رفتن به مطلب

یک مشکل مهم در رابطه با دیتابیس

sahin

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من اوم چند تا ساب فولدر ساختم با وردپرس های جدا با استفاده از آموزش زیر کاربران سایتمو یکی کردم حالا افزونه دیجیتس نصب کردم حالا چطوری میتونم شماره موبایل را در وردپرس های دیگه به اشتراک بذاره؟

سایتی که باهاش کاربران را یکی کردم : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در 17 تیر 1399 در 16:17، sahin گفته است :

کسی بلد نبود؟؟

انجمن بیست اسکریپت هم شده تایپک های تبلیغاتی...

اینجا کسی سوال شما رو ج نمیده...

خودم چند روزه یک تایپک باز کردم کسی ج نداده!!!

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام نیازی به نصب چند وردپرس نبود شما وردپرس شبکه نصب کنید و بعد با استفاده از افزونه های مروبط یوزر هاتون رو سینک کنید و زمانی که مثلا یک پلاگین مثل دیجیتس استفاده میکنید اون پلاگین رو بیاین توی شبکه فعالش کنید تا توی همه سایتها بتونید استفاده کنید و با همون افزونه سینک یوزر میتونید تمام دیتاهای یوزرها رو هم پوشانی کنید. 

اسم افزونه WordPress Multisite User Sync/Unsync

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mbm159 گفته است :

با سلام و احترام نیازی به نصب چند وردپرس نبود شما وردپرس شبکه نصب کنید و بعد با استفاده از افزونه های مروبط یوزر هاتون رو سینک کنید و زمانی که مثلا یک پلاگین مثل دیجیتس استفاده میکنید اون پلاگین رو بیاین توی شبکه فعالش کنید تا توی همه سایتها بتونید استفاده کنید و با همون افزونه سینک یوزر میتونید تمام دیتاهای یوزرها رو هم پوشانی کنید. 

اسم افزونه WordPress Multisite User Sync/Unsync

سلام من چون میخواستم ساب فولدر ها قالب جداگانه نصب کنم مجور شدم چنین کاری انجام بدم قالب هام بسته نصبی داره توی وردپرس شبکه فکر نکنم بشه توی ساب فولدر ها قالب جداگانه نصب کرد

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...