رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

من میخوام یه فروشگاه اینترنتی که شامل خدمات اینستا ، تلگرام و ... + اینترنت ارزان قیمت اپراتور + خدمات پیامکی و یه فروشگاه کوچیک دانلودی راه اندازی کنم .

تقریبا میشه گفت یه جوری مثل دیجیتال مارکتینگ + خدمات دیگه !

به نظر دوستانی که تخصص دارن چه پیشنهاد هایی میدین ؟

از چه سیستم محتوایی استفاده کنم ؟

البته با این اوضاع جامعه خدمات اینستا و تلگرام به صرفه هستش ؟

من توی این فکر بودم یه صفحه اصلی جهت معرفی و خدمات درست کنم .

بعد سابدامین بزنم برای هر قسمت

مثل : charge.adressite.ir

panel.adressite.ir

....

ویرایش شده توسط pikaso
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

اگه فروشگاهی که مد نظر دارید، شامل بسته های از پیش تعریف شده و ثابت هست به صورتی که یک بسته ثابت رو می خواهید به کاربران بفروشید، استفاده از ووکامرس یا فروشگاه سازهای مجزا مثل پرستاشاپ و ... رو توصیه می کنم بهتون.

اگه محصولاتتون متغیر هستند و می خواهید چندین محصول تعریف کنید و هر مشتری محصول مختص به خودش رو داشته باشه، استفاده از اسکریپت فریر رو پیشنهاد می کنم:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

یا اگه خدمات و محصولاتتون بعد از دریافت سفارش از مشتریان آماده و تحویل اونها داده میشه که بهتره یک فرم سفارش قدرتمند بسازید تا کاربرا بتونن سفارشات خودشون رو ثبت کنند. برای این مورد شما می تونید از یک وردپرس + افزونه فرم تماس یا ثبت سفارش استفاده کنید، یا از اسکریپت های مختص به فرم سفارش. مثلا یک نمونه :

در 36 دقیقه قبل، pikaso گفته است :

از چه سیستم محتوایی استفاده کنم ؟

شما باید بررسی کنید هر بخشی که می خواهید راه اندازی کنید چه امکاناتی نیاز داره و بگردید بهترین اسکریپتی که اون ویژگی ها رو بهتون ارائه می ده رو نصب و استفاده کنید.

در 37 دقیقه قبل، pikaso گفته است :

البته با این اوضاع جامعه خدمات اینستا و تلگرام به صرفه هستش ؟

در نظر داشته باشید سایت هایی که چنین خدماتی ارائه میدن درحال حاضر زیاد شدن و برای مطرح شدن و کسب سود در این زمینه نیاز به تبلیغات زیاد دارید یا باید کیفیت محصولات و قیمت خدماتتون نسبت به سایر رقبا بهتر باشه.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Masih گفته است :

درود.

اگه فروشگاهی که مد نظر دارید، شامل بسته های از پیش تعریف شده و ثابت هست به صورتی که یک بسته ثابت رو می خواهید به کاربران بفروشید، استفاده از ووکامرس یا فروشگاه سازهای مجزا مثل پرستاشاپ و ... رو توصیه می کنم بهتون.

اگه محصولاتتون متغیر هستند و می خواهید چندین محصول تعریف کنید و هر مشتری محصول مختص به خودش رو داشته باشه، استفاده از اسکریپت فریر رو پیشنهاد می کنم:

یا اگه خدمات و محصولاتتون بعد از دریافت سفارش از مشتریان آماده و تحویل اونها داده میشه که بهتره یک فرم سفارش قدرتمند بسازید تا کاربرا بتونن سفارشات خودشون رو ثبت کنند. برای این مورد شما می تونید از یک وردپرس + افزونه فرم تماس یا ثبت سفارش استفاده کنید، یا از اسکریپت های مختص به فرم سفارش. مثلا یک نمونه :

شما باید بررسی کنید هر بخشی که می خواهید راه اندازی کنید چه امکاناتی نیاز داره و بگردید بهترین اسکریپتی که اون ویژگی ها رو بهتون ارائه می ده رو نصب و استفاده کنید.

در نظر داشته باشید سایت هایی که چنین خدماتی ارائه میدن درحال حاضر زیاد شدن و برای مطرح شدن و کسب سود در این زمینه نیاز به تبلیغات زیاد دارید یا باید کیفیت محصولات و قیمت خدماتتون نسبت به سایر رقبا بهتر باشه.

ممنون ازتون بابت اینکه تک تک و با حوصله من رو راهنمایی کردید .

طبق راهنمایی هایی که کردید من به این نتیجه رسیدم که یه سایت اماده کنم و در صفحه اول خدماتی که میتونیم انجام بدیم رو ارائه کنم ، مثل صفحه فورد یا تک صفحه 

یه قالب وبلاگ مثل دیجی کالا ( قالبی که کاربر رو جذب کنه ) به مطالعه 

+ من این قالب خوشم اومده :  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

+ برای صفحه اصلی :  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  و  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

+ البته اگه بخوام هرکدوم رو جدا نصب کنم که فضای زیادی از هاست رو میگیره .

