رفتن به مطلب

قالب دانلودها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید

ببخشی من قالب دانلودها رو نصب کردم اما دوستان مثل این که مشکل داره لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ممنون میشم راهنمایم کنید

و یا دوستان اگر کسی قالبی برای سایت دانلود در نظر دارن خواهش میکنم برام پ.خ کنن یا همینجا لینک بدن ممنون میشم مشکل قالب سایت مارو بهمون بگید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 5 ماه پیش ...

سلام من با منو متحرک این قالب مشکل دارم چون موضوعات زیاد شده و منو هم متحرک هست خیلی از موضوعات را نمایش نمیده لطفا راهنمایی بفرمایید

آدرس سایت

HomeDownloadi.com

لینک به دیدگاه

سلام دوستان خسته نباشید

ببخشی من قالب دانلودها رو نصب کردم اما دوستان مثل این که مشکل داره لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ممنون میشم راهنمایم کنید

و یا دوستان اگر کسی قالبی برای سایت دانلود در نظر دارن خواهش میکنم برام پ.خ کنن یا همینجا لینک بدن ممنون میشم مشکل قالب سایت مارو بهمون بگید

فقط دکمه ادامه مطلب مشکل داره مثل اینکه. درسته ؟

لینک به دیدگاه

سلام من با منو متحرک این قالب مشکل دارم چون موضوعات زیاد شده و منو هم متحرک هست خیلی از موضوعات را نمایش نمیده لطفا راهنمایی بفرمایید

آدرس سایت

HomeDownloadi.com

فونتش رو کوچیک کنید درست میشه.

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسخ خوبتون

تقریبا حالا کل عناوین منو توی دید شد با کوچک کردن فونت ولی باز عناوین بیشتر بشن نمیشه فونت را کوچکتر کرد چون زیادی ریز میشه بهترین گزینه ثابت نگه داشته منو هست چوری میشه این کار را انجام داد؟؟؟؟؟

یک سوال دیگه هم دارم که خیلی گشتم نتونستم جواب را پیدا کنم در هر مطالبی که میزاری در بخش کاربری نمایش داده میشه که چه زمانی گذاشته شده و نویسنده کی بوده و چقدر بازدید داره که قسمت بازدید کننده را انگلیسی نمایش میده مثلا بجای اینکه بنویسه بازدید 1 بار میزنه 1 views بار کلمه views را چند جاه تبدیل به بازدید کردم ولی درست نشد این کد کجا قرار داره

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسخ خوبتون

تقریبا حالا کل عناوین منو توی دید شد با کوچک کردن فونت ولی باز عناوین بیشتر بشن نمیشه فونت را کوچکتر کرد چون زیادی ریز میشه بهترین گزینه ثابت نگه داشته منو هست چوری میشه این کار را انجام داد؟؟؟؟؟

یک سوال دیگه هم دارم که خیلی گشتم نتونستم جواب را پیدا کنم در هر مطالبی که میزاری در بخش کاربری نمایش داده میشه که چه زمانی گذاشته شده و نویسنده کی بوده و چقدر بازدید داره که قسمت بازدید کننده را انگلیسی نمایش میده مثلا بجای اینکه بنویسه بازدید 1 بار میزنه 1 views بار کلمه views را چند جاه تبدیل به بازدید کردم ولی درست نشد این کد کجا قرار داره

لینک دانلود قالب رو ارسال کنید تا فایل استایل رو بررسی کنم. باتشکر

لینک به دیدگاه

از سایت خودتون دانلود کردم اینم لینک

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ممنون بابت توجه شما

لینک به دیدگاه

این ارور میاد

گشودن بسته‌ی فشرده شده…

در حال راه‌اندازی پوسته…

این بسته نمی‌تواند نصب شود. پرونده style.css در این پوسته موجود نیست.

نصب پوسته با مشکل مواجه شد.

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

از داخل هاست قرار بدید و بعد از کنترل پنل وردپرس قسمت پوسته ها فعال کنید

لینک به دیدگاه

ببخشید دوست عزیز جناب لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ، یه سوال متفرقه، می خواستم بدونم با وجود این سایت های بزرگ دانلود سایت شما بالا میاد در گوگل برای جستجوها؟

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز درسته سایت های زیادی فعال هستند ولی اگر مرتب و منظم مطالب مفید بزارید به مرور رنکینگ شما در گوگل بالا خواهد رفت

ولی طی مدت زمان دو سه ماه باید روش حساب نکنیم

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...