رفتن به مطلب

اسکریپت دیتابیس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان دنبال اسکریپتی هستم تا بتونم یک لیست درسه کنم تا کاربران بتوانن سرج کنن

من مغازه دارم و یک سری هایل ها رو برای فروش میزارم مشتریان همیشه سوال میکنن که فلان فایل را دارم یا نه میخوام چیزی درست کنم تا هر کس نام فایل را سرج کنم اگر بود بداند که موجود هست پیشم فروش آنلاین هم ندارم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام . 

اگر وب سایت وردپرسی دارید میتونید یک جدول درست کنید با تیبل پرس که امکان سرچ رو هم بهش اضافه کنید. 

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، mbm159 گفته است :

با سلام . 

اگر وب سایت وردپرسی دارید میتونید یک جدول درست کنید با تیبل پرس که امکان سرچ رو هم بهش اضافه کنید. 

دارم ولی یک اسکریپت مستقل میخواهم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، saadi گفته است :

فایل های اموزشی وردپرس بخوانید به صورت کامل توضیح داده شده حتی می تونید یک اسکرول براش بذارید

گفتم وردپرس نمیخوام یک اسکریپت مستقل باشه 

لینک به دیدگاه

درود.

بهترین چیزی که می تونید برای این طرحتون ازش استفاده کنید، جدول های HTML و JS هستند که داخل خودشون فرم جستجو دارند. ویرایش چنین جداولی در ابتدا کمی سخت هست ولی زمانی که یاد بگیرید می تونید به راحتی لیست خودتون رو تحت یک جدول داشته باشید و با جستجویی که داخلش هست می تونید به کاربران اجازه بدید موارد داخل لیست رو جستجو کنند.

اما یک اسکریپت تقریبا مشابه چیزی که نیاز دارید هست:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

حالتی حرفه ای تر داره. تست کنید.

لینک به دیدگاه

در در 8 آذر 1398 در 09:00، Masih گفته است :

درود.

بهترین چیزی که می تونید برای این طرحتون ازش استفاده کنید، جدول های HTML و JS هستند که داخل خودشون فرم جستجو دارند. ویرایش چنین جداولی در ابتدا کمی سخت هست ولی زمانی که یاد بگیرید می تونید به راحتی لیست خودتون رو تحت یک جدول داشته باشید و با جستجویی که داخلش هست می تونید به کاربران اجازه بدید موارد داخل لیست رو جستجو کنند.

اما یک اسکریپت تقریبا مشابه چیزی که نیاز دارید هست:

حالتی حرفه ای تر داره. تست کنید.

ممنون ولی میشه بیشتر راهنمایی کنید فایل HTML رو چجوری بسازم

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، armanaria111 گفته است :

با سلام و احترام میتونید از سایت هایی که جدول html یا bootstrap میسازن کمک بگیرید مثلا 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، armanaria111 گفته است :

یک نمونه حرفه ای رو دوستمون در پاسخ قبلی معرفی کردن، یک نمونه ساده تر هم هست که می تونید استفاده کنید:

فقط برای افزودن سطر جدید باید بطور دستی کدها رو ویرایش کنید که اگه این پیش نمایش رو مشاهده کنید و کمی ویرایشش کنید متوجه میشید چطوره:

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Masih گفته است :

یک نمونه حرفه ای رو دوستمون در پاسخ قبلی معرفی کردن، یک نمونه ساده تر هم هست که می تونید استفاده کنید:

فقط برای افزودن سطر جدید باید بطور دستی کدها رو ویرایش کنید که اگه این پیش نمایش رو مشاهده کنید و کمی ویرایشش کنید متوجه میشید چطوره:

ممنون این خوبه ولی چجوری باید دیتابیس براش بسازم

دوست عزیز من از افغانستان هستم و یک مغازه دارم که فروش فیم و آموزش و بازی انجام میدیم

خیلی از سوالاتی از ما پرسیده میشه این هست که فلان چیز رو داریم یا نه میخواهم یه دیتابیس باشه تا خودشان بتوانن سرچ کنن

لینک به دیدگاه

• 2 ماه پیش ...

آیا اینجا کسی اسکریپت بازی انفجار برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. رو داره؟ میگن وجود داره همچین چیزی.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...