رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی در خصوص افزونه Slider Revolution

پست های پیشنهاد شده

دوستان من از افزونه Slider Revolution برای سایتم استفاده میکنم مشکلی که باهاش دارم این هست که سایزی که انتخاب میکنم برای نمایش اسلایدر ها دقیق نیست و به فرض در اسلایدر میزنه 745 در 1024 من همین رو در فتوشاپ طراحی میکنم آپلود میکنم اما تصویر همچنان زوم نمایش داده می شه خواستم بپرسم باید کجاشو تنظیم کنم ؟ 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در 2 آذر 1398 در 22:00، irmacfa گفته است :

دوستان من از افزونه Slider Revolution برای سایتم استفاده میکنم مشکلی که باهاش دارم این هست که سایزی که انتخاب میکنم برای نمایش اسلایدر ها دقیق نیست و به فرض در اسلایدر میزنه 745 در 1024 من همین رو در فتوشاپ طراحی میکنم آپلود میکنم اما تصویر همچنان زوم نمایش داده می شه خواستم بپرسم باید کجاشو تنظیم کنم ؟ 

سلام و درود خدمت شما دوست عزیز. لطفا دقت نمایید که در این افزونه اگر میخواید تصویر را خودتون سایزش رو تغییر بدید نباید بصورت پس زمینه قرار بدید. باید بصورت لایه جدا قرار بدید. در غیر اینصورت تصویر زوم شده دیده میشه. به این علت که رولوشن اسلایدر اون صفحه ای که به شما نمایش میده دقیقا سایز دلخواه نیست باید تصویر را به اندازه اون خطوط کمرنگی که قرار داده تنظیم کنید.

• Like 2
لینک به دیدگاه

در در 4 آذر 1398 در 01:07، apteam گفته است :

سلام و درود خدمت شما دوست عزیز. لطفا دقت نمایید که در این افزونه اگر میخواید تصویر را خودتون سایزش رو تغییر بدید نباید بصورت پس زمینه قرار بدید. باید بصورت لایه جدا قرار بدید. در غیر اینصورت تصویر زوم شده دیده میشه. به این علت که رولوشن اسلایدر اون صفحه ای که به شما نمایش میده دقیقا سایز دلخواه نیست باید تصویر را به اندازه اون خطوط کمرنگی که قرار داده تنظیم کنید.

منظورتون این هست نباید اینجا روی تصویر پس زمینه قرارش بدم ؟ 

لینک به دیدگاه

در در 6 آذر 1398 در 16:36، persiadoor گفته است :

بله نباید روی این گزینه قرار بدید

پس روی کدوم گزینه باید قرار داد ؟

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، irmacfa گفته است :

پس روی کدوم گزینه باید قرار داد ؟

درود.

نیاز به تنظیم پس زمینه نیست. اصلا کاری به این قسمت از تصویری که دادید نداشته باشید.

داخل خود اسلاید، یک المنت تصویر اضافه کنید و تصویر اسلایدتون رو با اون وارد اسلایدر کنید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در در 8 آذر 1398 در 07:47، Masih گفته است :

درود.

نیاز به تنظیم پس زمینه نیست. اصلا کاری به این قسمت از تصویری که دادید نداشته باشید.

داخل خود اسلاید، یک المنت تصویر اضافه کنید و تصویر اسلایدتون رو با اون وارد اسلایدر کنید.

اهان

بعد اندازه تصویر کامل اسلیادر رو  کجا درست کنم چون الان روی حالت خودکار هست بزارم روی همین بمونه ؟

لینک به دیدگاه

• 5 هفته پیش...

دوستان چطوری میشه انیمیشن بین اسلاید ها ایجاد کرد ؟ 

من 4 تا اسلاید دارم میخوام از اسلاید یک رفت دو یه انمیشن مثل نوشته ها ایجاد بشه

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...