رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

بچه ها سلام

من یه قالب میخوام شبیه قالب ژاکت

۲ تا دیدم یدونه قالب ونداد بود که توی راست چین هستش یدونه قالب سایرس که تو خود سایت ژاکت بفروش میرسه.

الان من یه قالب میخوام شبیه سایت ژاکت از قالب سایرس استفاده کنم یا قالب ونداد ؟

و اینکه تفاوت قیمتی هم کم ندارند.

اگه قالب مشابه ژاکت دیگه ای هم سراغ داشتید لطفا بهم معرفی کنید

مرسیی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

قالب های زیادی برای فروش فایل هست خیلیهاشون قنگترم هستن. ی سر بزنید به ادرس زیر احتمالا پیدا کنید.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ولی این دسته فروش فایل رو هم ببینید. بدرد بخور قالب داره و میشه پیدا کرد. بنظر من ولی قالب قبلی ژاکت و فعلی راست چین اوکی نیستن. برید بقیه قالبهای بروز رو نگا کنید.

لینک به دیدگاه

در در 26 تیر 1399 در 11:49، themihan گفته است :

سلام

قالب های زیادی برای فروش فایل هست خیلیهاشون قنگترم هستن. ی سر بزنید به ادرس زیر احتمالا پیدا کنید.

ولی این دسته فروش فایل رو هم ببینید. بدرد بخور قالب داره و میشه پیدا کرد. بنظر من ولی قالب قبلی ژاکت و فعلی راست چین اوکی نیستن. برید بقیه قالبهای بروز رو نگا کنید.

قالب سایرس و ونداد مشابه ورژن جدید ژاکت هستن

اینارو پیشنهاد نمیکنید؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...

سه قالب دیجی لند و مارکت mlm و ونداد دارم ولی لازمشون ندارم. زیر قیمت با لایسنس اصلی می دم.

مارکت ام ال ام شبیه تره و خیلی از قابلیت هاش بدون افزونس    ولی اگر فقط از نظر ظاهر شبیه می خوایید ونداد خوبه

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، mahdisabz گفته است :

سه قالب دیجی لند و مارکت mlm و ونداد دارم ولی لازمشون ندارم. زیر قیمت با لایسنس اصلی می دم.

مارکت ام ال ام شبیه تره و خیلی از قابلیت هاش بدون افزونس    ولی اگر فقط از نظر ظاهر شبیه می خوایید ونداد خوبه

قیمتاشو میگی ؟

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، abol3g گفته است :

قیمتاشو میگی ؟

ونداد نسخه آخر هست قیمتش 90 زده سایت اصلی من لازم ندارم به یک نفر 49 می فروشم لایسنسش رو 
مارکت mlm رو هم سایت اصلی 200 زده که من با لایسنس اصلی(آپدیت خودکار همیشگی) 149 می دم.
دیجی لند هم خیلی زیبا هست حتی برای فروش فایل هم میشه استفاده کرد یا چند فروشندگی سایت اصلی زده 220 من 160 می دم

همه لایسنس از سایت اصلی دارن و خودکار آپدیت میشن و فقط یک سایت حق استفاده داره که من چون لازم ندارم لایسنس رو به فردی که لازم داره می دم
ویرایش شده توسط mahdisabz
قیمت ها
  • Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...