• اطلاعیه ها

  • Masih

   برخوردی شدید با تاپیک های تبلیغاتی   شنبه, 12 آبان 1397

   درود، از این لحظه به بعد، تمامی تاپیک های تبلیغاتی سبک رپرتاژ که با هدف جمع آوری بک لینک در انجمن های بیست اسکریپت ایجاد می شوند، حذف شده و دسترسی کاربر خاطی نیز مسدود خواهد شد.
seonetworking

رپورتاژآگهی رایگان

2 ارسال در این موضوع قرار دارد

رپورتاژ آگهی رایگان

رپورتاژ آگهی رایگان, رپورتاژ آگهی, نحوه درج رپورتاژ آگهی رایگان

لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

در

لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

امروزه اکثر کاربران با فضای فناوری اطلاعات مخصوصاٌ اینترنت و وب گردی آشنایی کامل دارند. حتما شما هم از آن دسته از افراد هستید که مقالات متعددی را با عنوان رپورتاژ اگهی در سایت های متعدد مشاهده کرده اید.

در عصرنوین استفاده از روش های تبلیغاتی در حوزه تجارت اینترنتی باعث بهبود در کسب و کارهای اینترنتی و بیشتر شدن درآمد آنها داشته است.

اگر از رپورتاژ اگهی رایگان در تبلیغات اینترنتی به درستی استفاده شود مزایای زیادی در کسب و کار شما دارد. در این مقاله قصد داریم تا شما را ثبت رپورتاژ آگهی ارزان در سایت 

لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

 آشنا کنیم.

رپورتاژ آگهی رایگان,رپورتاژ آگهی,رپرتاژ آگهی رایگان

رپورتاژ آگهی چیست؟

برای داشتن فهم درست از مفهوم رپورتاژ آگهی در کسب و کار اینترنتی باید نخست با این واژه آشنا شویم. رپورتاژ آگهی (به لاتین Advertorial می باشد که  ترکیبی از دو واژۀ Advertisment و Editorial است) به صورتی از آگهی می گوییم که به صورت یک گزارش به مخاطبان عرضه می گردد، بدین معنا که مخاطبِ رسانه، جنبه تبلیغاتی این گزارش را کنار گذاشته و تصورش این است که با یک گزارش کاملاً بی طرف روبرو است، و در نهایت همین بی طرف بودن لحنِ گزارش باعث اطمینان کردن مخاطبان می شود.

رپورتاژ آگهی یا همان رپورتاژ خبری در واقع یک متن خبری به صورت مقاله، مصاحبه، گزارش، تصویر، ویدیو و اینفوگرافی از طرف کسب و کار شما بوده که در وب سایت های دیگر انتشار می یابد. با استفاده از رپورتاژ آگهی رایگان شما می توانید اطلاعاتی درباره ی کسب و کار دیجیتال خود، همچون داستان برند، محصولات و یا حتی سبد خریدتان را در اختیار افراد علاقه مند در سراسر دنیا بگذارید.

اولین اصل یک رپورتاژ آگهی رایگان را می توان تلاشی سازمان یافته ای برای تقویت مزایای استفاده از یک محصول یا خدمات در ذهن مخاطب دانست.

در وب سایت ها معمولاً رپورتاژ اگهی به صورت یک مقاله کاملاً بی طرف یا یک داستان است. در تلویزیون، این نوع تبلیغات را می توان به صورت یک آگهی برای معرفی محصولات به بینندگان نمایش داد. معمولاً در برخی برنامه های رادیویی هم این نوع آگهی تبلیغاتی را می توان در میان گفتگو مجریان برنامه با مهمان ها متوجه شد.

نمونه رپورتاژ آگهی در برنامه عصر جدید (شرکت به پرداخت ملت)

همانگونه که در اول مقاله اشاره شد، رپورتاژ آگهی اینترنتی، در اصل شباهت زیادی به نسخه چاپی خواهد داشت. در این روش تبلیغاتی اکثراً اشخاص حقیقی و حقوقی به منظور برندسازی یا معرفی محصولات کسب و کار خود، یک گزارش یا یک مقاله آموزشی را تهیه می کنند.

در مرحله بعدی این گزارش یا مقاله جهت انتشار به خبرگزاری ها، وب سایت های معتبر در حوزه کاری مرتبط یا وب سایت های پربازدید ارائه خواهد شد. بعد از آن  وب سایت های برای منتشر کردن رپورتاژ آگهی مبلغی مشخصی را دریافت کرده و آن مقاله را منتشر میکنندکه باید توجه داشته باشید که در بست فارسی رپورتاژ آگهی رایگان منتشر خواهد شد.

