رفتن به مطلب

فروش سایت فیلم و سریال به صورت کاملا اختصاصی با ایندکس عالی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

قبل از اینکه مشخصات سایتمو برا فروش اعلام کنم اول از خودم و علت فروش سایت بگم

من بعضی وقت ها که وقتم خالی میشه سایت فیلم و سریال رو به صورت کاملا اختصاصی و استاندارد بالا میارم و بعد از این که به حد خاصی از پیشرفت رسید اونو برا فروش میذارم

تا الان چندتا سایت از جمله زرین فیلم و لوکس فیلم و آسمان فیلم رو آماده کردم و به فروش رسوندم و مشتری هم کاملا راضی بوده

این از سابقه من که در دنیای وبمستری فقط به سایت فیلم و سریال اون هم به صورت کاملا اختصاصی پرداختم

علت فروش رو هم متوجه شدید,علت اینه که من کارم ساخت و فروش سایت فیلم و سریاله

و اما بریم سراغ معرفی سایت پیکی مووی که میخوام اونو برا فروش بذارم

سایت پیکی مووی به آدرس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. می باشد که چندتا ویژگی خیلی خاص داره

اول اینکه همونطور که میدونید سایت از نوع فیلم و سریال داخل اینترنت زیاد است و همین باعث میشه که رقابت خیلی سختی برا این نوع سایت باشه ولی سایت پیکی مووی یک سری از فیلم های نایاب را به صورت کاملا رایگان در خود دارد که یا در سایت های ایرانی پیدا نمیشه و یا اینکه در سایت های ایرانی آن فیلم خاص قرار داده شده ولی برای دانلود آن باید اشتراک خرید.

در مورد سایت های خارجی هم باید عرض کنم که این فیلم های نایاب یا برای خرید قرار داده شده است یا اینقدر تبلیغات هست که کسی حوصله نمیکنه اون فیلمو از سایت های خارجی دریافت کنه

نکته مهم اینکه یه سری از فیلم های نایاب حتی داخل سایت های خارجی هم پیدا نمیشه چون به قدری آن فیلم خاص قدیمی هست که ممکنه لینک دانلودش حذف شده باشه

برای مطمئن شدن از این موضوع در گوگل این را سرچ کنید: دانلود فیلم In a Glass Cage

بعد از آن تعداد بازدید این فیلم را درسایت پیکی مووی بررسی کنید

خب به عنوان جمع بندی بگم که این که سایت پیکی مووی این فیلم های نایاب رو به صورت رایگان قرار داده باعث شده که در این زمینه بازدید خوبی کسب بکنه بخصوص از طریق گوگل

دوم ویژگی سایت پیکی مووی این هست که ایندکس سایت قدرتمند و سریع می باشد

سوم اینکه سایت به صورت کاملا اختصاصی بالا اومده و لینک دانلود ها کاملا اختصاصی است

چهارم اینکه تقریبا 80 درصد بازدید سایت از گوگل هست و این نشون میده که سایت پیکی مووی چقدر در گوگل محبوب هست

پنجم اینکه قالب سایت از گرافیک مطلوبی برخوردار بوده و امکانات قابل قبولی را در خود دارد از جمله باکس آفیس و اسلایدر و جدول پخش روزانه سریال ها و...

ششم اینکه سایت پیکی مووی از نظر دسته بندی انواع فیلم و سریال و انیمیشن ها به صورت کاملا استاندارد عمل کرده و همانند سایت های بزرگ دسته بندی استانداردی را در این زمینه دارد از جمله دسته بندی براساس سال انتشار فیلم و یا ژانر های مختلف.همچنین فیلم های کالکشن به صورت مجزا در سایت قرار داده شده است

هفتم اینکه قدمت سایت در حدود چهار ماه و نیم می باشد که در این یک ماه اخیر که به صورت دقیق رو سایت کار کردم پیشرفت فوق العاده ای داشته و از صفر تا 200 الی 250 آی پی و بازدید 600 به طور روزانه رسیده است

هشتم اینکه نام سایت کاملا رند و کوتاه است و این تاثیر خوبی را در سایت پیکی مووی داشته است

نهم اینکه یک سری از متاتگ های سئو وکلمات کلیدی داخل سایت قرار داده شده است که به پیشرفت سایت کمک زیادی کرده است

دهم سئوی قابل قبول سایت پیکی مووی می باشد

یازدهم اینکه تمام پست های سایت پیکی مووی به صورت کاملا سئو شده و استاندارد می باشد که تمام فاکتور های لازم در آن در نظر گرفته شده است

دوازدهم  اینکه سایت پیکی مووی بدون حتی یک ارور در گوگل وبمستر ثبت شده است که این گویای استاندارد بودن سایت است و همچنین تعداد ایندکس های سایت بیشتر از 2500 عدد می باشد

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

این هم عکسای گوگل وبمستر برای اثبات حرفم

سیزدهم اینکه در سایت پیکی مووی از اول تا الان هیچ گونه تبلیغاتی قرار داده نشده است که این باعث رضایت بیشتر کاربران همیشگی سایت پیکی مووی می باشد

چهاردهم اینکه برای سایت و پیشرفت آن خرج های زیادی شده است و تا الان حدود 600 هزار تومان خرج بک لینک و سرور و هاست و... شده است.

خرید بک لینک برای سایت پیکی مووی تاثیر بسیار مثبتی روی آن گذاشته است

پانزدهم اینکه حدود 1 ترابایت فیلم در سایت پیکی مووی قرار داده شده است و از لحاظ آرشیو به مقدار مطلوبی رسیده است

خب بعد از همه این ویژگی ها باید بگم که اگه کسی واقعا قصد داره یه سایت فیلم خوب داشته باشه و اونو به رتبه زیر 1000 الکسا ایران برسونه به نظرم سایت پیکی مووی گزینه مناسبی براش هست و تو این مورد هیچ اغراقی نمیکنم چون با چیزایی که از سایت پیکی مووی دیدم مطمئنم که پتانسیل رسیدن به الکسا 1000 ایران و رسیدن به یک سایت بزرگ را دارد

تنها چیزی که مونده بگم قیمت سایت هست که اونو میخوام 700 هزار تومن بفروشم,همونطوری که براتون گفتم سایت حدود 600 هزار تومن براش خرج شده و فاکتوراش هم هست و میتونم نشونتون بدم و اینم بگم من همیشه سایتامو به قیمت ارزون فروختم که مشتری راضی باشه و به قول معروف از خرید سایت لذت ببره

آی دی تلگرام برای هماهنگی و خرید سایت : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

@akb8458

ویرایش شده توسط alifbi
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان عزیز خداروشکر پیشرفت سایت به قدری خوب بود که از الکسا 30 هزار به 16 هزار رسید

همچنین هزینه سایت برای یک ماه آینده پرداخت شد و قیمت سایت از 700 هزار تومن به 800 هزار تومن رسید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...