رفتن به مطلب

دانلود اسکریپت crea8social + زبان فارسی

پست های پیشنهاد شده

• 3 ماه پیش ...

سلام دوستان نصب اسکریپت خیلی سادس یه باگی تو یکی از فایل ها هست میتونید راحت بدون کد نصب کنید

کسی فارسی سازش رو داره اگه دارید بدید من لازم دارم و میتونم هم کمک کنم در مورد نال کردن...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حتی اگر عم نال کنید فایده نداره! چون اکریپت جامعه مجازی هر چند وقت یبار آپدیت میشه و آپدیت از طریق نال شده امکان پذیر نیست بهیچ وجه! حالا یک درصد هم آپدیت کردید اصل نصب فارسی ساز هست که فعلا هیچ کس نتونسته! چرا که با نصب فارسی ساز اسکریپت بالا نمیاد! و این در تخصص تیم ما هست نه کسی دیگه

لینک به دیدگاه

حتی اگر عم نال کنید فایده نداره! چون اکریپت جامعه مجازی هر چند وقت یبار آپدیت میشه و آپدیت از طریق نال شده امکان پذیر نیست بهیچ وجه! حالا یک درصد هم آپدیت کردید اصل نصب فارسی ساز هست که فعلا هیچ کس نتونسته! چرا که با نصب فارسی ساز اسکریپت بالا نمیاد! و این در تخصص تیم ما هست نه کسی دیگه

سلام دوست عزیز خب شما به جای این حرف که تبلیغی برای تیمتون هست یه کمی به ما کمک کنید بهتره.

مثلا این پست اسمش (دانلود اسکریپتcrea8soial+زبان فارسی) بعدش ما میگیم زبان فارسی کو میگی تخصص تیم ماست:| پس چرا اسم پست اینه:|

-------------------------

ما فقط تو صفحه نصبش تغییرات ایجاد کردیم

دوستان اگه کسی هست میتونه کمکی کنه تو فارسی سازی بگه من 30 % فارسی سازی کردم...

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز خب شما به جای این حرف که تبلیغی برای تیمتون هست یه کمی به ما کمک کنید بهتره.

مثلا این پست اسمش (دانلود اسکریپتcrea8soial+زبان فارسی) بعدش ما میگیم زبان فارسی کو میگی تخصص تیم ماست:| پس چرا اسم پست اینه:|

-------------------------

ما فقط تو صفحه نصبش تغییرات ایجاد کردیم

دوستان اگه کسی هست میتونه کمکی کنه تو فارسی سازی بگه من 30 % فارسی سازی کردم...

فارسی سازی کار خاصی نداره که فقط یکم زمان بره همین فقط

من میتونم کمک کنم

ایمیل بزن بهم

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

این ورژن 2 هست دوستان! الان ورژن 4.2.2 هم اومده. دوستانی که قصد خرید اسکریپت همراه با لایسنس آخرین ورژن و تمام افزونه ها را دارند میتوانند تماس بگیرند 09374783440

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...