رفتن به مطلب

باید با طراح بدقول چه کار کرد ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام 

من یه قالب از راستچین گرفتم و بعد یکم سوال کردن از طراحش قرار شد یه قالب برام طراحی کنه 

گفت 50% رو اول میگره و این حرفا ، من 150 زدم به حسابش الان از برج 5 هنوز تحویل نداده که هیچ جواب هم نمیده !

به راستچین هم میگم ، میگه ما فقط تذکر میدیم و به ما ربطی نداره !

دوستان کسی راه حلی نداره >؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 20 دقیقه قبل، sohil79 گفته است :

داش رسما سرت کلاه گذاشته ! نه اینکه بد قوله !

روزای اول جواب میداد 

بعد به قول خودش یه مشکلی براش پیش اومد.

یعنی طبق اون اعتقادی که به کلمه سید داشتم اعتماد کردم .

اخه مثلا سید هم بود .

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، pikaso گفته است :

سلام 

من یه قالب از راستچین گرفتم و بعد یکم سوال کردن از طراحش قرار شد یه قالب برام طراحی کنه 

گفت 50% رو اول میگره و این حرفا ، من 150 زدم به حسابش الان از برج 5 هنوز تحویل نداده که هیچ جواب هم نمیده !

به راستچین هم میگم ، میگه ما فقط تذکر میدیم و به ما ربطی نداره !

دوستان کسی راه حلی نداره >؟

دوست عزیز زیاد به سایت راست چین اعتماد نکنید.

سایت راستچین فقط برای اون کمیسیونی که از فروشنده ها میگیره تمرکز می کنه برایش هیچی مهم نیست که عاقبت فروش چی میشه.

شما که سرتون کلا رفت حداقل اطلاعات و تمامی مدارک مربوط به این شخص را در تاپیک بزارید که دیگه کسی کلاه سرش نره.

امیدوارم نسل این گونه افراد حذف بشه که مثل دله دزد توی اینترنت دارند زیاد میشن.فقط به فکر اینم 50 یا 100 تومان از ملت دزدی کنن.

لینک به دیدگاه

درود.

سایت راستچین یک مارکتی هست که هر فردی امکان عضویت داخل اون رو داره. شما نمی تونید صرفا به دلیل نام این مارکت، به افراد داخل اون هم اعتماد کنید. چه بسا اکثر فایل هایی که داخل این مارکت منتشر میشن هیچ گونه نظارتی هم روشون نیست.

یک طراح رو باید از وب سایت رسمیش و نمونه کارهاش بشناسید نه بر اساس چند محصول توی مارکت های ایرانی که خیلی از محصولات این طراحان هم صرفا یک ترجمه محصولات انگلیسی هست.

• Like 3
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rocki3oy گفته است :

دوست عزیز زیاد به سایت راست چین اعتماد نکنید.

سایت راستچین فقط برای اون کمیسیونی که از فروشنده ها میگیره تمرکز می کنه برایش هیچی مهم نیست که عاقبت فروش چی میشه.

شما که سرتون کلا رفت حداقل اطلاعات و تمامی مدارک مربوط به این شخص را در تاپیک بزارید که دیگه کسی کلاه سرش نره.

امیدوارم نسل این گونه افراد حذف بشه که مثل دله دزد توی اینترنت دارند زیاد میشن.فقط به فکر اینم 50 یا 100 تومان از ملت دزدی کنن.

اره ، منم همین حرف رو به پشتیبان سایت زدم

گفتم شما با این کار نه تنها خودتون رو خراب کردین بلکه اعتماد بنده رو از دست دادید ، البته خودتون هم اطلاع دارید 

یه مشتری که ناراضی باشه به همه اطلاع میده و لااقل افراد دیگه این جور مشکلی براشون پیش نیاد .

و این در دراز مدت مشخص میشه که کاربران زیادی رو از دست بدید

نه تنها این بلکه تین نوع طراح ها نظر من رو نسبت به دیگر طراح ها عوض کرده .

البته از سید بودن از نوع افراد هم ناراضی ام . چون لیاقت سید بودن رو ندارند .

اینم سایت به عنوان طراح :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

سایت راستچین یک مارکتی هست که هر فردی امکان عضویت داخل اون رو داره. شما نمی تونید صرفا به دلیل نام این مارکت، به افراد داخل اون هم اعتماد کنید. چه بسا اکثر فایل هایی که داخل این مارکت منتشر میشن هیچ گونه نظارتی هم روشون نیست.

یک طراح رو باید از وب سایت رسمیش و نمونه کارهاش بشناسید نه بر اساس چند محصول توی مارکت های ایرانی که خیلی از محصولات این طراحان هم صرفا یک ترجمه محصولات انگلیسی هست.

اره حرفتون صحیح هستش ، ولی میگم که یه دلیل کن سید بودنشون بود و که اونم نظرم رو برگردوند .

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

البته توی این مدت ۲ تا طراح ازشون رضایت داشتم ، البته شاید به خاطر اینکه مجبور به پشتیبانی محصول بودن ، ولی نگارشاپ که محصول ایرانی بود فعلا از طراح رضایت دارم

البته امیدوارم که مثل بقیه نباشه

به نظر شما بهترین مارکت کدوم سایت هستش ؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، kavehkaran گفته است :

واقعا ممنون که این مطلب را به اشتراک گذاشتید

خواهش میکنم ، من که از صبح 2 تا شکایت به پلیس فتا فرستادم جهت مشاوره 

چون در تلگرام قرار بود 10 روزه تحویل بده اما 4 ماه تول کشید و میخوام ببینم اونا چه میگن !

البته هزینه مهم نیست ولی برام این مهمه که اینا فک میکنن با این کارا کسی کاری نمیکنه و اگه 2 نفر باهاشون مثل خودشون رفتار کنه دیگه فک کنم ادم بشن و قول و قرار حالیشون بشه

لینک به دیدگاه

این اتفاقات پیش میاد همیشه و همه جای دنیا هم هست.

قبل از خرید و سفارش باید اطلاعات دقیق و کاملی از فروشنده مثل نمونه کارها ، میزان رضایت مندی مشتریان قبلی ، سبک و روش پشتیبانی ، اعتبارات سازمانی ، مجوزها ، توانایی و تخصص و ... کسب کنید و بعد اقدام به سفارش کنید.

امیدوارم این مشکلات برای هیچکس پیش نیاد.

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mazen.ir گفته است :

این اتفاقات پیش میاد همیشه و همه جای دنیا هم هست.

قبل از خرید و سفارش باید اطلاعات دقیق و کاملی از فروشنده مثل نمونه کارها ، میزان رضایت مندی مشتریان قبلی ، سبک و روش پشتیبانی ، اعتبارات سازمانی ، مجوزها ، توانایی و تخصص و ... کسب کنید و بعد اقدام به سفارش کنید.

امیدوارم این مشکلات برای هیچکس پیش نیاد.

با تشکر

درسته ولی مشکل اینه که من به سایت اعتماد کردم ، فکر میکردم قبل این که یه شخص بخواد فزوشنده بشه باید یه قوانینی رو بپذیره

و سایت هم پشت هر دو طرف باشه ولی فعلا مشخصه که همه دنبال پولن ولی براشون مهم نیست که چه جور پولی باشه

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...