رفتن به مطلب

افزونه های لازم و ضروری برای هر سایت وردپرسی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز..

میخواستم بدونم برای یک سایت وردپرسی (هرنوعی..چه آموزشی چه فروشگاهی و ....) چه افزونه هایی لازم و ضرروی است؟؟

( اعم از کاربردی ..سئو .. امنیت و......)

ممنون میشم راهنمایی کنین...
این سوال احیانا سوال خیلی های دیگه هم باشه..منتظر راهنمایی شما دوستان هستم :)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

هیچ افزونه ای ضروری نیست xD

تازه هرچی کمتر افزونه داشته باشید سایتتون سریع تر / امنیتتون بیشتر / مشکلاتتون کمتر هست

ولی خب چیزایی که خیلی مورد استفاده قرار میگیرن

wp-postviews  افزونه نمایش بازدید مطالب

wp statices افزونه آمار بازدید سایت

askmit ضد اسپم

و حالا یه افزونه یا کد تغییر مسیر آدرس ورود وردپرس

توجه داشته باش هیچ افزونه ای ضرروری نیست بلکه این کوتاه کاری های کدنویسی هست که باعث نیاز به افزونه شده

مثلا اگر قالب شما خودش کدنویسی باکس دانلود داشته باشه نیازی به افزونه coustom filds ندارید یا اگر قالب شما خودش شمارشگر بازدید مطالب داشته نیازی به افزونه امارگیر بازدید مطالب ندارید اگر توی قسمت کامنت ها از کچپا استفاده میشد نیازی به askmit و اگر خود وردپرس امکان تغییر آدرس ورود داشت نیازی به افزونه برای این کار نداشتید

(با نقل قول به من پاسخ دهید | دکمه پسندیدم فراموش نشه)

ویرایش شده توسط sun.night902
  • Like 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، sun.night902 گفته است :

سلام

هیچ افزونه ای ضروری نیست xD

تازه هرچی کمتر افزونه داشته باشید سایتتون سریع تر / امنیتتون بیشتر / مشکلاتتون کمتر هست

ولی خب چیزایی که خیلی مورد استفاده قرار میگیرن

wp-postviews  افزونه نمایش بازدید مطالب

wp statices افزونه آمار بازدید سایت

askmit ضد اسپم

و حالا یه افزونه یا کد تغییر مسیر آدرس ورود وردپرس

توجه داشته باش هیچ افزونه ای ضرروری نیست بلکه این کوتاه کاری های کدنویسی هست که باعث نیاز به افزونه شده

مثلا اگر قالب شما خودش کدنویسی باکس دانلود داشته باشه نیازی به افزونه coustom filds ندارید یا اگر قالب شما خودش شمارشگر بازدید مطالب داشته نیازی به افزونه امارگیر بازدید مطالب ندارید اگر توی قسمت کامنت ها از کچپا استفاده میشد نیازی به askmit و اگر خود وردپرس امکان تغییر آدرس ورود داشت نیازی به افزونه برای این کار نداشتید

(با نقل قول به من پاسخ دهید | دکمه پسندیدم فراموش نشه)

عههه..من فکر میکردم که برای امنیت بیشتر مثلا  یه افزونه امنیتی لازمه یا حالا موارد کاربردی تر دیگه و ...
اقا ممنونننن و دمت گرم...

در 2 ساعت قبل، sun.night902 گفته است :

حالا یه افزونه یا کد تغییر مسیر آدرس ورود وردپرس

بدون افزونه نمیشه اینکار رو کرد؟؟؟تغیراتیی تو فایل هایی چیزی؟؟؟برای امنیت بیشتر سایت چکارا باید کرد؟؟؟سرچ کردم تو اینترنت دست و پا شکسته هرکی یچیزی گفته وبعضی وقت ها حرف های هم رو هم رد میکردن!!! ادم گیج میشه.اگر تو این زمینه اطلاعاتی داری ممنون میشم به منم یاد بدی..ممنون از لطفت

لینک به دیدگاه

راستی یادم رفت یک سوال که ربطی به این موضوع نداره.

من یه قالب گرفتم با نصب آسان...میخواستم بدونم میشه من اینو روی لوکال هاست نصب کنم و تغییرات لازم رو ایجاد کنم و دوباره اونو تبدیل به نسخه نصب آسان کنم و اینبار این نسخه تغییریافته رو روی هاست نصب کنم؟؟؟میشه همچین چیزی؟؟ اگر امکان همچین کاری هست میشه بهم یه توضیح بدین؟؟میخواستم یه موضوع جدید ایجاد کنم اما گفتم اول اینجا بپرسم اگر کسی جواب نداد ایجاد کنم که شلوغ نشه..ببخشید بازم :)

اگر جواب سوال های بالا آره هست و میشه زحمت جواب دادن این سوال های زیر رو هم میکشین؟!

پ.ن1: تو این قالب از ویژوال کامپوزر رایگان استفاده شده ..من اگر نسخه حرفه ای شو جایگزین کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟ ( راستی نحوه  جایگزین کردنشون چجوریه؟کل افزونه رو باید پاک کنم و نسخه پرو رو بریزم یا نه فقط فایل ها را جایگزین همدیگه بکنم درست میشه؟) حالا نه تنها همین افزونه کلا همه افزونه ها رو منظورمه..کلی بود سوالم..

پ.ن 2 : نسخه وردپرس 5 پیش فرض این بسته نصبیه..اگر اینو هم آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟

ببخشید دیگه زیاد شد

ویرایش شده توسط ho3einjoon
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...