رفتن به مطلب

عدم نمایش قیمت محصولا متغیر در ووکامرس با قالب آوادا

پست های پیشنهاد شده

سلاممن قالب آوادا 5.8 رو از سایت دانولد کردم . کی ماهی می شه که قیمت محصولات متغیر رو نمایش نمی ده و هر گزینه ای رو انتخاب می کنم میزنه "پاک کردن".  گفتم شاید به دیللی ناهماهنگی ووکامرس با قالب باشه ولی ورژن های قبلی ووکامرس هم همین مشکلو داره...

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 1 دقیقه قبل، mbm159 گفته است :

با سلام و احترام لطفا آدرس سایتتون ارسال کنید. 

سلام
لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hoda.ma گفته است :

سلام
لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

با احترام شما از افزونه Autoptimize برای کش سایت استفاده میکنید که فکر میکنم همین باعث ایجاد اختلال در روند اجرای جاوا اسکریپت شده باش لطفا افزونه رو غیر فعال کنید و پوشه کش رو از داخل هاست و پوشه wp-content  پاک کنید و اطلاع بدید مجدد چک کنیم .

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، mbm159 گفته است :

با احترام شما از افزونه Autoptimize برای کش سایت استفاده میکنید که فکر میکنم همین باعث ایجاد اختلال در روند اجرای جاوا اسکریپت شده باش لطفا افزونه رو غیر فعال کنید و پوشه کش رو از داخل هاست و پوشه wp-content  پاک کنید و اطلاع بدید مجدد چک کنیم .

ممنون بابت وقتی که می ذارید. پوشه کش و پوشه پلاگین رو حذف کردم . همچنان مشکل باقیه . البته از w3total cache هم استفاده می کنم. 

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، hoda.ma گفته است :

ممنون بابت وقتی که می ذارید. پوشه کش و پوشه پلاگین رو حذف کردم . همچنان مشکل باقیه . البته از w3total cache هم استفاده می کنم. 

خواهش میکنم . لطفا این پلاگین یا هر افزونه کش دیگه ای رو هم غیر فعال و پوشه کش رو حذف کنید و بررسی کیند. ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام دوست عزیز لطفا این کد را درون استایل خود قرار دهید و یک بار تست کنید.

.product-type-variable .woocommerce-variation .woocommerce-variation-price {

display: block !important;

}

لینک به دیدگاه

در در 21 آبان 1398 در 11:40، mbm159 گفته است :

خواهش میکنم . لطفا این پلاگین یا هر افزونه کش دیگه ای رو هم غیر فعال و پوشه کش رو حذف کنید و بررسی کیند. ممنون

باسلام
پلاگین رو حذف کردم حل نشد. البته پوشه مربوط به پلاگین کش رو از هاست پاک نکرده بودم. امتحان می کنم. خیلی متشکرم.

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، mbm159 گفته است :

با سلام و احترام دوست عزیز لطفا این کد را درون استایل خود قرار دهید و یک بار تست کنید.

.product-type-variable .woocommerce-variation .woocommerce-variation-price {

display: block !important;

}

سلام. درست شد. خیلیییی مممنووونم.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...