رفتن به مطلب

ریست کردن وردپرس


پست های پیشنهاد شده

 

 

6.jpg

 

 

 

با سلام و خسته نباشید به بازدید کنندگان الیت وردپرس امروز میخواهم آموزش ریست کردم وردپرس ، یعنی بازگشت به تنظیمات اولیه به طور کلی رو آموزش بدم.

تا حالا شده ! که شما وردپرس رو نصب کنید به مشکلی یا چیزی بر بخورید و بخواهید وردپرس رو از رو هاست پاک کنید و دوباره نصب کنید ؟ ، خوب دیگر نیاز به این کار نیست امروز به شما آموزش میدم که در ۳۰ ثانیه وردپرس خود رو به روز اول برگردونید .

 

خوب این کار را ما با افزونه WordPress Reset آموزش میدهیم . خوب برای ریست وردپرس خود به انتها مطلب رفته و افزونه WordPress Reset رو دانلود کرده و به وردپرس خود رفته به قسمت ، افزونه ها » افزودن » بارگذاری . رفته و فایل رو انتخواب میکنید و بارگذاری میکند و بعد از این کار ها افزونه را مثل دیگر افزونه ها فعال میکنید .

 

خوب مثل همیشه بعد از فعال سازی افزونه آیکون افزونه در ستون سمت راست شما اضافه می شود . ولی خوب شاید به چش نیاد برای این که شما از این افزونه استفاده کنید باید به اینجا بروید ! ابزار ها » Reset .

خوب وارد ریست می شوید .

نکته : قبل از انجام دادن این کار ! اگر این کار را تا آخر ادامه دهید برگه ها ، نوشته ها ، برچسب ها ، دسته ها ، و… پاک خواهد شد !! .

خوب داخل اون صفحه بزرگ نوشته هاست Reset زیر آن یک کادر وجود دارد برای ریست باید کلمه ” reser ” را تایپ کرده و بر روی دکمه Reset کلیک کرده خوب کار تمامــــ … شده است !

 

 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. - لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

 

منبع »

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. :123:

 

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...