چرا نوشتار رپورتاژ آگهی مهم است؟

معمولا تیترهای رپورتاژها خبری هستند تا برای دنبال کردن ادامه ی آن جذاب باشند. دو پاگراف ابتدای گزارشتان مخصوص مقدمه ای برای محصول مورد نظرتان است، اینکه چه ویژگی هایی دارد و چقدر اهمیت دارد، همه ی اینها باید بصورت گزارش و خبری درج شود.
بعد از آن نوبت لوگوی برند شما و عکس محصولاتتان است.

حتما توجه کنید که نوشته ی شما تا جایی که می شود خبری باشد و حالت اغراق و تعریف نداشته باشد، مخاطبان امروزه باهوشتر از گذشته شده اند و اگر حسی غیر از اطلاع رساتی در آنها به وجود بیاید و فقط جنبه ی تبلیغات دارد متن شمارا نصفه و نیمه رها می کنند. سعی کنید متن شما مختصر و جذاب باشد که مخاطبتان خسته نشود و علاقه به ادامه ی مطلب در آن حفظ شود.
رپورتاژ آگهی، روابط عمومی شما در دنیای دیجیتال مارکتینگ است پس بهتر است این امر را به شرکت های معتبر و کارشناسان حرفه ای آنها بسپارید تا مطالبی برای شما بنویسند که بازخورد اوصولی تری برای شما بدهد.

می توانید مصداق بارز رپورتاژ آگهی را در افراد مشهور مختلفی ببینید، که آنها نماینده یک کسب و کار می شوند و درباره اش توضیح می دهند. این شیوه ی تبلیغی در زمینه ای می تواند استفاده شود و پاسخگو باشد.

انواع رپورتاژ آگهی کدام است؟

بیشتر افراد تصور می کنند که، رپورتاژ آگهی علاوه بر قالب های متنی و گزارش های خبری در قالب های دیگری نیز منتشر می شود. پس در قدم اول باید بدانیم هر رپورتاژ آگهی رایگان را در چه زمانی و در کجا استفاده کنیم.
به جز قالب رپورتاژ آگهی رایگان، ویسرت ویلیام رپورتاژ آگهی را به سه دسته زیر تقسیم نموده است:

1-رپورتاژ آگهی تصویری

محتوای این نوع رپورتاژ  درون یک عکس قرار می گیرد و بیشتر برای تبلیغات از آن استفاده می شود. شرکت هایی که می خواهند محصولاتش را به نمایش بگذارند یا برای آن تبلیغ کنند از رپورتاژ آگهی تصویری استفاده می کنند. در این نوع رپورتاژ آگهی باید نگاه مخاطب را جلب کرد.

2-رپورتاژ آگهی دفاعیه

شرکت های برند و معروف، بیشتر اوقات در معرض بحران های رسانه ای هستند که باید آن ها کم کرده یا حداقل به نفع خود تمام کنند. با استفاده از ابزار رپورتاژ آگهی دفاعیه شرکت ها این کار را انجام می دهند.

3-رپورتاژ ژورنالیستی

این نوع رپورتاژ آگهی برعکس رپورتاژ دفاعیه می باشد، شرکت ها نظر رسانه ها را به سوی خود جلب می کنند. هدف اصلی آن ها از این کار نوشتن متنی در مورد شرکتشان است. این نوع خبرها که توسط ژورنالیست ها در رپورتاژ آگهی انتشار می یابد دارای ارزش بالایی است.

رپورتاژ آگهی رایگان,رپورتاژ آگهی,رپرتاژ آگهی رایگان

بازاریابی آنلاین و سئو

یکی از مشکلاتی که اکثر سایت ها دارند این است که، از تمامی استاندارد های لازم سئو برخودار هستند و تولید محتوای مناسبی هم دارند اما رتبه مناسبی در گوگل ندارند! که بهترین روش برای حل این مشکل رپورتاژ می باشد.

منتشر شدن رپورتاژ در انواع خبرگذاری ها و سایت های معتبر بهترین روش برای سئو سایت است و موجب می شود تا روند رتبه سایت شما بالاتر برود.

