رفتن به مطلب

مدیران و اعضا لطفا در مورد انتخاب اسکریپت انجمن راهنمایم کنید

پست های پیشنهاد شده

سلام خواستم انجمن راه اندازی کنم ولی نمیدونم چه اسکریپتی استفاده کنم ممنون میشم راهنمایم کنید

1- اسکریپت انجمن بیست اسکریپت چی هست ؟ و قالبش چی هست ؟ ایا قالب رایگان هست یا شخصی سازی شده ؟

2-بهترین اسکریپت انجمن ساز چیه ؟ یه مقدار پرسو جو کردم فک کنم XenForo  و IPS Community از بقیه مناسبتر هستن ؟ از این دو کدومشون بهتره ؟ کدوم در ایران فارسی سازی میشه و پشتیبانی میشه ؟

3-من به یه انجمن ساده نیاز دارم که مهمتر از همه داخل گوشی موبایل بدون مشکل نمایش داده بشه و قالبش توی گوشی مشکلی نداششته باشه . کار کردن باهاش برای کاربران راحت باشه چون سایتی که قراره بزنم اکثر سن بالا هستن برای همین میخوام پیچیده نباشه و کار باهاش ساده باشه . میخوام یه قسمت یا همون تالار داشته باشه که فقط بعضی از کاربران که دارای وی ای پی هستن فقط بتونن توی اون قسمت پست ایجاد کنن یعنی کاربر یه مبلغی پرداخت کنه و درجه کاربریش به vip تغییر کنه ایا همچین چیزی میشه و در انجمنها وجود داره ؟؟ در مورد گذاشتن عکس هم در انجمن میخوام قرار دادن عکس خیلی راحت باشه و عکسهایی با کیفیت بالا و اندازهای بزرگ قالب رو بهم نریزه ثلا به صورت بند انگشتی باشه و وقتی روش کلیک میشه به صورت پاپ اپ باز بشه و در اندازه اصلی نمایش داده بشه و داخل موبایل هم نمایش عکسها مشکلی نداشته باشه.

ممنون میشم بههمه پرسشهام پاسخ بدید و راهنمایی کنید کدوم اسکریپت بهتر هست هم از نظر موارد بالایی که گفتم و هم از نظر سئو  و سریع بالا امدن سایت

ویرایش شده توسط mehdi30
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام کسی نبود یه راهنمایی کنه ؟؟؟

توی انجمن سرچ کردم ولی مطالب در این باره مال سال 94 هست یعنی 4 سال پیش برا همین نمیتونم به اون راهنمای ها تکیه کنم

اسکریپت انجمن سایت 20 اسکریپت چی هست و قالبش چیه ؟

XenForo  و IPS Community  کدوم بهتره ؟ کدومشون برای موبایل بهتر هست ؟

کدومشون اسکریپت سبکی هستش که سرور رو بعد مدتی کند نکنه؟ و کدوم سئو بهتری داره ؟

ممنون میشم  راهنمایی کنید

ویرایش شده توسط mehdi30
لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

سلام خوش آمدید

ببنید ما در طی این چندین سال از اسکریپت های انجمن ساز مختلفی استفاده کردیم

مثل ویبیلتون و زنفرو و هر کدام از این این ها مشکلات بخصوص خودشون داشتند

ویبیلتون امکانات محدود با باگ های زیاد - زنفرو سرعت خوب و امکانات مناسب ولی در عوض دیتابیس بسیار حجیم !

و در آخر همین سیستم فعلی IPS استفاده می کنیم که هم امکانات مناسبی داره و هم مشکلاتی که عرض شد در بقیه این سیستم هارو ندارد.

در خصوص قالب باید عرض کنم این قالب دیفالت خود اسکریپت می باشد که شما می توانید با کمی دانش برنامه نویسی شخصی سازی کنید.

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام

بی شک در حال حاضر بروزترین و پر امکانات ترین سیستم همین ips هست که براحتی می توانید در حال حاضر وبسایت خودتون رو راه بندارین در کنارش هم تالار گفتگو،گالری،دریافت فایل،فروشگاه،وبلاگ و .... داشته باشید.

سایت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ، پشتیبان رسمی این سیستم هست که میتونید درخواست بدید براتون رایگان نصب و راه اندازی می کنند.

سئوی بسیار قوی هم داره

موفق باشید

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...