رفتن به مطلب

حذف لینک خرید قالب در betheme

پست های پیشنهاد شده

سلام 

من قالب betheme  رو نصب کردم و چند تا سئوال دارم ؟

1- قالبی که از سایت 20script دانلود کردم 39 مگ بوده و از یه سایت دیگه دانلود کردم حدود 300 مگ ،تفاوت برای چی میتونه باشه ؟

2- با کمک خود قالب یه دمو نصب کردم ولی بالای صفحه Buy now قالب قرار داره ،باید چطوری حذفش کنم 

3- در صورت امکان راهنمایی کنید که چطوری میتونم فونت خودم را جایگزین کنم 

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

آدرس سایتتون؟

معمولا تو header و function تکه کدی هست یا بصورت اسکی یا معمولی اونو باید کلاسشو پیدا و حذف کنید.

آموزش افزودن فونت 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 1
لینک به دیدگاه

من این قالب رو جهت تست ندارم ولی از ویرایشگر قالب تو فایل header ، کلاس top_bar_right_wrapper رو بردارید.

اگه پیداش نکردی از تو css قالب فایل  layout.css  رو پیدا ، و سپس کلاس #Top_bar a.action_buttonرو  ببین و تکه کد زیر رو به  اون اضافه کن 

display: none;

دلیل اختلاف حجم39 نسبت به 300 ، ممکنه فول دمو اون سایت باشه، یه پیکج کامل از وردپرس گرفته تا تمامی افزونه های بکار رفته در اون

ویرایش شده توسط sepahna
لینک به دیدگاه

درود.

این کد رو در یکی از فایل های CSS قالبتون قرار بدید:

نقل قول

.top_bar_right_wrapper {display: none}

برای اضافه کردن فونت دلخواه هم این آموزش فکر کنم براتون کافی باشه. اگه موفق به انجامش نشدید، افزونه های تغییر فونت زیادی توی مخزن وردپرس هست که کافیه فقط جستجو کنید:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
لینک به دیدگاه

با تغییر در css ممکنه جاهای دیگه ای از سایت مشکل پیدا کنید. کد نمایش دکمه Buy Now رو باید پیدا کنید و کامل حذفش کنید.

در صورت امکان دسترسی بدین تا بررسی کنم

لینک به دیدگاه

با سلام

تمامی دمو های BeTheme این لینک رو در منو گذاشتن

راه حل بسیار ساده است

در پیشخوان وردپرس از قسمت نمایش ، فهرست ها رو انتخاب کنید. سپس منوی فعال رو انتخاب کنید و گزینه Buy now  رو که از نوع لینک ثابت هست انتخاب کنید و دکمه حذف رو بزنید تا از منو حذف بشه و سپس ذخیره فهرست رو بزنید تا همه چی ذخیره بشه. به همین آسونی

• Like 1
لینک به دیدگاه

در در 1 شهریور 1398 در 13:18، seyedmahdiy گفته است :

با سلام

تمامی دمو های BeTheme این لینک رو در منو گذاشتن

راه حل بسیار ساده است

در پیشخوان وردپرس از قسمت نمایش ، فهرست ها رو انتخاب کنید. سپس منوی فعال رو انتخاب کنید و گزینه Buy now  رو که از نوع لینک ثابت هست انتخاب کنید و دکمه حذف رو بزنید تا از منو حذف بشه و سپس ذخیره فهرست رو بزنید تا همه چی ذخیره بشه. به همین آسونی

سلام 

توی منوهام چنین گزینه ای رو نمی بینم 

لینک به دیدگاه

با سلام

آیا امکان داره که بصورت پیشفرض فونت ها در این قالب نصب شده باشد چون من همین قالب را (از شرکتی دیگر)دارم که در زیر فولدر فونت در قالب فونتها اضافه شده است . اما وقتی من همین فونتها را به محل مشابه در این قالب ریختم دیده نمیشود.

اگر دوستان نظری دارند راهنمایی کنند.

ویرایش شده توسط surushm
لینک به دیدگاه

در در 27 مرداد 1398 در 09:20، hraeissi گفته است :

1- قالبی که از سایت 20script دانلود کردم 39 مگ بوده و از یه سایت دیگه دانلود کردم حدود 300 مگ ،تفاوت برای چی میتونه باشه ؟

2- با کمک خود قالب یه دمو نصب کردم ولی بالای صفحه Buy now قالب قرار داره ،باید چطوری حذفش کنم 

3- در صورت امکان راهنمایی کنید که چطوری میتونم فونت خودم را جایگزین کنم

سلام وقتتون بخیر

من نمیدونم توی توضیحات دوستان کدوم مشکلتون رفع شده ولی خلاصه و سریع توضیح میدم

1- داخل 20 اسکپریت شما قالب رو به تنهایی دانلود میکنید و بسته نصبی همراه اون نیست

و از سایت دیگه ای که تهیه کردید 300 مگ بوده بلکه بسته نصبی قالب بوده یعنی وقتی نیاز به وردپرس نیست خودش نصب شده و آماده هست و کافیه روی هاستتون آپلودش بکنید

2- اول توی فهرست های وردپرس بگردید ممکنه چندتا فهرست داشته باشید پس بینشون جابجا بشید تا ببینید توی کدوم هست

ممکنه توی فهرست هاتون نباشه پس یه سر به تنظیمات قالب بزنید تا اونجا رو هم چک کنید ممکنه توی هر بخشی باشه چه تنظیمات هدر و چه کدهای اضافه

3- برای تنظیم فونت میتونید افزونه کمک بگیرید ولی اگر میخواید دستیی این کارو انجام بدید ممکنه یکم براتون زمان بر باشه با توجه به سطح مبتدی

ولی اگر مایلید یاد بگیرید دستی انجام بدید میتونید لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. کمک بگیرید

همینطور توی تنظیمات خود قالب BE تا جایی که به یاد دارم تنظیمات مربوط به شخصی سازی فونت وجود داره

(با نقل قول به من پاسخ دهید | دکمه پسندیدم فراموش نشه)

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...