همانطور که میدانید روش های مختلفی برای تبلیغات اینترنتی وجود دارد اما مزایای رپورتاژ آگهی رایگان نسبت به سایر روش های تبلیغات اینترنتی چیست؟

از مهم ترین مزایای رپورتاژ در سایت ها می توان به اثر گذاری بالای آن بر روی کاربران اشاره کرد این کار باعث اعتماد کابران هم میشود. ماندگاری و قابلیت نامحدود بودن آن موجب تاثیر گذاری بیشتر آن هم می شود و همچنین انتشار خبر در موتور جستجوی گوگل هم تاثیر بسزایی دارد.

یکی دیگر از روش های مهمی که موجب جذب مخاطب می شود معرفی برند مورد نظر و معرفی کامل محصولات و یا خدمات وبسایت است. معرفی مدیران برند های معتبر و مصاحبه با آنها در قالب یک مقاله و یا گزارش می تواند اعتماد اکثر کاربران را جلب کند.

چگونه یک محتوای موثر بنویسیم؟

بهتر است محتوایی که مخاطب قرار است در رپورتاژ آگهی بخواند کمی جنبه خبری داشته و یا در قالب یک مقاله تولید شود، همانطور که می دانید اکثر کابران جذب مطالبی می شوند که تبلیغات در آنها کاملا غیر مستقیم بیان شود این روش موجب می شود تا تاثیرات بیشتری در ذهن مخاطب به جا مانده و او را کنجکاو تر کند.

همانطور که می دانید تیتر مطالب تاثیر بسزایی در دنبال کردن مطلب و خواندن آن دارد پس سعی کنید از تیتر های جذاب استفاد کنید.

همچنین باید بدانید که برند های معروف و بزرگ از تصاویر و متحوای مرتبط استفاده می کنند پس بهتر است از تکرار متن در سایت امتنا کنید.

رپورتاژ آگهی در تبلیغات اینترنتی به چه شکل است؟

در روش رپورتاژ اکثر شرکت ها برای معرفی بهتر خدمات و یا محصولات خود از یک گزارش و یا یک مطلب آموزشی استفاده می کنند و در مراحل بعدی این گزارش ها در قالب خبری در وب سایت های معتبر که از بازدید بالایی بر خوردا هستند، منتشر میگردد.
و وب سایت های منتظر کننده با دریافت مبلغی تعیین شده گزارش مورد نظر را منتشر می کنند.

رپورتاژ آگهی رایگان,رپورتاژ آگهی,رپرتاژ آگهی رایگان

قیمت رپورتاژهای آگهی چگونه مشخص می شود؟

قیمت رپورتاژ آگهی اصل و قانون خاصی ندارد و در سایت های گوناگون با یکدیگر متفاوت است. هر سازمانی طبق سیاست های خاص خودش هزینه ای را برای رپورتاژ آگهی در نظر می گیرد اما در بست فارسی شما میتوانید رپورتاژ آگهی رایگان ثبت کنید.

چه فاکتورهایی بروی قیمت رپورتاژ های آگهی تاثیر می گذارند؟

از نظرکارشناسان مهم ترین مسئله در تعیین قیمت رپورتاژ های آگهی به کیفیت وب سایت بر می گردد. عوامل تشخیص دهنده کیفیت وب سایت ها به شرح زیر است:

اعتبار دامنه و اعتبار صفحه: این دو امتیاز در رتبه بندی صفحه گوگل محسوب شده و فاکتوری برای تعیین قیمت و کیفیت نیز به شمار می آید. همچنین پیش بینی کننده ی رتبه بندی صفحه در موتور های جستجو نیز می باشد، نتیجه این پیش بینی امتیازی از 0 تا 100 خواهد داشت. موضوع اعتبار دامنه و اعتبار صفحه از مهم ترین معیار ها جهت تعیین قیمت رپورتاژ آگهی می باشد.

اسپم اسکور: معیاری جهت مشخص کردن اسپم سایت است که امتیاز 0 تا 100 را دارد. هرچه امتیاز این سایت به 100 نزدیک تر باشد احتمال اسپم بودن سایت نیز بالاتر بوده و هزینه رپورتاژ آگهی نیز در آن ارزان تر است.

رتبه الکسا: هرچه تعداد بازدید کنندگان یک سایت بالاتر رود رتبه الکسا کاهش می یابد و بالعکس. بنابراین با رتبه الکسا یک سایت می توان قیمت رپورتاژ آگهی در آن را نیز مشخص کرد.

تعداد لینک های فالو: یکی از نکات مهم در بهبود 

لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

 می باشد. هزینه رپورتاژ های آگهی را لینک های فالو آن سایت مشخص می کند.

