رفتن به مطلب

لیست قیمت طریقه اتصال لیست قیمت به ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

سلام 

چه طور میتونم لیست قیمت ها رو به طور خودکار به وکامررس متصل کنم ؟!

مثل خرید محصول که با دادن قیمت مشتری بعد زدن روی خرید به درگاه متصل بشه !؟؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در هم اکنون، dnroyal گفته است :

میشه یکم دقیقتر توضیح بدی؟

من اومدم صفحه ای با المنتور به ادرس زیر ساختم 

PikasoStore.ir/internet

اما برای پرداخت مجبور شدم تک تک لینک پرداخت ساختم .

حالا میخوام ببینم ایا میشه به ووکامرس یا ایزی دیجیتال وصلش کرد که دیگه نیازی به ساخت درگاه جدا جدا نباشه !

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، pikaso گفته است :

میشه یکی منو راهنمایی کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

دوست عزیز، از پلاگین درگاهتون استفاده کنین

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، laruz گفته است :

دوست عزیز، از پلاگین درگاهتون استفاده کنین

من از زرین پال استفاده میکنم ، حالا باید چه کاری انجام بدم !

ایا امکان اتصال زرین پال به المنتور هستش ؟

ویرایش شده توسط pikaso
لینک به دیدگاه

درود.

راحت ترین کار شاید همین ساختن لینک پرداخت برای هر محصولتون باشه. اینطوری مدیریت روی لینک ها بیشتر میشه. در ضمن امکان پیشرفته سازی لینک ها هم در زرین پال هست.

راه دوم استفاده از ووکامرس هست. به این صورت که برای هر پلن مورد نظرتون یک محصول در ووکامرس ایجاد کنید. قیمت رو به اون محصول بدید و با استفاده از این افزونه و شورتکدی که بهتون ارائه میده یک کلیک پرداخت و خرید برای اون محصول بسازید و اون شورتکد رو در برگه ی پلن هاتون قرار بدید.

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

برای استفاده از این افزونه باید اول ووکامرس و افزونه ی زرین پال برای ووکامرس رو نصب و تنظیم کنید. بعد افزونه ای که لینکشو دادم رو نصب کنید. برای هر پلن مورد نظرتون یک محصول جدید در ووکامرس بسازید و بهش قیمت و مشخصات بدید. شورتکدی که افزونه ی بالا بهتون رو میده رو در برگه ی پلن ها استفاده کنید. این شورتکد به اینصورت کار می کنه که شما باید آی دی محصول ووکامرس رو بهش بدید تا بتونه یک کلید براتون ایجاد کنه. کاربرا هم که روی اون کلید کلیک کنند مستقیما به صفحه ی خرید و پرداخت اون محصول منتقل میشن. به این ترتیب شما می تونید یک محصول برای پلن ها بسازید و کاربرا برای خرید اون پلن، یک محصول در ووکامرس رو خرید کنند. 

نحوه ی استفاده از شورتکد هم به اینصورت هست:

نقل قول

[wc_quick_buy product="22"]

که بجای عدد 22 باید آی دی محصول ساخته شده در ووکامرس رو وارد کنید. آی دی رو هم در صفحه "همه محصولات" در پیشخوان وردپرس قابل دریافت هست.

راه سوم هم استفاده از اسکریپت آماده طراحی شده توسط خود زرین پال هست. در لینک زیر اسکریپت نوع سوم شاید بتونه بهتون کمک کنه:

• Like 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

راحت ترین کار شاید همین ساختن لینک پرداخت برای هر محصولتون باشه. اینطوری مدیریت روی لینک ها بیشتر میشه. در ضمن امکان پیشرفته سازی لینک ها هم در زرین پال هست.

راه دوم استفاده از ووکامرس هست. به این صورت که برای هر پلن مورد نظرتون یک محصول در ووکامرس ایجاد کنید. قیمت رو به اون محصول بدید و با استفاده از این افزونه و شورتکدی که بهتون ارائه میده یک کلیک پرداخت و خرید برای اون محصول بسازید و اون شورتکد رو در برگه ی پلن هاتون قرار بدید.

برای استفاده از این افزونه باید اول ووکامرس و افزونه ی زرین پال برای ووکامرس رو نصب و تنظیم کنید. بعد افزونه ای که لینکشو دادم رو نصب کنید. برای هر پلن مورد نظرتون یک محصول جدید در ووکامرس بسازید و بهش قیمت و مشخصات بدید. شورتکدی که افزونه ی بالا بهتون رو میده رو در برگه ی پلن ها استفاده کنید. این شورتکد به اینصورت کار می کنه که شما باید آی دی محصول ووکامرس رو بهش بدید تا بتونه یک کلید براتون ایجاد کنه. کاربرا هم که روی اون کلید کلیک کنند مستقیما به صفحه ی خرید و پرداخت اون محصول منتقل میشن. به این ترتیب شما می تونید یک محصول برای پلن ها بسازید و کاربرا برای خرید اون پلن، یک محصول در ووکامرس رو خرید کنند. 

نحوه ی استفاده از شورتکد هم به اینصورت هست:

که بجای عدد 22 باید آی دی محصول ساخته شده در ووکامرس رو وارد کنید. آی دی رو هم در صفحه "همه محصولات" در پیشخوان وردپرس قابل دریافت هست.

راه سوم هم استفاده از اسکریپت آماده طراحی شده توسط خود زرین پال هست. در لینک زیر اسکریپت نوع سوم شاید بتونه بهتون کمک کنه:

ممنون از توضیحاتتون ، لینک پرداخت تکی ایجاد کنم ، باید بعد هر تغییری در قیمت هم لینک رو تغییر بدم هم فرم صفحه رو .

اما وقتی به درگاهی متصل بشه فقط یکبار تغییر میدم .

زرین پال اسکریپت مشکل داشت .

از افزونه ای هم که گفتین ، قبلا از مشابهش استفاده کردم اما کلا در قالب مشکل وجود میاورد .

ایا از افزونه افزونه لایسنس Software Licensing برای EDD میشه استفاده کرد .؟

• Like 1
لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...
در در 26 اسفند 1398 در 15:11، pikaso گفته است :

ایا از افزونه افزونه لایسنس Software Licensing برای EDD میشه استفاده کرد .؟

درود.

این افزونه هم برای کارتون مناسب نیست.

پیشنهاد من استفاده از اسکریپت های زیر هست که می تونید با هر کدوم از اونها یک درگاه پرداخت ثابت داشته باشید و داخلش چندین محصول با قیمت و آپشن های متفاوت در نظر بگیرید:

• اسکریپت فریر:  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • اسکریپت WHMCS که کامل تر هست و علاوه بر بخش سبد خرید، تیکت پشتیبانی و بخش آموزش و ... هم داره:  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • Like 2
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...