رفتن به مطلب

حذف قالب در برگه

پست های پیشنهاد شده

سلام من پلاگیت گرویتی فرم رو نصب کردم و حالا باهاش یه فرم ساختم ، حالا میخوام کلا توی اون صفحه فقط فرمه باشه

و دسته بندی ها ، هدر و فوتر قالب و... نباشه

چیکار باید کنم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

شما باید یک "الگوی برگه / قالب برگه" جدید برای قالبتون ایجاد کنید که هدر و فوتر و ... رو در اون حذف کنید. یا اگر قالبتون از افزونه ی صفحه ساز مثل Visual Composer یا ... استفاده می کنه، یک برگه ایجاد کنید که عناصر قالب رو در اون حذف کنید.

برای ساختن یک قالب برگه دلخواه این آموزش رو دنبال کنید:

یک فایل php بسازید و داخلش توابع فایل page.php رو قرار بدید. حالا می تونید کدهای مربوط به فوتر و هدر و ... رو حذف کنید و فقط تابع the_content رو داخل فایل قالب برگه ی جدیدتون استفاده کنید تا فرم گرویتی رو بتونید توسط اون تابع نمایش بدید. مابقی موارد و موقعیت مکانی فرم رو می تونید با دستورات CSS تنظیم کنید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در در 22 اسفند 1398 در 06:24، Masih گفته است :

درود.

شما باید یک "الگوی برگه / قالب برگه" جدید برای قالبتون ایجاد کنید که هدر و فوتر و ... رو در اون حذف کنید. یا اگر قالبتون از افزونه ی صفحه ساز مثل Visual Composer یا ... استفاده می کنه، یک برگه ایجاد کنید که عناصر قالب رو در اون حذف کنید.

برای ساختن یک قالب برگه دلخواه این آموزش رو دنبال کنید:

یک فایل php بسازید و داخلش توابع فایل page.php رو قرار بدید. حالا می تونید کدهای مربوط به فوتر و هدر و ... رو حذف کنید و فقط تابع the_content رو داخل فایل قالب برگه ی جدیدتون استفاده کنید تا فرم گرویتی رو بتونید توسط اون تابع نمایش بدید. مابقی موارد و موقعیت مکانی فرم رو می تونید با دستورات CSS تنظیم کنید.

خیلی خیلی ممنون حل شد مشکلم ممنونم ازتون

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...