چقدر لازم است تا برای رپورتاژ آگهی هزینه کنیم؟

این موضوع بستگی به کسب و کار شما در فضای اینترنت دارد. به این نکته هم توجه کنید که همیشه هزینه بالا به معنی موفقیت و دیده شدن نیست! گاهی صرف هزینه های مناسب و هدفمند بسیار اثر گذار تر از صرف هزینه های بسیار کلان در راستای رپورتاژهای آگهی است.

از مزیت های رپورتاژ می توان گفت:

 • این شیوه به طرز چشمگیری سئوی سایت شما را بهتر می کند و در موتور های جست و جو بالا می آورد.
 • رپورتاژ آگهی بخاطر خبری بودنش اعتماد مخاطبان را جلب می کند.
 • اگر معرف رپورتاژ شما در یک سایت معتبر و حرفه ای باشد به اعتبار برند شما هم می افزاید‌.
 • هایپر لینک ها در سایت معرف شما مخاطبان را به سایت شما راهنمایی می کند.
 • رپورتاژ حتی اگر شماهم حواستان نباشد و یا نخواهید هم بخاطر ترافیک ورودی خوبی که برای سایتتان می آفریند رتبه اتان را در الکسا افزایش می دهد.
 • اگر نویسنده رپورتاژتان حرفه ای و به قول معروف اینکاره باشد و خبری بودن لحن آگهی اتان را رعایت کند احتمال اشتراک گذاری شدن در دیگر شبکه های مجازی هم برایتان می رود.
 • رپورتاژ خوب در واقع، اصلا تبلیغات نیست! بلکه مقاله ای شیوا است که شما را خوب معرفی می کند.
 • رپورتاژ تبلیغ کننده ای غیر مستقیم است و کاری می کند تا مخاطب بخواهد که درباره ی شما بیشتر بداند و همین مسئله شمارا از رقیبانتان جلو می اندازد.
 • اگر چندین رپورتاژ در چندین سایت متفاوت دارید از گذاشتن عکس و حتی متن های تکراری خودداری کنید. اجازه بدهید مخاطب هربار چیز جدیدی از شما کشف کند!

ساختار رپورتاژ آگهی چه چیزهاییست؟

 • رپورتاژ آگهی قالب نوشتاری خاص خود را دارد.
 • رپورتاژ های حرفه ای غیر از متن اصلی.
 • عناوینی بین ۱۳۰ تا ۱۷۰ کلمه ای دارد.
  استفاده از کلمات کلیدی در عنوان مقاله هایتان معجزه می کند.

بعد از انتخاب عنوان خوب، یک مقدمه ی خوب چاشنی کار شماست، این مقاله ی خوب باید دارای اطلاعات مفیدی از شما باشد که در متن اصلی به تفصیل آن را توضیح دهید، هیچ وقت با کپی کردن متن هایتان از سایت های دیگر و یا رقیبان تان خودتان را خراب نکنید! اینکار شمارا به مخاطب غیر قابل اعتماد و غیر خلاق نشان می دهد.

خاص بودن شما چه در کسب و کار و چه در شیوه ی تبلیغاتتان مشتریانی ویژه برایتان می آفریند زیرا شما از دیگران ممتاز تر بنظر می آیید‌. پس از آن ویژگی های خدمات و محصولاتتان را ذکر کنید و رپورتاژ های متفاوت نشر دهید تا بهتر و بهتر شناسایی شوید. حتما صادق باشید اما کلمات ترغیب کننده را نیز فراموش نکنید و همچنین با تصاویر کسب و کارتان در معرفی بهتر خود پیش قدم باشید.

بالا بردن رتبه سایت با رپورتاژ آگهی

هرچه خلاقیت محتوای رپورتاژ شما بیشتر باشد و اصولی که گفته شد بهتر رعایت شده باشد، تاثیری که از جذب مخاطب برای سایت خود می گیرید بیشتر و بهتر است- حتی ممکن است سایت های دیگر و افرادی از مطالب شما استفاده و یا بازنشر کنند که اینها نیز از جهاتی برای شما سودمند است.

