رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام 

ایا افزونه ای برای وردپرس هستش که بشه به یه اسکریپ با api متصل کرد ؟

ممنون میشم کمکم کنید !!!!!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در هم اکنون، coloner گفته است :

دقیق بگید چیکار میخوایید بکنید

میخوام سایت دیگم رو که اسکریپ هست رو به وردپرس متصل کنم که خدمات رو بدون عضویت در سایت دیگم ارایه کنم

لینک به دیدگاه

از  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  و این لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. کمک بگیرید

شاید کمک کرد

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، coloner گفته است :

از  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  و این لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. کمک بگیرید

شاید کمک کرد

ممنون ازتون ، اگه اشکالی نداره میشه توضیحاتی در موردش بهم بدید ؟

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، coloner گفته است :

شاید کمک کرد

بررسی کردم اما اون چیزی که من میخواستم نبود !

لینک به دیدگاه

با سلام اینکار رو میتونید با php به سایت وردپرسیتون اضافه کنید اگر اشتباه نکنم شما میخواین از پیکاسو پنل به پیکاسو استور متصل بشید تا کاربران بتونن توی همون پیکاسو استور عضو و از خدماتتون استفاده کنند. البته یک نیم نگاهی به  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  انداختم و فکر کنم بتونید اینکار رو با ساخت یک افزونه سفارشی انجام بدین. 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mbm159 گفته است :

با سلام اینکار رو میتونید با php به سایت وردپرسیتون اضافه کنید اگر اشتباه نکنم شما میخواین از پیکاسو پنل به پیکاسو استور متصل بشید تا کاربران بتونن توی همون پیکاسو استور عضو و از خدماتتون استفاده کنند. البته یک نیم نگاهی به  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  انداختم و فکر کنم بتونید اینکار رو با ساخت یک افزونه سفارشی انجام بدین. 

سلام ، اره منظورم همینه ولی نمیخوام که کاربرا عضو بشن !

یه اینجور طرحی بیاد لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  یا شبکه ای که کاربرا بدون عضویت خرید کنند

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، pikaso گفته است :

سلام ، اره منظورم همینه ولی نمیخوام که کاربرا عضو بشن !

یه اینجور طرحی بیاد لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  یا شبکه ای که کاربرا بدون عضویت خرید کنند

با احترام آیا شما توی سایت پیکاسو پنل امکان خرید بدون عضویت دارید ؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mbm159 گفته است :

با احترام آیا شما توی سایت پیکاسو پنل امکان خرید بدون عضویت دارید ؟

خیر ، اما میتونم یه حساب کاربری ایجاد کنم و اعتبارش رو شارژ کنم و به api اون حساب متصل کنم

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...