رفتن به مطلب

معتبر ترین فروشگاه قالب و ...

پست های پیشنهاد شده

سلام 

به نظرتون بهترین فروشگاه جهت خرید قالب ، اسکریپت ، افزونه و ... چه سایتی هستش ؟

البته پشتیبانی رو در نظر بگیرید ...

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بهترین منبع سایت های تم فارست و کدکنیون است.

به دلار خرید کنید و با یک طراح و مترجم خوب همکاری کنید تا به نتیجه دلخواه برسید.

بصورت اورجینال و با لایسنس واقعی از خود طراح قالب و افزونه میتونید خرید کنید و پشتیبانی ویژه ای رو داشته باشید و بصورت اختصاصی برای خودتون ترجمه رو انجام بدید.

ما با افتخار میتونیم توی این مسیر به شما کمک کنیم.

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mansour207 گفته است :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

این منبع برای راه اندازی وبسایت های ساده و شرکتی یا شخصی مناسبه.

چون نظارتی روی پشتیبانی ها صورت نمیگیره بعضی از دوستان و فروشنده ها کم لطفی میکنند ولی در بینشون هم هستن کسانی که واقعا از دل مایه میزارن برای پشتیبانی.

مشکلی که هست اینه که لایسنس ها برای خود این فروشگاهه درصورتی که باید از فروشگاه منبع مثل مانستر یا تم فارست یا الگانت تمز باشه.

من پیشنهاد میکنم محصولات ایرانی رو از این فروشگاه خریداری کنید و برای باقی امور به منبع معتبر خودش مراجعه کنید.

با تشکر

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mazen.ir گفته است :

این منبع برای راه اندازی وبسایت های ساده و شرکتی یا شخصی مناسبه.

چون نظارتی روی پشتیبانی ها صورت نمیگیره بعضی از دوستان و فروشنده ها کم لطفی میکنند ولی در بینشون هم هستن کسانی که واقعا از دل مایه میزارن برای پشتیبانی.

مشکلی که هست اینه که لایسنس ها برای خود این فروشگاهه درصورتی که باید از فروشگاه منبع مثل مانستر یا تم فارست یا الگانت تمز باشه.

من پیشنهاد میکنم محصولات ایرانی رو از این فروشگاه خریداری کنید و برای باقی امور به منبع معتبر خودش مراجعه کنید.

با تشکر

بله حرفتون درسته منم تا چند مدت پیش از راستچین رضایت داشتم ، اما با الان فهمیدم که کلا فقط دنبال سود خودشونن ، و اگر طراحشون کاری کرد که اشتباه باشه پیگیر نیستند 

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...