نوشتن رپورتاژ قواعدی دیگری هم دارد

 • باید میانگین پنح تا سه کلمه ی کلیدی در متن داشته باشید که در آنها سایت شما لینک شده باشد.
 • مجلات اینترنتی و سایت های خبری پربازدید معمولا آرشیو آگهی دارند که این نکته هم به مرور زمان برای شما مفید است و نکته ی خوبی که دارد این است که شما تبلیغاتی نامحدود در آرشیو اینگونه سایت ها دارید.
 • همیشه کلمات کلیدی را بطور استاندارد استفاده کنید و به آنهایی را که مهم تراند لینک سایتتان را اضافه کنید که بهتر است این لینک ها از مناطق مختلف سایت شما باشد مثلا یکی از صفحه ی اصلی سایتتان و الباقی از صفحات دیگر سایت شما.

فرق های عمده رپورتاژ و دیگر روش های تبلیغاتی

در حال حاضر ریپورتاژی که خبری هم باشد یکی از بهترین نوع تبلیغات مجازی است‌ و همانطور که گفته شد در این سبک تبلیغ غیر مستقیم شما با بررسی ویژگی های کسب و کارتان و ارائه ی عکس های متفاوت و خوب در سایت های معتبر انجام می شود. و حتی علاوه بر توضیحات کافی درباره شما-چندین صفحه از سایتتان لینک می شود و برای همین است که این روش از بهترین شیوه های بالا بردتن رتبه شما در موتورهای جستجوگر است.

بطورکلی رپورتاژ آگهی با آگهی های عادی خیلی متفاوت است چرا که تمرکز این آگهی بر روی محتوا است و اهمییت بیشتری برای معرفی خدمات شما قائل است، همچنین بنر های تبلیغاتی که هیچ توضیح خاصی هم ندارند در فضای مجازی بسیار زیاد شده است و می توان گفت که دیگر به چشم مخاطبین امروزی نمی آیند اما این روش از نظر روانشناسی بخاطر شکل خبری بودن و توضیحات نسبتا مفصل تری داشتن در سایت های خبری، مورد توجه بسیاری قرار می گیرد.

جمع بندی: رپورتاژ آگهی رایگان بدهیم یا نه؟

برای اکثر کاربران این سوال پیش می آید که آیا ثبت رپورتاژ آگهی درست است یا نه؟ که اگر اقدام به این کار کنید رپورتاژ های اگهی می تواند به رتبه بندی سایت شما کمک بسیاری کند و از طرف دیگر با توجه به قوانینی که گوکل وضع کرده لینک های Follow نباید در آن قرار بگیرند.

امروزه اکثر وبسایت های موجود در حال تولید رپورتاژ رایگان آنهم خلاف قوانین گوگل هستند و با این حساب حتی شماهم می توانید از این روش استفاده کنید و باید به این موضوع توجه داشته باشید که کمپنی گسترده ای در این زمینه ایجاد شود.

بهترین کار این است که هر دو یا سه ماه یکبار، یک رپورتاژ آگهی در وبسایت خود قرار دهید و مهم تر از همه فقط می توانید 5 عدد لینک در متحوای خود قرار دهید، بخاطر همین گوگل کمی سخت تر می تواند غیر طبیعی بودن لینک های موجود در سایت تان را تشخصی دهد.

از این رو اگر میخواهید بر قوانین گوگل پایبند بمانید و نگرانید که ارائه رپورتاژ آگهی ممکن است به سئوی وبسایت تان ضرر برساند، می توانید از تگ Nofollow در لینک هایی که قرار دارند استفاده کنید، همین امر موجب می شود تا وب سایت تان توسط گوکل جریمه نشود و از ترافیک حاصل از رپورتاژ استفاده کنید.

نکاتی در خصوص رپورتاژ آگهی

نکات مهمی در خصوص رپورتاژ آگهی وجود دارد که چند مورد از آن را شرح می دهیم.
اول اینکه در رپورتاژ آگهی نمیتوان به تمامی جرئیات یک کسب و کار پرداخت به این ترتیب باید مهم ترین نکته موجود در کسب و کار را فاکتور گرفته و در قالب یک مقاله و یا یک داستان برای مخاطبان شرح دهید.
برای مثال گاهی اوقات هدف رپورتاژ برای قسمت سئوی سایت است و فقط به اهمیت سئو و مزایای آن در کسب و کار پرداخته می شود، اما باید این موضوع را در نظر گرفت که تمامی مطالب برای کاربران عادی است، پس باید با نحوه نوشتاری ساده و عامیانه کار را ارائه داد و خیلی به جزئیات تخصصی نپرداخت.

