رفتن به مطلب

عدم نمایش پیغام فعال سازی افزونه Yellow Pencil

پست های پیشنهاد شده

سلام

من به چه صورت پیغام فعال سازی زیر را غیر قابل نمایش کنم؟

Hola! Would you like to receive automatic updates? Please activate your copy of Yellow Pencil.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

افزونه نال شده و نیاز به وارد کردن کدفعال سازی نیست که می تونید از این لینک دریافت کنید:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اون متن هم صرفا یک پیشنهاد هست برای دریافت آخرین نسخه های افزونه به صورت خودکار از سرور طراح افزونه که در نسخه ی نال شده طبیعتا این ویژگی غیرقابل استفاده هست.

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید من با افزونه کار میکنم رنگ هارو عوض میکنم بعدش میخوام ذخیره کنم نمیشه و مینویسه go pro

لینک به دیدگاه

افزونه به خوبی کار میکنه ولی همیشه یک این پیغامو نمایش میده.

Hola! Would you like to receive automatic updates? Please activate your copy of Yellow Pencil.

میخواستم ببینم میشه این پیغامو پاک کرد؟

لینک به دیدگاه

در در 21 شهریور 1398 در 18:39، aliaqam گفته است :

افزونه به خوبی کار میکنه ولی همیشه یک این پیغامو نمایش میده.

میخواستم ببینم میشه این پیغامو پاک کرد؟

در مسیر library\php فایل update-api.php رو پیدا و باز کنید. در خط 329 این کد وجود داره که می تونید حذفش کنید:

نقل قول

<div class="update-nag yp-update-info-bar">
                Hola! Would you like to receive automatic updates? Please <a style='box-shadow:none !important;-webkit-box-shadow:none !important;-moz-box-shadow:none !important;' href='https://go.20script.ir/index.php?url=<?php echo admin_url('admin.php?page=yellow-pencil-license'); ?>'>activate your copy</a> of YellowPencil.
            </div>

• Like 2
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...