رفتن به مطلب

فروش فوری سایت با سابقه آسیاوان

پست های پیشنهاد شده

سلام
قصد فروش سایت  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  رو دارم
لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
این سایت از سال 92 شروع به کار کرده تا پارسال همه چیز خوب بود سایت به صورت vip بود و سود خوبی داشت تا این که آرشیو 4 ترابایتی سایت که روی سرور مجازی بود با سوختن هارد از بین رفت متاسفانه بک آپی هم نداشتم من هم به دلیل ارشد و گرون شدن سرور ها دیگه نتونستم سرور بخرم .

دلیل فروش الان هم نه وقت دارم نه میتونم سرور دانلود اجاره کنم برای این حجم .

مزیت این سایت اینه که تعداد سایت هایی که به صورت حرفه ای در زمینه فیلم و سریال کره ای هستن 10 تا فکر نکن بیشتر باشه که حرفه ای کار میکنن و بروز هستن و این یعنی رقیب کمتر و میشه با بروز رسانی سایت دوباره به سود دهی مناسب رسید .میتونید یک سرچ بکیند سایت هارو ببنید چقدر بازدید دارن و چقدر سریال کره ای محبوب هستش

سایت از پارسال آپدیت نشده و دو هفته ای هستش که دارم پست میزنم ولی همونطور که گفتم مشکل سرور دارم ..

قیمت سایت توافقی هستش + 3 ترابایت آرشیو کامل شامل حداقل 2 تا 5 کیفیت + تریلر ها و موسیقی متن ها که بسیار طرفدار داره این مورد خودش به تنهایی که یک ماهه جمع کردم روی سرور بک آپ که نمیشه دامنه متصل کرد اگر خواستید براتون انتقال میدم که اینم اگر خواستید 300 تومن انتقال میدم 
مطالب به صورت کامل با عکس بازیگران ثبت شده در هیچ سایتی اینو نمیبینید و یه جور جذابیت بصری خوبی داره برای کاربرایی که به شدت بازیگران کره ای رو میشناسن + آموزش پست زنی این مدلی که زدم
در صورت تمایل و اطلاعات بیشتر به ای دی onedrivepro@ پیام بدید 

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
ویرایش شده توسط sirjavidan
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...