کنید

بنده سایتم با وردپرس هستش و خودکار مطالبی رو هر روز به سایت ارسال میکنه به صورت خارجی که روزانه به 20 تا هم میرسه افزونه ها رو غیر فعال کردم ولی بازم این مشکل حل نشده

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام برای اینکار از چه افزونه ای استفاده می کنید. 

احتمالا کرون جابزتون فعاله از توی هاستتون قسمت کرون جابز بررسی کنید.

احتمالا فایل کرون جابز افزونه ای که استفاده میکردید از طریق سیستم کرون خود هاستتون اجرا میشه و با وجود اینکه غیرفعال کردید همچنان این کار انجام میشه. 

لینک به دیدگاه

نه عزیز کرون جابز هم نبود چک کردم هیچ چیزی تنظیم نشده روی فایل های هاستم مشکل نداره تماما بررسی کردم و بروز کردم

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، errormobilefrp گفته است :

نه عزیز کرون جابز هم نبود چک کردم هیچ چیزی تنظیم نشده روی فایل های هاستم مشکل نداره تماما بررسی کردم و بروز کردم

بسیار عالی، خیلی عجیبه لطفا بگید از چه افزونه ای استفاده کردید.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز . متاسفانه توی لیست افزونه های چیزی که مربوط به ارسال مطالب خودکار باشه نیست. 

اگر افزونه ای رو پاک کردید یا اسم اون پلاگینی که برای ارسال مطلب استفاده کردید رو بفرمایید شاید بهتر بتونیم کمک کنیم. 

اگر هم چنین کاری نکردید یعنی بدون اینکه پلاگینی استفاده کرده باشید این اتفاق افتاده متاسفانه می بایست بگم سایت شما دچار ویروس یا هک شده برای رفع این موضوع لطفا ابتدا فایل های قالب را بررسی کنید از فایل header.php تا functions.php و ... بررسی کنید . در صورتی که خواستید بنده براتون انجام میدم اینکار رو بدون هزینه 

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...