از دیگر نکات مهمی که بسیار حائز اهمیت می باشد، دقت بالا در علائم نگارشی، پاراگراف بندی، فهرست و عنوان هر آگهی می باشد که بهتر است قبل از انتشار توسط یک ویراستار چک شود.(توسط تیم بست فارسی چک میشود)

یکی از تفاوت های مهمی که در رپورتاژ و پست مهمان وجود دارد این است که، در پست مهمان مقاله آموزشی مرتبط با سایت ارائه شده ولی، در رپورتاژ، هدف از آگهی ارائه شده معرفی محصولات در قالب یک گزارش و یا مقاله می باشد پس رپورتاژ را نباید با پست مهمان اشتباه گرفت.
در محتوا از بیانی شیوا و قابل فهم استفاده کنید و با پارگراف های طولانی و تخصصی موجب گمراهی کاربر نشوید.

سعی کنید در تولید محتوا از مطالب به روز استفاده کنید به طور مثال محصولات و یا خدماتی را معرفی کنید که امروزه اکثر کاربران به دنبال آن هستند و برای درج آگهی رایگان خود از سایت های بی طرف استفاده کنید، متن مورد نظرتان را در قالب داستان و یا یک مقاله خبری جذاب بنویسید و حتما مزایای محصول و یا خدمات خود را شرح دهید.

می توانید برای تاثیر سئو در رتبه بندی روی هر کلمه کلیدی در متن یک لینک مرتبط بگذارید، همچنین می توانید برای به وجود آوردن ایده های بهتر نمونه های رپورتاژی که مرتبط با کسب و کار شماست را در سایت های مختلف جستجو و مطالعه کنید.

رپورتاژ حرفه ای چگونه است؟

اینکه چطور یک رپورتاژ را بنویسم و اینکه چطور منتشرش کنیم اهمیت بسیار زیادی در تاثیر مطالب ما دارد، هرچه بیشتر به اصول رپورتاژ پایبند باشید و رکورد جذاب بودن را حفظ کنید، بازخورد بهتری می گیرید، این را هم بدانید که صرفا جمع آوری مطالب ملاک نیست و اینکه چطور هر مطلب را در جای مناسب بیان کرد نیز مهم است. برای نوشتن رپورتاژ آگهی مناسب شما در وهله اول نیازمند به یک کارشناس خوب هستید.

پایان خوش رپورتاژ آگهی

درج رپورتاژ آگهی دارای زحمت فراوانی است و دارای یک پروسه طولانی می باشد برای مثال قبل از شروع کار باید حتما اطلاعاتی کافی از محصول و یا خدمات مورد نظر شرکت ها و برند ها جمع آوری کرده و از طریق متخصصین تولید محتوا آن را در قالب یک گزارش و یا یک داستان یا مقاله نوشت.
اما با تمام این زحمت ها ارزش بسیاری دارد زیرا همانطور که قبلا گفتیم رپورتاژ آگهی برای همه کاربران اعم از آگهی دهندگان ، خوانندگان، و نشریه ها است.

در حال حاضر، تقریبا تمام رسانه‌ ها به‌ نوعی از «محتوای جاسازی‌ شده» (embedded content) استفاده می‌ کنند؛ به این شکل که محصول یا برند آگهی‌ دهنده در برنامه‌ سازی آن رسانه یکپارچه می‌ شود. دلیل این کار بسیار ساده است- جواب می‌ دهد! عمل کرد رسانه های چاپی در امر انتقال همیشه جلو تر از سایر رسانه ها است به همین خاطر استفاده از رپورتاژ آگهی اهرمی منحصر به فرد برای کمک به مشتریان و کسب می باشد.
پس شما می توانید مشتریان خود را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنید تا داستان خود را از طریق رسانه شما به گوش کاربران شان برسانند.

لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام از مطالبی که نوشتید خیلی استفاده کردم دقیقا

لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

خیلی کمک میکنه به اینکه هم سایت و هم کسب و کار تون رونق پیداکنه وشناسایی شه چونن رپورتاژ با مراحلی که دارد و اتواع مختلفی که دارد میتواند کلمات کلیدی کسب و کارتونو شناسایی کند پس حتما برای اینکه در دنیای امروزی از رقباتون عقب نیفتید از رپورتاژ آگهی حتما استفاده کنید قیمت هاش هم کاملا متفاوت است با توجه به نوع کسب وکارتان و هدفی که دارید تعیین میشود

ویرایش شده در توسط elham2018

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !


ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید


ورود به حساب کاربری

 • چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر

  هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.