رفتن به مطلب

مشکل افزونه Social Activity در unlimite member

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر من افزونه  unlimite member رو از 20اسکریپت دانلود کردم  و به خوبی جواب میده ، افزونه جانبی social activity فقط برای بار اول میتونه دیوار کاربر رو آپدیت بکنه، برای بار دوم وقتی یه متنی یا عکسیو بفرستی روی ارسال میمونه و تا مجدد صفحه رو بارگذاری نکنی نمیتونی پست جدید روی دیوار رو ببینی.

سوال من اینه ، آیا اگه این افزونه رو در سایت های مشابه خریداری کنم ، بازم همین مشکل ممکنه وجود داشته باشه؟ 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

مشکلی که گفتید احتمالا یک باگ در Ajax افزونه یا تداخل جاوا اسکریپت افزونه با قالبتون باشه. اگه امکانش رو دارید افزونه رو روی یک قالب دیگه هم آزمایش کنید. اگر همچنان مشکل پابرجا بود که مشکل از باگ افزونه هست که در نسخه های خریداری شده هم همین مشکل رو خواهید داشت مگر اینکه در نسخه های بعدی با ارائه ی آپدیت جدید رفع شده باشه.

در ضمن جهت اطلاع باید عرض کنم نسخه های فروشی داخل اکثر مارکت های ایرانی هم همین نسخه ی نال شده هست که یا فارسی سازی می کنند و می فروشند یا حتی زحمت فارسی سازی رو نمی کشن و تحت عنوان اورجینال می فروشن. که در کل باید حواستون باشه اگه می خواهید خریداری کنید افزونه رو.

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام من ربات گذاشتم روی پیج اینستا گرام اما متاسفانه فقط آنفالو کار می‌کنه لایک و کامنت نمیتونه بذاره میشه راهنمایی کنید چطور برطرف کنم 

لینک به دیدگاه

در در 15 مرداد 1398 در 15:30، Masih گفته است :

درود.

مشکلی که گفتید احتمالا یک باگ در Ajax افزونه یا تداخل جاوا اسکریپت افزونه با قالبتون باشه. اگه امکانش رو دارید افزونه رو روی یک قالب دیگه هم آزمایش کنید. اگر همچنان مشکل پابرجا بود که مشکل از باگ افزونه هست که در نسخه های خریداری شده هم همین مشکل رو خواهید داشت مگر اینکه در نسخه های بعدی با ارائه ی آپدیت جدید رفع شده باشه.

در ضمن جهت اطلاع باید عرض کنم نسخه های فروشی داخل اکثر مارکت های ایرانی هم همین نسخه ی نال شده هست که یا فارسی سازی می کنند و می فروشند یا حتی زحمت فارسی سازی رو نمی کشن و تحت عنوان اورجینال می فروشن. که در کل باید حواستون باشه اگه می خواهید خریداری کنید افزونه رو.

احسنت. واقعا هم من از دو تا مارکت معروف خرید کردم ، همینطور بود که گفتید به عنوان اورچینال،نسخه نال شده میدن.

لینک به دیدگاه

درود

همه افزونه ها رو غیرفعال کردم. ظاهرا تداخل بین افزونه های سایتمه ، الان پلاگین به خوبی کار میکنه. خیلی ممنون از لطفتون :x

لینک به دیدگاه

در در 15 مرداد 1398 در 19:17، Tarlan6868 گفته است :

سلام من ربات گذاشتم روی پیج اینستا گرام اما متاسفانه فقط آنفالو کار می‌کنه لایک و کامنت نمیتونه بذاره میشه راهنمایی کنید چطور برطرف کنم 

درود.

موضوع مشکل شما ربطی به این تاپیک نداره لطفا یک تاپیک مجزا برای پرسش هاتون ایجاد کنید.

در ضمن از اسکریپت Stackposts استفاده کنید مشکلتون حل میشه. مابقی ربات ها عموما از API های قدیمی استفاده می کنند که بخش بزرگی از امکاناتشون غیرفعال شده.

لینک به دیدگاه

در در 18 مرداد 1398 در 11:12، sepahna گفته است :

درود

همه افزونه ها رو غیرفعال کردم. ظاهرا تداخل بین افزونه های سایتمه ، الان پلاگین به خوبی کار میکنه. خیلی ممنون از لطفتون :x

درود مجدد.

زنده باشید. خوشحالم که منبع مشکل رو پیدا کردید. برای پیدا کردن افزونه هایی که تداخل دارند بهتره افزونه ی unlimite member رو به همراه social activity فعالسازی کنید. بعد تک تک افزونه هاتون رو فعال کنید و بعد از هر فعالسازی، چک کنید که کجا به مشکل برمیخوره. به این صورت می تونید تداخل رو پیدا کنید که کمی زمانبر هست.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود مجدد.

زنده باشید. خوشحالم که منبع مشکل رو پیدا کردید. برای پیدا کردن افزونه هایی که تداخل دارند بهتره افزونه ی unlimite member رو به همراه social activity فعالسازی کنید. بعد تک تک افزونه هاتون رو فعال کنید و بعد از هر فعالسازی، چک کنید که کجا به مشکل برمیخوره. به این صورت می تونید تداخل رو پیدا کنید که کمی زمانبر هست.

سپاس از راهنمایی و پشتیبانی عالیه خوب 20 اسکریپت. 

بله مشکل از افزونه وردپرس فارسی بود که تاریخ شمسی و اعداد و ... رو به فارسی تبدیل میکرد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...