رفتن به مطلب

revslide نحوه اضافه کردن فونت به افزونه revslider

پست های پیشنهاد شده

دوستان تو revslide چطوری میشه فونت اضافه کرد مثلا فونت یکان رو من میخوام بیارم اینجا

این لینک یه دستورالعمل گفته ولی نفهمیدم کجا باید دستور رایج فامیلی رو قرار بدم؟

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ویرایش شده توسط irmacfa
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

طبق لینکی که دادید، کد اولی که یک کد CSS هست برای معرفی فونت جدید رو به همراه فونت هاش در مسیر مشخصی آپلود می کنید. آدرس ها و اسم فونت و ... رو هم که طبیعتا باید اصلاح بفرمایید.

کد دوم یک کد PHP هست که باید در فایل functions.php قالبتون اضافه کنید. آدرس پوشه ای که اون فایل CSS رو داخلش ذخیره کردید رو هم اصلاح کنید.

در مرحله ی سوم هم بعد از انجام دو مرحله ی قبل، باید در بخش Global تنظیمات، فونت فمیلی جدید رو به افزونه معرفی کنید تا در قسمت فونت های اسلایدها لیست کنه.

چیز خاصی نداره این آموزشی که لینک دادید، دقیقا بگید مشکلتون کدوم قسمت هست تا بهتر راهنمایی کنیم.

• Like 2
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

طبق لینکی که دادید، کد اولی که یک کد CSS هست برای معرفی فونت جدید رو به همراه فونت هاش در مسیر مشخصی آپلود می کنید. آدرس ها و اسم فونت و ... رو هم که طبیعتا باید اصلاح بفرمایید.

کد دوم یک کد PHP هست که باید در فایل functions.php قالبتون اضافه کنید. آدرس پوشه ای که اون فایل CSS رو داخلش ذخیره کردید رو هم اصلاح کنید.

در مرحله ی سوم هم بعد از انجام دو مرحله ی قبل، باید در بخش Global تنظیمات، فونت فمیلی جدید رو به افزونه معرفی کنید تا در قسمت فونت های اسلایدها لیست کنه.

چیز خاصی نداره این آموزشی که لینک دادید، دقیقا بگید مشکلتون کدوم قسمت هست تا بهتر راهنمایی کنیم.

ممنون ، از راهنمائی تون حل شد./ :x

لینک به دیدگاه

• 3 هفته پیش...

سلام من نسخه 6.2 نصب کردم اما موقع ایجاد اسلاید روی

Preparing Data...

گیر میکنه!!! چیکار کنم!؟

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، alireza77r گفته است :

سلام من نسخه 6.2 نصب کردم اما موقع ایجاد اسلاید روی

Preparing Data...

گیر میکنه!!! چیکار کنم!؟

درود.

نسخه ی PHP خودتون رو روی 7.2 یا 7.3 تنظیم کنید و مجددا تست کنید.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...