بعد به مرور امکانات رو اضافه کنم 

یعنی مدتی بعد تصمیم میگیرم به عنوان مثال که خدمات اینستا و ... رو ارائه کنم و یه سابدامین به اسم پنل ایجاد میکنم و طبق پرسش و پاسخ های قبلی اسکریپت smart panel رو پیشنهاد کردن که خوبه که در این اسکریپت میشد به خدمات اینستاگرام ، تلگرام ، فیسبوک و .... رو انجام داد .

+ اسکریپت :  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

البته به این فکر هم هستم یه سایت جدا یا ایجاد سابدامین بزنم برای فروش محصولات مجازی و دانلودی مثل فروش جزوه و ... 

- نظر شما برای این طور بودن چه طوره ؟

ممنون میشم همراهیم کنین تا بتونم به نتیجه برسم 

میدونید خیلی ایده ها هست که انجام بدم ولی با این اوضاع جامعه نمیدونم چه کنم !

من خیلی هزینه کردم وتا به سوددهی میرسم باز یه مشکل پیش میاد

تا میام مشتریهای شبکه های مجازی رو اوکی میکنم فیلتر میکنن یا قطع میکنن

تا میام خدمات فنی رو شروع میکنم بنزین گرون میشه و حساب کتاب هم میکنم اصلا هر چی سود کنم باید پول بنزین بدم که برم و دیگه سودی برام نداره 

ویرایش شده توسط pikaso
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، بهین طرح چکاد گفته است :

در مورد ساخت سایت به زبان های مختلف توضیح دهید

منظورتون رو متوجه نشدم

لینک به دیدگاه

با سلام با استفاده از وردپرس شبکه میتونید وب سایت های مختلفی را روی چند سابدامین بسازید بدون اینکه حجم و فشاری روی سرورتون بیاد .

پیشنهاد بنده به این صورت هست که شما یک وردپرس روی دامنه اصلی نصب میکنید و بعد به صورت شبکه اجراش میکنید و بعد وب سایت هاتون رو طراحی میکنید بدون نصب مجدد وردپرس . 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mbm159 گفته است :

با سلام با استفاده از وردپرس شبکه میتونید وب سایت های مختلفی را روی چند سابدامین بسازید بدون اینکه حجم و فشاری روی سرورتون بیاد .

پیشنهاد بنده به این صورت هست که شما یک وردپرس روی دامنه اصلی نصب میکنید و بعد به صورت شبکه اجراش میکنید و بعد وب سایت هاتون رو طراحی میکنید بدون نصب مجدد وردپرس . 

میشه بهم اموزش بدید که چگونه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، pikaso گفته است :

میشه بهم اموزش بدید که چگونه

بله حتما اگر اجازه بدید بنده یک آموزش تهیه میکنم و آپ میکنم تا بتونید استفاده کنید در صورتی که تمایل داشتید. 

• Like 1
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mbm159 گفته است :

بله حتما اگر اجازه بدید بنده یک آموزش تهیه میکنم و آپ میکنم تا بتونید استفاده کنید در صورتی که تمایل داشتید. 

ممنون ازتون ❤️

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، achilandoor گفته است :

بجز وردپرس زبان دیگه ای هم برای ساخت و طراحی سایت هست

بله دوست عزیز به جز وردپرس با زبان و سی ام اس های دیگ هم میشه سایت ساخت ضمنن خدمتتون عرض کنم که وردپرس زبان نیست یک سیستم مدیریت محتواست که با زبان php نوشته شده . 

جوملا، دروپال،راش،جاوز و ... سیستم های مدیریت محتوا هستند. زبان های برنامه نویسی مثل php ، Asp.net  و ... هم برای ساخت وب سایت به کار میره که سی ام اس یا cms ها با زبان های برنامه نویسی نوشته میشوند. 

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، mbm159 گفته است :

بله دوست عزیز به جز وردپرس با زبان و سی ام اس های دیگ هم میشه سایت ساخت ضمنن خدمتتون عرض کنم که وردپرس زبان نیست یک سیستم مدیریت محتواست که با زبان php نوشته شده . 

جوملا، دروپال،راش،جاوز و ... سیستم های مدیریت محتوا هستند. زبان های برنامه نویسی مثل php ، Asp.net  و ... هم برای ساخت وب سایت به کار میره که سی ام اس یا cms ها با زبان های برنامه نویسی نوشته میشوند. 

سلام 

آموزشتون به کجا رسید دوست عزیز 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، pikaso گفته است :

سلام 

آموزشتون به کجا رسید دوست عزیز 

با سلام و احترام تا نیمه نوشتمش و امروز یا نهایتا فردا خدمتتون ارسال میکنم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mbm159 گفته است :

با سلام و احترام تا نیمه نوشتمش و امروز یا نهایتا فردا خدمتتون ارسال میکنم

ممنون از زحمتتون

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...