رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی در خصوص افزونه Duplicator

پست های پیشنهاد شده

سلام ، دوستان من یه وب سایت روی ساب دامنه دارم میخوام بیارمش روی  دامنه اصلی 

اگه من کل اطلاعات رو Zip کنم بفرستم روی دامنه اصلی و در بانک URL رو تغییر بدم سایت بالا میاد ؟ 

یا بهتره با افزونه Duplicator این کارو بکنم ؟

بعد اینک افزونه Duplicator رایگان خود مخزن بهتره یا نسخه نال شده از 20اسکریپ بگیرم ؟؟؟؟؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 37 دقیقه قبل، irmacfa گفته است :

سلام ، دوستان من یه وب سایت روی ساب دامنه دارم میخوام بیارمش روی  دامنه اصلی 

اگه من کل اطلاعات رو Zip کنم بفرستم روی دامنه اصلی و در بانک URL رو تغییر بدم سایت بالا میاد ؟ 

یا بهتره با افزونه Duplicator این کارو بکنم ؟

بعد اینک افزونه Duplicator رایگان خود مخزن بهتره یا نسخه نال شده از 20اسکریپ بگیرم ؟؟؟؟؟

با سلام اگر حجمتون زیاد و آدرس و تصویر و .. زیادی دارید از داپلیکتور استفاده کنید بهتره . نسخه نالش هم خوبه هم نسخه رایگانش باز به حجمتون بستگی داره اگر زیاده بهتره از نسخه pro استفاده کنید. 

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، mbm159 گفته است :

با سلام اگر حجمتون زیاد و آدرس و تصویر و .. زیادی دارید از داپلیکتور استفاده کنید بهتره . نسخه نالش هم خوبه هم نسخه رایگانش باز به حجمتون بستگی داره اگر زیاده بهتره از نسخه pro استفاده کنید. 

الان من نصب کردم نسخه پرو رو

این ارور رو دریافت میکنم 

اگه مشکل ساز نیست برام میتونم رد شم ؟

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mbm159 گفته است :

با احترام اره مشکلی پیش نمیاد میتونید از این مرحله عبور کنید. 

از نسخه پرو که استفاده می کنم چرا Type Manual هست ؟

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

با احترام امیدوارم خیلی دیر پیام نداده باشم . مشکلی پیش نمیاد میتونید بعد از گرفتن فایل اون رو نصب کنید البته این مورد را تا به حال مشاهده نکرده بودم . اگر به نتیه ای رسیدم اطلاع میدم لطفا شما هم اگر نتیجه ای گرفتید همینجا اطلاع بدید . با تشکر.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، mbm159 گفته است :

با احترام امیدوارم خیلی دیر پیام نداده باشم . مشکلی پیش نمیاد میتونید بعد از گرفتن فایل اون رو نصب کنید البته این مورد را تا به حال مشاهده نکرده بودم . اگر به نتیه ای رسیدم اطلاع میدم لطفا شما هم اگر نتیجه ای گرفتید همینجا اطلاع بدید . با تشکر.

متاسفانه من هم به نتیجه ای نرسیدم ، افزونه فوق رو پاک کردم نسخه رایگان نصب کردم ، حل شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...