رفتن به مطلب

درخواست یک افزونه که سایت عالیتون کم داره

پست های پیشنهاد شده

سلام یه افزونه ی ساخت پروفایل و انجمن عالی و پر امکانات حتی بهتر از ultimate member و اینا پیدا کردم که تازه ایجاد شده و عالیههههه.

اما بعضی از اکستنشن هاش پولی و از  20 script که یه سایت عالیه خواهش می کنم که اینم اضافه کنه هم خودشو هم افزودنی هاشو چون واقعا عالیه 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

به علت اینکه این افزونه به تازگی منتشر شده، هنوز منبعی افزودنی های این افزونه رو منتشر نکرده. به محض انتشار مطمئن باشید پوشش خواهیم داد.

• Like 2
لینک به دیدگاه

در در 17 مرداد 1398 در 12:32، MEgooneh گفته است :

سلام یه افزونه ی ساخت پروفایل و انجمن عالی و پر امکانات حتی بهتر از ultimate member و اینا پیدا کردم که تازه ایجاد شده و عالیههههه.

اما بعضی از اکستنشن هاش پولی و از  20 script که یه سایت عالیه خواهش می کنم که اینم اضافه کنه هم خودشو هم افزودنی هاشو چون واقعا عالیه 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

پسر چقدر خفنه این افزونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خیلی دنبال همچین چیزی میگشتم. مرسی ریفیق

لینک به دیدگاه

در در 19 مرداد 1398 در 14:49، Masih گفته است :

درود.

به علت اینکه این افزونه به تازگی منتشر شده، هنوز منبعی افزودنی های این افزونه رو منتشر نکرده. به محض انتشار مطمئن باشید پوشش خواهیم داد.

سایت فراشمی این افزونه رو میفروشه ، نسخه 1.7  که مال یکی دو سال پیشه ، می ارزه بخریمش؟

لینک به دیدگاه

دوستان سلام

من تازه با این انجمن آشنا شدم.

من یک سایت فروش کتاب دارم که از یک شرکت طراحی سایت خردیداری کردم . خواستم ببینم کسی میدونه چجوری برای یک سایت اختصاصی که این پایین لینکش می کنم میشه یک فروم ساخت.. به شدت هم به فروم احتیاج دارم

لینک سایت : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اگر هم کسی میتونه پیاده سازیش کنه که تماس بگیره باهام و قیمت بگه

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، ketabweb گفته است :

دوستان سلام

من یک سایت فروش کتاب دارم که از یک شرکت طراحی سایت خردیداری کردم . خواستم ببینم کسی میدونه چجوری برای یک سایت اختصاصی که این پایین لینکش می کنم میشه یک فروم ساخت.. به شدت هم به فروم احتیاج دارم

درود.

اسکریپت IPS رو نصب کنید:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • Like 2
لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، ketabweb گفته است :

دوستان سلام

اسکریپت ips  یا ویبولتین نصب کن ، نیازی نیست هزینه بکنی ، یه اسکریپته و یه فایل دیتابیس و یه ویزارد برای نصب. تو انجمن مطرح کن یا شمارتو پ خ کن ، نصبش راحته

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...